انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:25pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
در ضمن این سایترو ببینید چون در مورد توباکس نوشته و گفته باید دسته چوبی باشه.واینکه در مورده فیلتر صحبت کرده که اگه حمید جان روش کار کنه میشه همون تفکیکه خودمون
http://www.talkingelectronics.com/proje ... ors-1.html

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 21 اسفند1391 - 12:29am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

محمد نوشته است:
اقای زاکسل و مجتبی داداشای گلم اگه می تونید بیاین چون شما مدارتون سالمه و بردش خوبه مثل مقاله اخره فلزیابه دلتا پالس که بهنام جان زحمت کشیده بودن از طریق ولتاژهای پایه ایسی کم کم مدارو چک کنیم تا ببینیم مشکل از کجاست که مدار افرادی که می سازند بعضی هاش نمیزنه اینطوری همه استفاده میکنن.ممنون

چشم محمد جان فکر خوبیه در اسرع وقت

سه شنبه 21 اسفند1391 - 1:05am
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
اقای زاکسل و مجتبی داداشای گلم اگه می تونید بیاین چون شما مدارتون سالمه و بردش خوبه مثل مقاله اخره فلزیابه دلتا پالس که بهنام جان زحمت کشیده بودن از طریق ولتاژهای پایه ایسی کم کم مدارو چک کنیم تا ببینیم مشکل از کجاست که مدار افرادی که می سازند بعضی هاش نمیزنه اینطوری همه استفاده میکنن.ممنون

محمد جان اخه این مدار رو فقط میشه از طریق همون ولتاژهای که تو منبع تغذیه هست تست کرد مثلا همون 8 ولت و 4 ولت و ولتاژ مبدل 24 ولت همین چون این دستگاه با دستگاهای دیگه فرق میکنه و ولتاژ در حال تغییرند البته بعضی جا ها هم هست که میشه ولتاژ ثابت گرفت معمولا ولتاژ بصورت AC هست تو این جور مدارات برای تست اونها که همش درحال تغییره شما میتونین از طریق شماتیک این مدار و طرح پی سی بی ولتاژ دی سی رو ردیابی کنین که به هر پایه ایسی که میره ایا درسته یانه قطعی یا اتصال نداشته باشین این بهترین راهه به نظر من

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 21 اسفند1391 - 1:37am
استاد
استاد

سلام
اینم یه طرح برای حرکت لوپ فرستنده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 22 اسفند1391 - 12:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جاوید نوشته است:
سلام
اینم یه طرح برای حرکت لوپ فرستنده

سلام ممنونم از زحمتی که کشیدی ولی بهتره از آلمینیوم استفاده نشه و همه دستگاه از چوب باشه که دستگاه به حداکثر قدرت خودش برسه

سه شنبه 22 اسفند1391 - 1:06pm
استاد
استاد

سلام زیکسل
الان 1.30 زیر خاک یه فلز با جنس روی به اندازه 15 در 15 را به راحتی میزنه ممکن دستگاه من عیب داشته باشه که بالاتر را نزنه توی هوا امتحانش نکردم ولی گویا ولتاز فرستنده من ایراد داره

سه شنبه 22 اسفند1391 - 1:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا جاوید ، دوست خوبم من میدونم چقدر سخته درست کردن اسکلت این توباکس و شما زحمت کشیدی ، ولی کوئل رو بخوبی داخل چوب جاساز کردی ، شما که این همه زحمت رو کشیدی و فقط مونده قسمت متحرک وسط لوپ فرستنده که من پیشنهاد میکنم طبق عکسی که من گذاشتم بسازی خیلی راحته و مفید ، چون در عمل برای تنظیم و بالانس کردن و نال کردن لوپها خیلی کار داری هنوز و با این طرحی که من میبینم به مشکل بر خواهی خورد ؛ شاید اول کمی خوب کار کنه و گیرندگی هم داشته باشه ولی برای رسیدن به برد بیشتر به مشکل بر خواهی خورد عزیزم ؛ موفق باشی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 22 اسفند1391 - 1:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پیوست:
IMG0048A.jpg
پیوست:
IMG0049A.jpg
پیوست:
IMG0047A.jpg
ببینید این لوپ من هست از دستگه جداش کردم که راحت دیده بشه شما احتیاجی نیست که برای وصل لوپ به بدنه یا همون قاب لوپ شما از بست استفاده کنید من از چسب 1.2.3 استفاده کردم حتی برای پایه وسط هم همین کارو کردم اصلا نباید میخ . پیچ . یا .... درونش استفاده بشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 22 اسفند1391 - 1:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آفرین زیکسل جان سپاس عزیزم ؛ دوستان دقیقاً این مدلی باید درست کنید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 22 اسفند1391 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
آفرین زیکسل جان سپاس عزیزم ؛ دوستان دقیقاً این مدلی باید درست کنید

خواهش میکنم مهدی جان لطف داری :ymhug:

سه شنبه 22 اسفند1391 - 1:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure