انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:52pm

پاسخ به موضوع  [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 انواع ساروج و روش شکستن آن 
نویسنده پیغام

man 1 hafte pish 1saroj ro ba hamin dastane nemone gereftan...shekondam,vali dishab pishe y seri az dostan bodam k migoftan ina male qablane...va rah ziad hast. albate be no'e saroj bastegi dare. chon 50 nemone saroj vojod dare. ye rah jive rikhtan roye saroje,yekish peshkel rikhtan va potk zadan. yekish ham ini k dostemon ba erade goft...rikhtane gazoil...agar tonestam etela'te kameli begiram. inja minevisam

سه شنبه 21 بهمن1393 - 9:55pm

inam begam k chon khodam az nazdik didam va kar kardam. va az dostan ham shenidam. vasate saroj ba hiiiiiiiiiiiiiiich made ya vasilei chizish nemishe va bayad hame in kara ro az goshe anjam bedi. man ham k ba tameme zooram ba harchi mizadam ro saroj faqat y garde
(گرد)
sefid boland mishod

سه شنبه 21 بهمن1393 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

erfan جان نوشتن فینگلش تو این انجمن خلاف مقرارات انجمن هست لطفا رعایت کنید
ممنون @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
سلام ممنون از راهنمایی شما ساروج مربوط به دوره ساسانی هست امکان نمونه گرفتن هم نیست ظاهرا باید از همون شیوه های سنتی استفاده کرد

درود دوستان یه سری به این وب بزنید
درمورد نعل فارس کتراک نوشته خودشونم میفروشن
یه نگاه بهش بندازید بد نیست ارزش خوندن داره
http://halalbeton.blogfa.com/tag/ساروج-شکن-سریع
http://www.katrock.ir/index.php?route=p ... y&path=135

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 24 بهمن1393 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ممنون دوست عزیز
ولی پس از مشورت با چند تا از دوستان به این نتیجه رسیدم که از هوابرش برای گرم کردن یک نقطه استفاده کنم بعد بلافاصله سردش کنم
مورد من یک سطح ساروج به قطر تقریبی 10 تا 15 سانت بصورت افقی هست که زیرش فضای خالیه در حقیقت یک اتاقک هست اگر بتونیم با این روش یک نقطه از ساروج رو شکننده تر یا خورد کنم مشکل حل میشه البته این روش توسط یکی از دوستان تجربه شده و موفقیت آمیز بود.

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 25 بهمن1393 - 10:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد نوشته است:
ممنون دوست عزیز
ولی پس از مشورت با چند تا از دوستان به این نتیجه رسیدم که از هوابرش برای گرم کردن یک نقطه استفاده کنم بعد بلافاصله سردش کنم
مورد من یک سطح ساروج به قطر تقریبی 10 تا 15 سانت بصورت افقی هست که زیرش فضای خالیه در حقیقت یک اتاقک هست اگر بتونیم با این روش یک نقطه از ساروج رو شکننده تر یا خورد کنم مشکل حل میشه البته این روش توسط یکی از دوستان تجربه شده و موفقیت آمیز بود.

سلام سید جان به این شکل شاید نتیجه بگیرید ولی اینکار زمانبر هست مخصوصا اگر روی دیواره باشه و قطر مورد هم زیاد باشه با این مورد و با این روش قبلا دست و پنجه نرم کردم ،روشی مثمر ثمر هست ولی با صرف زمان و تلاش زیاد که البته اگر کار در کف باشه، کارکردن راحتتر هست تا بدنه
موفق باشید

شنبه 25 بهمن1393 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
parsi نوشته است:
سید جواد نوشته است:
ممنون دوست عزیز

سلام سید جان به این شکل شاید نتیجه بگیرید ولی اینکار زمانبر هست مخصوصا اگر روی دیواره باشه و قطر مورد هم زیاد باشه با این مورد و با این روش قبلا دست و پنجه نرم کردم ،روشی مثمر ثمر هست ولی با صرف زمان و تلاش زیاد که البته اگر کار در کف باشه، کارکردن راحتتر هست تا بدنه
موفق باشید

سلام پارسی جان ممنون از توجهت؛
کار در کف هست دیگه توکل به خدا ببینیم چی میشه

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 25 بهمن1393 - 2:46pm

kavoshgar نوشته است:
erfan جان نوشتن فینگلش تو این انجمن خلاف مقرارات انجمن هست لطفا رعایت کنید
ممنون @};-

سلام.ممنون که گفتی. ببخشید دوستان اطلاع نداشتم...

یکشنبه 25 بهمن1393 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود
کسی تا حالا از تیزاب استفاده کرده؟؟
این روش جوابگو بوده؟؟

این نیز بگذرد

سه شنبه 27 بهمن1393 - 12:35am

سلام رضا جان. آیا راه علمی بره تشخیص ساروجها وجود داره که با رسوبات وآهکها اشتباه نگیریم؟ ممنون :-\

سه شنبه 6 مرداد1394 - 7:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure