انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:43pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 78 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 اخطار جدی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام ،شايد گفتن اين حرف برای من سيد جنبه خوبی نداشته باشه اما جهت اطلاع دوستان عرض ميکنم نه به عنوان تبليغ استفاده از اين نرم افزار سرتاپا کفر ،،ماجرا از يک ساعت پيش شروع شد به طوريکه يکى از دوستان نرم افزاری رو برای بنده بلوتوث کردند و فقط جالب بودن برنامه رو بدونه توضيحات جزئى به بنده ارائه دادند اما در عين ناباوری و بعد از اجرای برنامه شاهد اجرای دوربين گوشي شدم و از صحنه مشاهده شده واقعا شوکه شدم و صدالبته عصبانی از دوستم که نرم افزار رو پاک کردم ولی از همه دوستان تقاضا دارم با اين نرم افزار که در دو نوع پلتفرم اندرويد و ios ميباشد به شدت مبارزه کنيد

چهارشنبه 19 آذر1393 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسم نرم افزارم اينه 21مگابايت ضرفيت داره
nomao nake camera

چهارشنبه 19 آذر1393 - 7:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دروود دوست عزیز
یعنی چی واقعا لخت نشون میده آدمها رو؟

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

چهارشنبه 19 آذر1393 - 8:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله دوست عزيز خيلی طبيعى و حيرت اور ،، دليل درخواست بنده هم اين بود که اگه اين نرم افزار اشاعه داشته باشه لطمه های بدی برای ناموس و شرف اين مرز و بوم به وجود خواهد آمد و اين از من و شما استثنا نيست و گريبانگير همه خواهد شد

چهارشنبه 19 آذر1393 - 8:22pm
مدیر کل
مدیر کل

آرش جان اینجور نرم افزارها که همشون الکی هستن! شما مطمئنی واقعا خود طرف رو نشون میده و تصویر الکی نیست؟! در این صورت بستگی به دوربین گوشی شما هم داره که درست عمل بکنه! در نظر داشته باشین این نرم افزار اگر واقعا درست کار کنه یکی از گزینه های جالب برای پیدا کردن دفینه از طریق سیستم دوربین هم میتونه باشه! چون کار اصلیشون این هست که حرارت رو میگیرن! به همین دلیل هم قابلیت حذف لباس نازک و نمایش طرحی از گرمای بدن رو دارن که شبیه به تصویری بدون لباس هست!
گوشی شما فکر میکنم گلکسی اس5 بود. اگر غیر این هست بفرمایین. اگر هم مطمئن هستین نرم افزار الکی نیست بگین تا ما نرم افزار رو بررسی کنیم ببینیم سیستمش دقیقا چجوریه. قرار هم نیست استفاده ناجوری بشه! هدف ما چیز دیگست! :D

چهارشنبه 19 آذر1393 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز اینا نرم افزارهای فانی(شوخی)هستن شک نکنید بخاطر فروش درگوگل مارکت فکرخوبیه :)

چهارشنبه 19 آذر1393 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD :-BD :-BD

راه در جهان یکی است و آن راستی است

چهارشنبه 19 آذر1393 - 10:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
لینک هایی که در اینترنت برای دانلود این نرم اقزار معرفی میشند آلوده به برنامه های جاسوسی هستند!!! به شدت مراقب باشید...

پنج شنبه 20 آذر1393 - 10:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
اصلا نمیشه دانلود کرد

پنج شنبه 20 آذر1393 - 12:14pm

همه لينکها فيلتر شدند از طرف پليس سايبری و فتا،،،،در ضمن طريقه کار کرد اين نرم افزار با استفاده از مکانياب و جی پی اس گوشی و از طريق ماهواره و نرم افزار noamo و گرماى بدن به وجود مياد و تصوير مورد نظر به اين شکل هست که سر طرف خودش هست و بدن شخص توسط گرماى دريافتی توسط ماهواره و پخش اون در محيط توسط امواج خواص به ورودى امواج تلفن رسيده و نرم افزار طبيعی ترين شکل از بدن ارائه ميده به طوريکه حتی نرم افزار تشخيص رنگ داره و بدن افراد سياه رو سياه به نمايش ميزاره ولی طبيعی

پنج شنبه 20 آذر1393 - 12:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 78 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure