انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:07pm

پاسخ به موضوع  [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 روش از بین بردن سنگهای بزرگ (حتی تا 300 تن) ! 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
سلام محمد جان اینطوری که بیشتر سروصدا میکنه و همه بیشتر میفهمند بری دو تا نیسان چوب بیاری ،دویست سیصد لیتر اب بیاری سه ساعت وایسی تا سنگ بسوزه ،تازه بری با قلم وچک بیفتی به جونش ایا کنده بشه ایا کنده نشه و بعدش اگر سنگ خورد نشده جک بیاری بندازی زیرش ایا بلند بشه ایا نشه :D
اینجوری که ادم تو بیابون بیشتر تابلو میشه تازه اگر روز نشه اینکارو کرد و شب بخوای اینکارو بکنی و اتش به پا کنی شعله های اون اتشی که شما میگید رو از اون سر منطقه هم میشه رویت کرد و میان میریزن سرت مگر تو ملک شخصی باشه که شدنی باشه که اون هم به دردسرش نمیارزه [-(
دوای دردش یه انفجار هست انفجاری که صدایی نداشته باشه و فقط ترک بندازه که باید وارد بود اگر جنسی هم باشه درون سنگ اسیبی نمیبینه ;) :YMPEACE:
ولی خوب ممنون از راه حلت :YMPEACE:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار

من دو عکس در یک قسمت (قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات) قرار دادم و پاسخی تو این زمینه دریافت نکردم . ازتون واقعا ممنون میشم که نظرتون رو درباره دو عکسی که قرار دادم بدونم . با تشکر از شما

viewtopic.php?f=26&t=88&start=2560

صفحه 257

جمعه 13 شهریور1393 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان کسی با ازت مایع تونسته این کار رو انجام بده؟؟

این نیز بگذرد

شنبه 24 آبان1393 - 5:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bad tiger نوشته است:

:-? :-? :-?

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 3 آذر1393 - 3:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tola17 نوشته است:
bad tiger نوشته است:

:-? :-? :-?

چی شده داداش؟؟؟

این نیز بگذرد

سه شنبه 3 آذر1393 - 12:56am
آواتار کاربر

با سلام این چه کاریه با چوب اتیشش هم همه جا جار بزنه مردم بریزن که چی شده شر پکنیگ یه مشعل ببند بگیر روش اتیشش هم کم گرماش زیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پنج شنبه 6 آذر1393 - 2:33pm
آواتار کاربر

ازت مایع من امتحان کردم خوبه ولی برای حمل ازت مایع احتیاج به مخزن مخصوص حملشو داریم که 33 لیتریش امریکایش نزدیک 3 تومنه و چینیش حدود 1.7 کمتر از اونم بخای استفاده کنی بی نتیجش و باید خیلی مراقب باشی بریزه رو بدن بدنو میسوزونه البته از سرما و سیاه میشه و نحوه کار کردنشم خاصه تا خواب بگیری و مایع پرت نشه چون زود بخار میشه و میپره

پنج شنبه 6 آذر1393 - 2:35pm
آواتار کاربر

یه نکته دیگه روش سرد و گرم کردن برای شکستن یه سنگ یا ساروچ یا هرچیو من خیلی امتحان کردم این روش بر روی سنگ های همگن و سخت یعنی چگالی بالا جواب میده و باید سنگ یا ساروج فاقد دانه بندی درشت باشه وگرنه برعکس محکم تر میشه

پنج شنبه 6 آذر1393 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamed_arin_1367 نوشته است:
ازت مایع من امتحان کردم خوبه ولی برای حمل ازت مایع احتیاج به مخزن مخصوص حملشو داریم که 33 لیتریش امریکایش نزدیک 3 تومنه و چینیش حدود 1.7 کمتر از اونم بخای استفاده کنی بی نتیجش و باید خیلی مراقب باشی بریزه رو بدن بدنو میسوزونه البته از سرما و سیاه میشه و نحوه کار کردنشم خاصه تا خواب بگیری و مایع پرت نشه چون زود بخار میشه و میپره

درود دوست عزیز
میشه طریقه ی استفاده کردنتون رو بفرمایید؟؟
که چگونه استفاده کردید؟؟
و همچنین برای چه نوع ساروجی و چه قطری میشه استفاده کرد؟؟

این نیز بگذرد

جمعه 6 آذر1393 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
دوستان عزیز من تصمیم گرفتم خودم اول ساروج درست کنم
از استادان بزرگواران هم خواهشی که دارم اینکه بهترین و سخت ترین ساروجی که تا الان ساخته شده به نظرتون چه نوع ساروجی هست
روش ساختش کامل میخوام :-\
تا یه نمونه خوب نباشه نمیشه روش تستی انجام داد یا اسیدی رو امتحان کرد
شکستن ساروج برای خودم مهمه امیدوارم کمک کنید تا اگر موفقیتی حاصل شد همگی استفاده کنیم
اینکه چقدر سخت باشه یا چندین ماه طول بکشه مهم نیست
فقط خواهشی که دارم اینه که دوستانی که اطلاعات کافی دارن کمک کنن :-BD
موفق باشید :-BD
بدرود

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 14 آذر1393 - 12:51pm

Salam . Yeki az dostan be man etela' dade k be saroj barkhorde. Raveshe qati kardane 3 asid ro kasi emtehan karde? Man alan beram vase tahiye kardanesh? Lotfan kasani k etela' daran javab bedan

سه شنبه 14 بهمن1393 - 6:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure