انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:27am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 اخطار جدی! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

reza2490 نوشته است:
من نمیدونم چرا اساتید بااین چنین افرادی که همه را سر کار میزارن برخورد نمی کنند.
بعضی افراد مثل اینکه با مردم بازی کنند خششون میاد
همین اقا ارش در MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟!با نام کاربری دیگری بنام ارین همه را سر کار گذاشت من اونجاهم گفتم که وقتی که میبینن شما چی دوست دارید سعی میکنن شمارو سر کار بزارن اخرشم هچ
خودتون به عقلتون رجوع کنید یک دوربین گوشی میتونه همچین کاریو بکنه
کسی که بخاد یک پستو با دو نام کاربری رهبری کنه معلومه اخرش چیه
من موندم چرا مهندس حمید حرف این کاربر را باور کرد ما سوادمون نمیرسه شما چرا
لطفا تمام نام های کاربری این اقا را حذف کنید واجازه ورود به همچین افرادی را در بهم زدن این سایت ندهید این اقا حالا داره به همه می خنده...............

:-?

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 22 آذر1393 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا رضای عزیز برادر گرامی شوخی های منو به دل نگیر عزیز برادر...! :ymhug:

شنبه 22 آذر1393 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضاجان يه خورده خجالت بکش حالا که حرف به اينجا رسيد محض اطلاع شما عرض کنم بابت اين توهينت که با اسم کاربرى آرين شما رو مسخره کردم بماند واسه اون دنيا ،،در رابطه با کپی پيس کردن حرف رضا توسط مجتبى هم بايد عرض کنم لازم به طرفداری نبود مجتبی جان ،،شما اگه خيلى هنرکنی ميتونی تعريف و تمجيد هاى بنده و امثال بنده نسبت به خودت رو حفظ کنى نه اينکه به ناحق حرف کسى رو کپى پيس کنى بنده آرين يا هر خر ديگرى نيستم تو بخش ام دي ال هم آرين عکس فرستاد بنده آپ کردم ولاغير

شنبه 22 آذر1393 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در رابطه با نرم افزار فوق هم بايد بگم اصلا خالی بندی نبود و قصدم فقط اطلاع رسانی بود ،که يه عده به ناموس من و شما بد نگاه نکنند اگه رگ ناموس پرسی تو وجود هر کسی بود اين کار رو انجام ميداد از نظر من فرقی بين ناموس من و شما نيست ،رضا جان اگه الانم برنامه رو داشتم به امثال شما که ندانسته به برادر دينى خودش تهمت ميزنه بهتر بود قضاوت خودخواهانه براى آپ يک نرم افزار کمر آميز رو کنار ميزاشتى ولى انگار همه خواهان کفرن بنده هم گوشي رو ريکاوری کردم که واسه حميد بفرستم که نشد خوبة که تو نطفه خفه شد

شنبه 22 آذر1393 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

الانم به اين روز عزيز که عزاداری مولا و سرور همه عالميان و جدم حسين ابن علی (ع) هست قسمتون ميدم لا اقل يه خورده تو قضاوتهاتون دقت کنيد اگه قضاوتهاتون براساس سند و مدرک نيست تهمت ناروا هم به کسی نثار نکنيد

شنبه 22 آذر1393 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین اقا ارش یا هر کسی دیگر که هستی تا یک هفته اگر تونستی خودتو ثابت کنی که من اشتباه می کنم که هیچ هم این تور نیست تو همون ام دی ال من می دونستم شما هستید ولی نمیشد ثابت کر دولی اینجا به همه ثابت می کنم که شما کی هستید.
تنها کاری که باید خودتو ثابت کنی اینه که این نرم افزاری که میگی رو اینجا بزاری به یکی که کامپیوتر حرفعی بلده نمی تونی بگی که با ریکاوری بر نمی گرده گوشیتو بده من تا از زمانی که گوشی را گرفتی تا امروز همه چیزهای حذف شده را بر گردانم.
شما باید یک دروغ دیگری میگفتی گوشیمو دزدیدن یا افتاد توی اب .......
از اقا مجتبی خاهش میکنم اگه این کارو نکردن که چنین چیزی وجود نداره وبا یک دوربین گوشی نمیشه .ای پی ایشونو پیدا کنند وتمام نام کاربری های این شخص را حذف کنند

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 22 آذر1393 - 1:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای محترم جناب ارش از کاربرای قدیمی و فعال این انجمن هستند بهتره پیش داوری نکنید ایشان نیت خیر دارند.

شنبه 22 آذر1393 - 1:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا رضا 2490 من نمیخوام از کسی طرف داری کنم و این نرم افزار غیر اخلاقی که برادر عزیزمون آقا آرش فررمودند وجود داره. و این که شما میگی لینک دانلودشو بزار اینجا که اولا خود آقا آرش این کارو نمیکنه و اصلا کار درستی نیست. خود دولت جمهوری اسلامی تمام سایتهای که لینک دانلود این نرم افزار وجود داره رو فیلتر کردنند. اگه آقا آرش بخواد بزاره واسه خودش دردسر درست کرده. لطفا این درخواست نفرمایید چون برای دوستان دردسر میشه یا علی

شنبه 22 آذر1393 - 1:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

reza2490 نوشته است:
ببین اقا ارش یا هر کسی دیگر که هستی تا یک هفته اگر تونستی خودتو ثابت کنی که من اشتباه می کنم که هیچ هم این تور نیست تو همون ام دی ال من می دونستم شما هستید ولی نمیشد ثابت کر دولی اینجا به همه ثابت می کنم که شما کی هستید.
تنها کاری که باید خودتو ثابت کنی اینه که این نرم افزاری که میگی رو اینجا بزاری به یکی که کامپیوتر حرفعی بلده نمی تونی بگی که با ریکاوری بر نمی گرده گوشیتو بده من تا از زمانی که گوشی را گرفتی تا امروز همه چیزهای حذف شده را بر گردانم.
شما باید یک دروغ دیگری میگفتی گوشیمو دزدیدن یا افتاد توی اب .......
از اقا مجتبی خاهش میکنم اگه این کارو نکردن که چنین چیزی وجود نداره وبا یک دوربین گوشی نمیشه .ای پی ایشونو پیدا کنند وتمام نام کاربری های این شخص را حذف کنند

آقای محترم

اینجا کسی مجبور نیست برای جنابعالی خودشو به آب و آتیش بزنه و برای شما و امثال شما مدارک گوناگون جور کنه تا بلکه ذات ظاهربین شما و امثال شما بتونن قضیه رو باور کنن یا شاید هم بعد از دیدن مدارک بازهم بهانه های بنی اسرائیلی بیارید که کم نیارید.

آقای محترم

که با چنین لحن طلبکارانه و تندی سخن میرانی من اطمینان میدم حتی اگه مدرک رو هم ببینید نمیتونید باور کنید و بازم یه چیزی خواهید گفت که از مهلکه نجات یابید.
فرض کن که مدرک قانع کننده آوردن اونوقت جنابعالی با چه رویی حاضر به عذرخواهی میشوی؟!!!

آقای محترم

جنابعالی وکیل وصی هیچ کسی اینجا نیستی و هیچ حقی نداری برای دیگری تعیین تکلیف کنی!!! اگه اینطوره منم از مدیریت میخوام به علت برخورد بسیار ناشیانه تون شما و امثال شمارو اخراج کنند تا بفهمی با دیگری چطوری رفتار کنی.

آقای محترم

اگه نمیتونی باور کنی هیچ اجباری نیست بیا بخون و رد شو و اعتنایی نکن.

آقای محترم

اگه این قضیه تا اینحد جنابعالی رو آزار داده در مقابل دستگاه ماهواره ایی و کوتوله و زالوت و همه مزخرفات دیگه چه جوابی داری؟ چرا اونجا وکیل وصی نشدی اون کاربران رو اخراج کنن.

آقای محترم

کمی حیا کن و رفتارتو درست کن.

آخرین بار توسط Amanj در شنبه 22 آذر1393 - 2:01pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 22 آذر1393 - 1:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش من لازم نيست به من بفهمونی ريکاوری چيه !! برنامه داخل حافظه گوشی بوده نه رم و ريکاوری هم نشد که نشد ،در ضمن شما که استاد کامپيوتری بفرما و مشخص کن آيپی من رو تا مجتبی پاک کنه اسم کاربرى من رو اما حساب که پاکه چه ترسی چه لرزى بنده 3تا اسم کاربرى دارم و اجازه ميدم پاکش کنيد(arash99_Toprak_arash05550) اما لزومی نميبينم به شما جواب پس بدم يا دروغ بگم گوشيم دزديده شده اصلا تايپيک جهت اطلاع بود نه دادن برنامه به شما اگرم قرار بود بدم ميدادمش به حميد که نسبت به انجمن امينه نه به شما که قصدت مشخص نيست شما فکرکن ما آره اما نه انگار شما مارو آره خجالت بکش
والسلام

شنبه 22 آذر1393 - 1:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure