انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:02pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کردستان
باسلام خدمت استادان محترم وبزرگوار بنده یکسال پیش بادوستم یک ردیاب ازسریه قدیم خریدیم والانم میخوام ردیاب جدیدو بگیرم متاسفانه یکم دستوبالمم خالیه اگه کمی بهم تخفیف بدی ممنون میشم تا بتونم بخرم وتا اخرعمر لطف شمارو فرام ش نمیکنم

دوشنبه 29 دی1393 - 9:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

الانم از دوستم جداشدم ومن بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومده پدرم دچار بیماریه سرطان شده وداروندارمونو روش خرج کردیم ونتیجه ای نگرفتیم الانم بخاطر اینه از شما تقاضا دارم برام تخفیف بدی وازشما سپاس گذارم

دوشنبه 29 دی1393 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز خدا شفا بده به آقات اما بازگو کردن اينجور مسائل برای گرفتن تخفيف خريد رياب واقعا منصفانه نيست حالا چه راست باشه چه دروغ اما قانون پدر و پسری حکم ميکنه هرچند کسی توی فضاى مجازی شمارو نميشناسه اما خداوند که اون بالاست و ساهد اعمال ما پس منت سر آقاتون نزاريد شما به حکم وظيفه اينکار رو انجام داديد ولی بازگو گردنش خلاف مرام و مردانگی هستش ،،،،پس بهترين کار دادن پيام خصوصی به مجتبی بود نه زدن پست در ملا عام انشاالله که مشکلات شما هم به دست آقام حسين هموار بشه انشاالله

دوشنبه 29 دی1393 - 9:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

بلدنیستم ازکجا باید پیام خصوصی بدم خواهشا راهنماییم کنید که اینارو چه جوز حذف کنم وخصوصی پیام بدم

دوشنبه 29 دی1393 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما برو اينجا و تو قسمت پست مجتبی اون زير تو قسمت pmکليک کن و پيامت رو ارسال کن

www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=17&t=931

دوشنبه 29 دی1393 - 11:18am
مدیر کل
مدیر کل

awat نوشته است:
الانم از دوستم جداشدم ومن بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومده پدرم دچار بیماریه سرطان شده وداروندارمونو روش خرج کردیم ونتیجه ای نگرفتیم الانم بخاطر اینه از شما تقاضا دارم برام تخفیف بدی وازشما سپاس گذارم

دوست من خدا شفاهش بده چشم بنده در خدمتم میتونین به شماره من تماس بگیرید عصرها

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 4:19am
آواتار کاربر

سلام.
من تازه عضو شدم و میخوام ریاب شما رو بخرم و مشخصاتش رو تو سایت شما خوندم منظورم.
چطور میتونم ردیاب رو بخرم.

هر مذهبی داریم خداوند ناظر اعمال ماست

جمعه 17 بهمن1393 - 9:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی خوش اومدی به جمع بر و بچه هایه تیم ملی،میری رو قسمت پانلت به اقا مجتبی یک پیام خصوصی میدی،یا میری قسمت فروشگاه ،شماره موبایل آقا مجتبی هستش تماس بگیر تا راهنماییت کنه :ymcowboy:

شنبه 17 بهمن1393 - 1:27am

سلام خدمت مدیران و استادان بزرگوار
من جدیدا عضو شدم لطفا راهنمایی کنید که چطوری میتونم یه ردیاب f 35 بخرم .

جمعه 7 اسفند1393 - 12:25am
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید محترم بنده هم خریدار ردیاب FPL 35 دست دوم هستم ممنون.

جمعه 8 اسفند1393 - 7:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure