انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:22pm

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 zahori 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به دوستان عزیز
مداری به دستم رسیده که ازش تعریف زیادی میکنن و اماده اون رو به یک قیمت فضایی میفروشن اسمش zahori .
از دوستان کسی در مورد این دستگاه اطلاعاتی داره . ضمنا تا چند روز دیگه این مدار رو تو انجمن میزارم اگر کسی
در این مورد اطلاعاتی داره دریغ نکنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 8 مرداد1392 - 8:59am

دوست عزيزاينهم مدارش

سه شنبه 8 مرداد1392 - 1:19pm
مدیر کل
مدیر کل

بله این مدار معروفی هست که ورژنهای مختلفی هم داره و الان فروشنده ای رو میشناسم که به اسم رادار طلا همین مدار زاهوری رو داره با قیمت 5 میلیون میفروشه! من عین دستگاهشو هم در اختیار دارم و هیچ کارکردی هم نداره جز اینکه به الکتریسیته ساکن و جاهایی نزدیک لامپ کم مصرف واکنش صوتی نشون میده!

سه شنبه 8 مرداد1392 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
هیچ کارکردی هم نداره جز اینکه به الکتریسیته ساکن و جاهایی نزدیک لامپ کم مصرف واکنش صوتی نشون میده!

پس کاربرد اصلیش چیه؟ بدرد کاوش میخوره؟

سه شنبه 8 مرداد1392 - 7:57pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

به طور قاطع عرض کنم مطمئنا کاربر اصلی این مدار جهت کلاهبرداری بوده! تا الان حداقل بنده 3 فروشنده رو میشناسم که این مدار رو به عنوان طلایاب یا گنجیاب و سیستم محرمانه با قیمتهای چندین میلیونی میفروشن! البته چندین نسخه مختلفش رو! من رد پای این افراد رو حتی توی چند انجمن خارجی هم پیدا کردم و میدونم که چه کسانی هستن! چون مدار بصورت بوقی هست و بنظر میاد هر کسی میتونه ازش استفاده کنه زمینه کلاهبرداری های سنگین رو فراهم کرده! این در حالی هست که حتی تمام اشخاصی که روی این مدار کار کردن و حتی طراحش هم اذعان کردن کاربرد گنجیابی نداره!
دوستان حواسشون باشه تست این دستگاهها یا با واکنش به لامپ کم مصرف هست و یا آهنربا و امثالهم! بستگی داره کدوم مدلش باشه. بهیچ وجه فریب همچین چیزی رو نخورین. اگر هم کسی ادعا میکنه چنین دستگاههایی داره که واقعا فقط دفینه میزنن و تست شده هستن ؛ تقاضا کنین آدرس محل تست رو به شما بدن با مسئولیت خودتون برین تست کنین! اینو عرض میکنم چون خیلیا رو میشناسم تو این چند سال دستگاه مشابه این رو خریدن و هیچ نتیجه ای نگرفتن و امیدوارن که دستگاه فقط روی دفینه واکنش داشته باشه غافل از اینکه اصلا همچین خبری نیست! :D
بهرحال کسی اگر علاقه مند باشه مدارش که سادست! میتونین خودتون بسازین. اگر از فاصله 1 متری به سمت لامپ کم مصرف گرفتین و واکنش نشون داد مشخص میشه درست کار میکنه! همین :D

سه شنبه 8 مرداد1392 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام اگر فایل کامل از این ردیاب دارید لطفا بزارید و آیا کار این ردیاب گیرنده فرکانس است؟

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 6:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
به طور قاطع عرض کنم مطمئنا کاربر اصلی این مدار جهت کلاهبرداری بوده! تا الان حداقل بنده 3 فروشنده رو میشناسم که این مدار رو به عنوان طلایاب یا گنجیاب و سیستم محرمانه با قیمتهای چندین میلیونی میفروشن! البته چندین نسخه مختلفش رو! من رد پای این افراد رو حتی توی چند انجمن خارجی هم پیدا کردم و میدونم که چه کسانی هستن! چون مدار بصورت بوقی هست و بنظر میاد هر کسی میتونه ازش استفاده کنه زمینه کلاهبرداری های سنگین رو فراهم کرده! این در حالی هست که حتی تمام اشخاصی که روی این مدار کار کردن و حتی طراحش هم اذعان کردن کاربرد گنجیابی نداره!
دوستان حواسشون باشه تست این دستگاهها یا با واکنش به لامپ کم مصرف هست و یا آهنربا و امثالهم! بستگی داره کدوم مدلش باشه. بهیچ وجه فریب همچین چیزی رو نخورین. اگر هم کسی ادعا میکنه چنین دستگاههایی داره که واقعا فقط دفینه میزنن و تست شده هستن ؛ تقاضا کنین آدرس محل تست رو به شما بدن با مسئولیت خودتون برین تست کنین! اینو عرض میکنم چون خیلیا رو میشناسم تو این چند سال دستگاه مشابه این رو خریدن و هیچ نتیجه ای نگرفتن و امیدوارن که دستگاه فقط روی دفینه واکنش داشته باشه غافل از اینکه اصلا همچین خبری نیست! :D
بهرحال کسی اگر علاقه مند باشه مدارش که سادست! میتونین خودتون بسازین. اگر از فاصله 1 متری به سمت لامپ کم مصرف گرفتین و واکنش نشون داد مشخص میشه درست کار میکنه! همین :D

=)) =)) =)) =))
آقا حمید خان درست میفرماین، فقط به آهنربا مونیتور تلویزیون اینارو سنس میکنه.
یادش بخیر یکی 2سال پیش این آقای مهدی قاسمی گل تپه بیشعور کلاهبردار یکدونه از اینارو به ما انداخت به قیمت 2میلیون و کلی خواهش تمنا.و یکی از اینا رو به قیمت7میلیون به یکی دیگه انداخته.به اسم دستگاه فوق حرفه ای نقطه زن و ردیاب طلا که فقط دفینه میزنه و جدید نمیزنه.
ماهم پدرمون دراومد هرجا گرفتیم یکدونه دینگ نکرد(حتما ثباتش فوق العاده بوده :))
آخرشم گذاشتمش تو کیسه بوکسفاتحش رو خوندم انداختم دور.به هیچ دردی نمیخوره مگر تلویزیونتون در حالت روشن گم شده باشه.

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 11:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظر من به جای اینکه سراغ مدارات سرکاری برید و خ.دتون رو علاف کنید بهتره از ردیاب انجمن یا یه ردیاب دیگه که توجیه علمی داره استفاده کنید و به جای این شاخه اون شاخه کردن اپراتوریتون رو تقویت کنید

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 8:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Zahori به کسی میگن که با استفاده از میله بتونه آب سنس کنه یا پیدا کنه
برای اولین بار این اسم رو در سایت زیر دیدم کسی که موضوع را آغاز کرده بود Esteban انسان معتبری بود و افراد زیادی قبولش داشتند بعد از مدت ها بینایش رو ظاهرا از دست داد و کسی ازش خبری نداشت
در این لینک که 170 هزار بازدید کننده داشته در واقع پر بازدید ترین موضوع فروم بوده مشخصات زیادی در باره Zahori وجود داره

http://www.longrangelocators.com/forums ... hp?t=11674

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اولین چیزیکه توسط استبان ارائه شد و 3 آنتنه بود کاملاً مرخصه و نسبت به هیچنوع فیلدی واکنش نداشت. ایوکنیک روی اون کار کرد و تغییرات داد، بهینش کرد و به شکل تک آنتنه کرد که این نوع یک برقیاب خیلی خوب از کار درومد. بنده جزو اولین نفراتی بودم که هر دو نوع رو ساختم و حسابی هم با کیفیت ساختمشون. با چه ذوق وشوقی میرفتم جمهوری و دادم از شماتیکاشون پی سی بی کشیدن و روی بورد با کیفیت زدمشون و....
کلّی بردمشون تستای میدانی. دریغ از ذره ای واکنش و ردیابی میدانهای زمینی. ولی تا دلتون بخواد نوع تک آنتنی به جریانات برق حساسه. تو بیابون حتی از فاصله های بالای 100 متر کابلای فشار قوی رو میزنه.
با اون حتی راحت میشه مسیر سیم حامل جریان برق رو شناسایی کرد.
بعدها که بردمش سمت مکانای داغ مطمئن از نظر بار ،باز هم هیچ واکنشی نداشت. میتونم بگم که خدایی اصلاً گنجیاب نیست و هرکی هم به این اسم به خلق الله میفروشه، مستحق تف و لعنه؛ ملعونیست دیگر همچون کا ایکس اسیها.

پیوست:
Zahori1.jpg

پیوست:
Zahori2.jpg

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 9:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , peymankharrat و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure