انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:22am

پاسخ به موضوع  [ 85 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی
 اتفاقات شب حفاری 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بچه ها خواستم این تایپکو بزنم بچه ها اتفاقاطی که موقع حفاری (فرار. تله . ترس . ....)میوفته رو بنویسن من خودم شروع میکنم

یه شب با یه اکیب 5 نفری رفتیم تو یه تپه باستانی واسه حفاری یه طرف تپه قبرستون بود ولی ما تو طرف دیگه تپه یه اتاقک پیدا کردیم و مشغول حفاری بودیم یهو نگهبانمون اومد گفت بابا شما چند نفری اون زیر دارید میکنید آخه من صدای 2 تا کلنگ میشنوم :-ss گفتیم ما با 1کلنگ همه ساکت شدیم یکمم ترس برمون داشت اومدیم بیرون یکم گوش دادیم یهود صدای گروپ گلنگ اومد درست بغل ما تقریبا 20 متر فاصله نداشت 3 نفر داشتن یه قبرو حفاری میکردن یکی از دوستام گفت بیا جمع کنیم بریم ولی تصمیم گرفتیم بریم پیششون و بگیم شما به کارتون وما به کارمون و تا راحتر باشیم بالاخره تصمیم شد من برم یواش یواش و سینه خیز رفتم بغل دستشون پشت یه سنگ یکیشون ویگفت بابا ما از اون شانسا نداریم طلا پیدا کنیم و داشتن با خیال راحت میکندن یهو سرمو از پشت سنگ اوردم بیرون و گفتم خسته نباشید دوستان تا همینو گفتم خدا بد نده اونی که کلنگ دستش بود تو هوا ولش کرد کلنگ رفت هوا چنان در رفتن که نگو تو یه پلک زدن غیب شدن منم از پشت داد میزدم فرار نکنید فرار نکنید برگردید خلاصه رفتم سر کارشن بیشتر از 1 متر کارکرده بودن تازه خبر دار هم شده بودیم تمتم وسایلاشونم مونده بود بیلو کلنگو دیلم و یه قمه هم پیدا کرده بودن همشونو جمع کردیمو نونو پنیرم داشتن که اونم نوش جون کردم :ymdevil: بعدش با خیال راحت شروع کردیم به ادامه کارمون :o)

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

سه شنبه 27 خرداد1393 - 11:40am

الان بنده خداها میرن میگن طلسم داشت -جن ها ما رو صدا زدند و .....

سه شنبه 27 خرداد1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
mehran7music نوشته است:
الان بنده خداها میرن میگن طلسم داشت -جن ها ما رو صدا زدند و .....

دقیقا همینطوره. همه طلسمها در همین حد هستند.

سه شنبه 27 خرداد1393 - 4:19pm
آواتار کاربر

سلام به همه ی دوستان
یکی هم ماتعریف کنیم
یکی از روز های سرد زمستانی تو کوهستان داشتیم یه حفاری کوچولو میکردیم نتونستیم با خیال راحت کار کنیم گفتیم بمونه نصف شب خلاصه برف 30 سانتی باریده بود نتونستیم خودمونو نگه داریم.
نصف شب شدو ما رفتیم از روستا که می گذشتیم همه سگ ها داشتن پارس میکردن :O3 با خودمون گفتیم اینا چشن نصف شبی سروصدا کردن ما 3 نفر بودیم به راه خودمون ادامه دادیم تا رسیدیم به جایی که نصف کاره مونده بود .ماه کامل بود (*) همجا رو خوب روشن کرده بود یه اسلحه شکاری 5 پران داشتیم که کلا 2 تا گلوله داشتیم .تو پشت یه سنگ بزرگ داشتیم کار میکردیم که دو نفر در حال حفاری یکی هم نگهبانی میکرد یه 10 دقیقه ای مشغول بودیم یه دفعه ای دیدیم نگبانمون اومد گفت هفت تا گرگ دارن میان اینجا :-T زود باشید جمع شین بریم ماشینم 1 کیلومتری از ما دور بود گفتیم تیکه تیکمون میکنن یه پلو انسانی با ما بپزن :ymsick: رفتیم بالای سنگ بزرگ که ببینیم دیدیم بللللللله دارن میان :-SS :-SS :-SS 7 تا گرگ خاکستری گرسنه صدای سگها از روستا میومد گفتیم چیکار کنیم و چیکار نکنیم اسلحه رو برداشیم که با دو تا گلوله بزنیم دوستمون وقتی که نشون رفت گرگها تو زمین سفید وایسادن کنار درخت همون جوری تو سرما که میلرزیدیم یه 20 دقیقه ای تکون نخوردیم :!! دیدیم هومونجا بازم نشستن خلاصه دلو زدیم به دریا گفتیم بیخیال حفاری بریم پا مونو گذاشیم زمین گرگها هم پاشدن بازم همونجوری موندین هوا هم کم کم ابری شد جلوی این ماه قشنگ و گرفت همجا تاریک شد با هم گفتیم تا صبح که نمیشه ایجا بمونیم یه نگاه به گرگ ها دیدیم نیستن ما هم یکیمون به جلو یکیمون به عقب راه افتادیم رسیدم به ماشین یه نفس عمیقی کشیدم مو دیگه اونورا پیدامون نشد کلا پاتوق گرگ ها بود اونجا خلاصه اینم یه خاطره بود .

سه شنبه 27 خرداد1393 - 5:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hadi_0141 نوشته است:
بچه ها خواستم این تایپکو بزنم بچه ها اتفاقاطی که موقع حفاری (فرار. تله . ترس . ....)میوفته رو بنویسن من خودم شروع میکنم

یه شب با یه اکیب 5 نفری رفتیم تو یه تپه باستانی واسه حفاری یه طرف تپه قبرستون بود ولی ما تو طرف دیگه تپه یه اتاقک پیدا کردیم و مشغول حفاری بودیم یهو نگهبانمون اومد گفت بابا شما چند نفری اون زیر دارید میکنید آخه من صدای 2 تا کلنگ میشنوم :-ss گفتیم ما با 1کلنگ همه ساکت شدیم یکمم ترس برمون داشت اومدیم بیرون یکم گوش دادیم یهود صدای گروپ گلنگ اومد درست بغل ما تقریبا 20 متر فاصله نداشت 3 نفر داشتن یه قبرو حفاری میکردن یکی از دوستام گفت بیا جمع کنیم بریم ولی تصمیم گرفتیم بریم پیششون و بگیم شما به کارتون وما به کارمون و تا راحتر باشیم بالاخره تصمیم شد من برم یواش یواش و سینه خیز رفتم بغل دستشون پشت یه سنگ یکیشون ویگفت بابا ما از اون شانسا نداریم طلا پیدا کنیم و داشتن با خیال راحت میکندن یهو سرمو از پشت سنگ اوردم بیرون و گفتم خسته نباشید دوستان تا همینو گفتم خدا بد نده اونی که کلنگ دستش بود تو هوا ولش کرد کلنگ رفت هوا چنان در رفتن که نگو تو یه پلک زدن غیب شدن منم از پشت داد میزدم فرار نکنید فرار نکنید برگردید خلاصه رفتم سر کارشن بیشتر از 1 متر کارکرده بودن تازه خبر دار هم شده بودیم تمتم وسایلاشونم مونده بود بیلو کلنگو دیلم و یه قمه هم پیدا کرده بودن همشونو جمع کردیمو نونو پنیرم داشتن که اونم نوش جون کردم :ymdevil: بعدش با خیال راحت شروع کردیم به ادامه کارمون :o)

خداخیرت بده خیلی وقت بود اینجوری نخندیده بودم خیلی باحال بود! داری میکنی یکی از پشت سنگ سردربیاره بگه خسته نباشید!!! من باشم میگم شمام خسته نباشید دوباره شروع ب کار میکنم! =)) =)) =))

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 27 خرداد1393 - 7:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به خدا هی فکر میکردم چی بگم بهشون خودمم یکم ترسیده بودم همین به فکرم رسید ولی خیلی بد جور ترسیدن اصلا به گفتن نمیاد فکر کنم با سرعت 120 میرفتن اونم یه سراشیبی تند بود

خداى هر کس همان است که؛

سه شنبه 27 خرداد1393 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
دوستان به نظرتون سخت ترین لحظه شبهای حفاری چه موقع است؟؟؟
:(( جواب: زمانی که سپیده زده و سحر شده و هوا کم کم داره روشن میشه و شما هم هیچی گیرتون نیامده و تازه باید شروع کنید چاله 3 متری رو پر کنید تا مکانت لو نره. :D :D :)) :)) =)) =))

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 8:39am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عین همینه وقتیم بیلو کلنگو میندازی پشتت و پیاده راه میوفتی برگردی دیگه هیچ @-) وقتیم میرسی خونه ومیگی زارتی دست خالیم وهمه یه قهقه میکشن :o) حال آدم جاش میاد ومیگه سیکیم ایچین دیگه نمیرم ~X(

خداى هر کس همان است که؛

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:01am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بچه ها یه خاطره دیگه یادم افتاد یه شب که رفتیم سرکارمون که چند روزی بود روش کار میکردیم یه چاله حدود 3 متری کنده بودیم چاله هم طوری بود که باید یا طناب مینداختن یا از بالا دستتو میگرفتن تا ازش خارج بشی 3 نفری داخل چاه داشتیم میکندیم که یهو نگهبان اومد گفت سریع خارج شید من صدای چند نفرو شنیدم آمارشونم گفت حدود 10 نفرن زارت گپ کردیم حالا بیاو از این چاهه خارج شو عقلمون نمیرسه باید از بالا بگیرن هی میپریم بالا میوفتیم پایین بالاخره به زور اومدیم بیرون و یکم دور شدیم از سرکارمون وکمین کردیم گوشی منم از اون چراغ دارا بود و اون پایین دست رفیقم بهش گفتم گوشیمو بده گفت دست من نیست هالو اون پایین انداخته بود گفتم باید برم بیارم ترسیدم از اون شناسایی بشیم یاعلی گفتمو خودمو پرت کردم ته چاه به خدا یه هیجانی داشت که نگو فکر مامورا از یه طرف فکرگوشیم از یه طرف بالاخره پیداش کردم خواستم بیام بیرون که یهو یادم افتا عجب گیری کردم #-o حالا مردی بیا بیرون هی میپرم بالا گوشه چاهو میگیرم هی خاکش میریزه سرمو میوفتم زمین کسیم نمیاد کمکم هی میگم مصعود مصعود بیا کمک خیر خبری ازشون نبود نامردا بیخیال من شدن خواستم دراز بکشم خودمو زیر خاک قایم کنم دیدم اگه کسی نباشه آبروریزی میشه یاده اون خواننده افتادم که اینو میخوند من مونده ام تنهای تنها حبیبم خالاصه سرتونو درد نیارم اونقدر از اون خاکا با دستام کندم که یه زیزپایی واسه خودم درست کردمو پریدم بیرون کسیم نبود توهم زده بود دوستمون .. :-w

خداى هر کس همان است که؛

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
دوستان به نظرتون سخت ترین لحظه شبهای حفاری چه موقع است؟؟؟
:(( جواب: زمانی که سپیده زده و سحر شده و هوا کم کم داره روشن میشه و شما هم هیچی گیرتون نیامده و تازه باید شروع کنید چاله 3 متری رو پر کنید تا مکانت لو نره. :D :D :)) :)) =)) =))

اینکه سخت نبود
سختی کار وقتیه که مجبور بشی به خاطر منطقه مورد نظر فقط توی زمستون کارکنی مکان مورد نظرت کنار جاده باشه هروقت ماشین رد شد باید همه بگیرین بخوابین در حال کندن زمین از یه طرف سرماست از یه طرف داری استخون مرده و چنتا مار که از سرما بیحس شدنو درمیاری میریزی توگونی بری خاکشون کنی
وفقط میتونی ساعت2شب تا4سحر حفاری کنی اخه بقیه ساعت ها اوج ترافیکه :D منطقه طوری باشه که گرگم بهت رحم نکنه نمیتونی اتیش روشن کنی حداقل خودتو گرم کنی تازه بعد چندین متر کندن میبینی خوردی به یه ساروج کتو کلفت
ودر اخر 4نفر ازاون دور میبیننت زنگ میزنن پلیس میاد میخوابه رو بار هرچی زحمت چند ماهه کشیدی رفته برفنا فقط شانس بیاری خودتو نگیرن الفرار
وقتی توی یک قدمی طلاها باشی نتونی حتی یکیشونو برداری چون پلیسه دیگه همشونو برداشته ودست خالی برمیگردی خونه به این میگن اوج بد بختی بد شانسی این اخر نابودی زندگیه
:-Q اینم یه تجربه مفید برای دوستان مال چندین سال پیشه فکر کنم10سال پیش 20ملیون هزینه رفت به فنا گفتیم بیخیال فقط فرار

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 85 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure