انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:04pm

پاسخ به موضوع  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید:
1-بله ، طلسم وجود دارد و میشود اثباتش کرد. 47%  47%  [ 100 ]
2-خیر ، وجود ندارد و اثباتی هم ندارد. 53%  53%  [ 111 ]
مجموع آرا : 211

نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

Kani نوشته است:
ali.m نوشته است:
ببخشید یه سوال برام پیش امد استاد کیا و علی عزیز شما مگه به چشم خودتون این قضیه رو دیدید که تایید میکنید چطور ممکنه چیزی که صحتش معلوم نیست قبول میکنید ...
البته من منظوری ندارم فقط سوال کردم

اگه دوس داری بیا یه جا میبرمت برو جلو و شروع به کار کن. البته اگه جراتشو داری ;)
و صدالبته هربلایی سرت اومد پای خودت :ymhug:

بسیار عالی بله من انسان اشرف مخلوقات شیعه مرتضی علی فقط از خدا میترسم و خودمو بر هر قدرتی در این دنیا سر میدونم اونا باید از من بترسن نه من از اونا :)

یکشنبه 26 مرداد1393 - 10:11pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali.m نوشته است:
Kani نوشته است:
ali.m نوشته است:
ببخشید یه سوال برام پیش امد استاد کیا و علی عزیز شما مگه به چشم خودتون این قضیه رو دیدید که تایید میکنید چطور ممکنه چیزی که صحتش معلوم نیست قبول میکنید ...
البته من منظوری ندارم فقط سوال کردم

اگه دوس داری بیا یه جا میبرمت برو جلو و شروع به کار کن. البته اگه جراتشو داری ;)
و صدالبته هربلایی سرت اومد پای خودت :ymhug:

بسیار عالی بله من انسان اشرف مخلوقات شیعه مرتضی علی فقط از خدا میترسم و خودمو بر هر قدرتی در این دنیا سر میدونم اونا باید از من بترسن نه من از اونا :)

باشه خودت خواستی
لطفا هر چه زودتر تشریف بیارید ببرمتون ولی همونطور که گفتم هر بلایی سرت اومد پای خودت ;)

یکشنبه 26 مرداد1393 - 10:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد بفرمایید کجا بیام من حاضرم.

یکشنبه 26 مرداد1393 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شنیدید میگن بخت فلان دختر بسته شده؟؟
یا میرن دعا میکنن و طلسمو اینا که بختشو ببندن
فک کنم این یکیش خیلی کاربرد داره
هههه

این نیز بگذرد

جمعه 9 آبان1393 - 4:12am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان اجازه بدید یه خاطره تلخ از طلسمات براتون بگم
حدود 5 سال قبل یه نامسلمون نامردی به تور ما افتاد که میگفت استاد علوم غریبست البته یه چندتا چشمه از کاراش بهمون نشونداد از جمله اینکه یه بار دوستمو فرستادم پیشش و خودم روی پروژه بودم و اون از تو خونه در حالی که در حالتی شبیه خلسه بود برای رفیقم تعریف میکرد و رفیقمم با موبایلبرام میگفت دقیقا همه چیزو عین واقعیت بیان کرد و گفت فلان جا یه غار هست و بمان جا یه قنات خشگیده و . . .خلاصه ما صددرصد بهش ایمان اوردیم
تا اینکه ازش خواهش کردیم بیاد شهرمون و یه جارو برامون چک کنه که اگه باری داشت بهمون بگه و دست به کارش بشیم
اونم اومد . . .
یه جایی رو مشخص کرد و گفت اینجا حداقل 25 کیلو طلا هست و بسم الله دست بکار بشید منم دورادور هواتونو دارم و طلسماتشو براتون باطل میکنم .خداشاهده اون موقع من 220 هزارتمن پول بهش دادم که طلسمات برام فلان کنه
خلاصه بعد از 3 ماه بدبختی و بیچارگی و سرمای 15 تا 20 درجه زیرصفر تحمل کردن بیش از 6 متر تو بیابون و جای کوهستانی پایین رفتیم او بی پدر هم فقط با یه مشت . . . خوری مارو سر دووند X( اخرشم گفت یکی از شما به زنش جریانو گفته و دیگه نمیشه اونجا کار کرد چون کار سنگین شده و از این مزخرفات
من فقط به یه چیز ایمان دارم اونم قدرت و توانایی عقل و هوشه
اگه کسی بخواد پیروز بشه اصلا و ابدا نباید دنبال این حرفا بره
وسلام

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 4 فروردین1394 - 3:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من بحث بودن یا نبودن جن رو کاری ندارم چون مدارکی که به بودنش دلالت داره بیشتر از مدارکیه که به نبودنش.اما چندتا سوال دارم که دوست دارم جواب بگیرم،1:اگه یه چیزی با این همه قدرت وجود داره پس این همه تلاش واسه تکنولوژی چرا؟ 2:اگه به قو. بعضی دوستان این علم در دست افراد خاصی بوده و برای باطل کردنشم ورد خاصی میخواد پس تمام کسایی که طلسم رو مال کسی میذاشتن به راحتی میتونستن مالو دودره کنن چون به قول بعضیا اینا جزء افراد شیطانین.3:هیچ کس تا حالا موفق به ثبت یه مورد نشده؟حداقل تو یکی دومورد از تجربه هایی که دوستان فرمودند امکان ثبت مستند هستش.4: این جور که معلومه همه اموال زیر خاک قدمتشون حداقل بالای 200 سال هستش پس با این اوصاف دیگه جنسی نیست که صاحب نداشته باشه ماهم که همه سر کاریم!البته نمیدونم کسایی که موفق میشن چجوری کار میکنن؟ :-? البته اینم بگم اگه واسه جایی که طلسم داره یه غیر مسلمان ببری مشکل حله چون تا جایی که من فهمیدم طلسم با غیر مسلمون کار نداره =))

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

چهارشنبه 4 فروردین1394 - 2:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر من اگه قبل از ایمان فکر بکنی و بپرسی ایمانت قویتر میشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

چهارشنبه 4 فروردین1394 - 2:44am

با درود.به نظر من و گفته های درویشان جنس جا بجا نمیشه ذهن انسان منحرف میشه و در بیشتر مواقع دستگاه به ذرات میزنه و همون نقطه پس از حفاری چیزی پیدا نمیشه و مجددا جای دیگه میزنه .و خودش مبحث جداگانست

جمعه 7 فروردین1394 - 4:32am

من شنیدم جابجا شدن گنج مال طلسم نیست و این خطای فلزیاب است که باعث میشه اوپراتور فکر کنه مال جابجا شده و یک فروشنده فلزیاب بمن این گفت و گفته فلزیاب اون امکانات لازم را داره که این خطا بوجود نیاد گفته وقتی چاله میکنی بعد میخوای توی چاله را بزنی فلزیاب لبه چاله را میزنه و اوپراتور فکر میکنه مال حرکت کرده این موضوع را با دوتا فلزیاب توی چاله امتحان کرد دیدم راست میکه و بعد با فلزیاب خودش امتحان کرد دیدم مال اون خطا نداره بخاطر قوانین سایت ادرس فروشنده را نمزارم و دستگاه اون خیلی از نظر کاری عالی بود

چهارشنبه 27 خرداد1394 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وقتی نظری به نظر سنجی بالا انداختم واقعا مایوس شدم چقدر ایرانیها درگیر خرافات هستن ، لیاقت این مردم همین مروجان خرافات هست

چهارشنبه 27 خرداد1394 - 5:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure