انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:59pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 اخطار جدی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمی خاد اینجا بزاره برای مهندس حمید ارسال کنه اگه مهندس حمید تاید کنه من قبول میکنم ولا غیر
اینم مثل تلسم جادو واینجور چیزاست اینقدر ساده نباشید
بچه ها انشای خوبی دارن تا ما خاستیم پستی بزنیم...
یک ادم مخلس چرا باید چند شناسنامه داشته باشه؟!!!!

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 22 آذر1393 - 1:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای امانجی شما یک کاربر تازه واردی با این پست شده 4 پست که زدی ماشالا خیلی انشای خوبی داری وهمه کاربرا رو خوب میشناسی اخرشی.!!!!!!!!!

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 22 آذر1393 - 1:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

reza2490 نوشته است:
اقای امانجی شما یک کاربر تازه واردی با این پست شده 4 پست که زدی ماشالا خیلی انشای خوبی داری وهمه کاربرا رو خوب میشناسی اخرشی.!!!!!!!!!

این دسته گل تقدیم به شما @};-

شنبه 22 آذر1393 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضاجان اينم آيدى يا اسم کاربری جديدمه

شنبه 22 آذر1393 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست تکراری نزن من نمی خام ازارت بدم.........

گوشیتو بد تعمیرکاهای گوشی اونا درایور گوشیتو دارن همه چیزو برات باز گردانی میکنند واینجا من خجالت زده میشم دیگه چطوری راهنمایت کنم
یک هفته وقت داری ثابت کنی
من نمی خام انیمیشن نشون بده تصویر واقعی نه مثل اون نرم افزارهای که ادمو پیر یا کچل می کنند
مهندس حمید تایید کنه کافی

شنبه 22 آذر1393 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضاجان شما لطفا برای بنده از کلمات دستوری استفاده نکن ،،،بنده هم عرض کردم که لزومی نميبينم برای اينکه حرفم ثابت بشه گوشيم رو بدم به شما يا هر کس ديگه تا برام ريکاوری کنه حالا شما فرض کن من برای حميد جان ارسال کردم و ايشون هم تاييد کردنند و شما از من معذرت خواستيد بعدش؟؟؟؟؟من نيازى به معذرت خواهی شما ندارم ، شما اگه به موضوع تايپيک بندازی مشخص هست که فقط اطلاع رسانى بود نه آپ کردن برنامه که اگه قصدم اين بود بايد اسم تايپيک رو ميزاشتم (بشتابيد و بااين برنامه از نواميس ديگران لذت ببريد و آنها هم از شما لذت ببرند)
پس ديگه بس کن اگه به معذرتخواهيه من عذر ميخوام

شنبه 22 آذر1393 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
ببین اقا ارش یا هر کسی دیگر که هستی تا یک هفته اگر تونستی خودتو ثابت کنی که من اشتباه می کنم که هیچ هم این تور نیست تو همون ام دی ال من می دونستم شما هستید ولی نمیشد ثابت کر دولی اینجا به همه ثابت می کنم که شما کی هستید.
تنها کاری که باید خودتو ثابت کنی اینه که این نرم افزاری که میگی رو اینجا بزاری به یکی که کامپیوتر حرفعی بلده نمی تونی بگی که با ریکاوری بر نمی گرده گوشیتو بده من تا از زمانی که گوشی را گرفتی تا امروز همه چیزهای حذف شده را بر گردانم.
شما باید یک دروغ دیگری میگفتی گوشیمو دزدیدن یا افتاد توی اب .......
از اقا مجتبی خاهش میکنم اگه این کارو نکردن که چنین چیزی وجود نداره وبا یک دوربین گوشی نمیشه .ای پی ایشونو پیدا کنند وتمام نام کاربری های این شخص را حذف کنند

با سلام
آقا رضا سیاست خوبی انتخاب نکردی واسه این که بخوای شک خودتا نسبت به این نرم افزار برطرف کنی
فرض را بر این میزاریم که مثلا آرش خان خودش تجربه استفاده از این نرم افزار را را نداشته (آرش خان خدایی نکرده نسبت به رد یا قبول ادعای شما جسارت نشه ، عرض کردم فرض میکنیم) و بر اساس شنیده ها یا نقل کاربرای دیگه توی دنیای مجازی حرفی زده، و اما فرض را بر این میزاریم که یک درصد ادعای ایشون واقعی باشه و همچین برنامه ایی وجود داشته باشه وایشون از روی غیرت و انسانیت آمده اطلاع رسانی کنه که مبادا ناموس من و شما و دیگر دوستانش در معرض دید همچین برنامه هایی قرار بگیره
آیا به نظر شما رفتار و پستهای شما نسبت به ادعای ایشون درسته!!!!؟/
و آیا برای برطرف کردن شک یک درصدی شما نسبت به وجود این نرم افزار وپیش گرفتن سیاست غیرتی کردن طرف مقابل راه درستیه
من مبنا را بر وجود همچین نرم افزاری چه در زمان حال و چه در سالهای آینده میزارم و با نهایت احترام از آرش خان متشکرم به خاطر اطلاع رسانی ایشون و زنگ اخطاری که به صدا در آوردن

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

شنبه 22 آذر1393 - 8:15pm
مدیر کل
مدیر کل

به علت شرافت اخلاقی و انسانی که درهمه ما هست بنده از همه دوستان عاجزانه تقاضا دارم که تحت هیچ شرایطی ادرس دانلود این نرم افزار یا هرچی که مربوط به این نرم افزار هست رو نذارید . به اندازه کافی ما دردسر داریم تو این انجمن اما با این مسائل شوخی بردار نیست و مطمئن باشید اولین نفری که پاش گیره بنده هستم .
این تاپیک فردا قفل میشه و بعد از دو روز حذف میشود .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 22 آذر1393 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بدو بدو هرکی هر چی داره بیاد رو کنه که دو روز بیشتر وقت نداره بدو که وقت تمومه...! بشتابید که دوربین زیربین داره قلف میشه :D

شنبه 22 آذر1393 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه برنامه تو گوشی بوده باشه ریکاوری نمیشه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 22 آذر1393 - 11:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure