انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:44pm

پاسخ به موضوع  [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 فلزیاب های دست ساز 
نویسنده پیغام

سلام بر اساتید گرامی....
این تصاویری که براتون گذاشتم یک نمونه دستسازه که چندوقته به دستم رسیده.
از دوستان واساتید این بخش خواهش میکنم اگه کسی راجبه این دستگاه و چگونگی کارکرد و تنظیماتش اطلاعاتی داره کمکم کنه....
اطرافش خبری نیست...پشتش یه سوکت اتصال به لبتاب داره.زیرش یه سوکت برای هدفون داره.کنارشم دوتا سوکت داره که یکیش واسه لوپه و یکیشم ماله برقشه.
جلوشم همیناست که براتون کشیدم.شرمندم نتونستم عکس بفرستم.اومدم شهرستان.تا هفته بعد دسترسی ندارم بهش.
اون پیچ پایین سمت چپم دو سری اعداد روش نوشته شده که فکر کنم برای تنظیم فرکانسشه....لوپشم قیافش که بد نیست.قطرشم 50 سانته...
بازم ممنونم از توجهتون...
پیروز باشیید....

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 7 آبان1392 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ساخت داخله و یعنی اینکه بدرد نخوره

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 27 آبان1392 - 9:41pm

سلام
دوستان میخوام بدونم فلزیاب صفائی مدل epg8000 بدرد بخور هست برا خرید ؟ انوقت کجا باید برم برا خریدش

دوشنبه 18 فروردین1393 - 7:16pm
استاد
استاد

کیکاوس نی ریزی نوشته است:
سلام
دوستان میخوام بدونم فلزیاب صفائی مدل epg8000 بدرد بخور هست برا خرید ؟ انوقت کجا باید برم برا خریدش

درود بر شما
دستگاه دست ساز توی ایران فقط بدرد این می خوره که بکوبیش توی دیوار تا از شر اون راحت بشی یه وقت کسی کلاه سرت نزاره بری پولت را تو حلقوم اینچنی افرادی بریزی.اصلا دست ساز یعنی عذاب یعنی سرکاری.یعنی مصیبت یعنی بوق تریلی یعنی شکنجه روحی و جسمی و اخرش هم یعنی هیچ پس پولت را برای هیچ مده

دوشنبه 18 فروردین1393 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دقیقا ..............................بدرده اسباب بازی میخوره وشعبده بازی توسطح باهاش چیزپیداکنی

یکشنبه 24 فروردین1393 - 12:13pm

اقا كسي فلزياب انالوگ قوي برد 3 متر با تفكيك داره كه خودش ساخته ميخوام بخرم

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
بنده قصد اظهار نظر راجع به آقای شیر محمدی رو ندارم تنها میخوام بگم که من به صداقت آقای هادی دیندار ایمان کامل دارم :YMPEACE:

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 31 اردیبهشت1393 - 1:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز هیچ وقت همچین اشتباهی رو مرتکب نشو , 50 میلیون میخوای بدی دستگاه دست ساز؟؟!!
شما با نصف این پول یه لورنز بخر حداقل میدونی که اولا جوابشو پس داده و ثانیا فردا اگه خواستی بفروشی
به راحتی میتونی بفروشیش ولی دستگاه دست سازو که نام و نشونی نداره مطمئن باش به یک چهلم قیمتشم
ازت نمیخرن . شما برو یه لورنز یا gpx5000 بگیر و ردیاب انجمنم بگیر که دیگه مطمئن باشی که جواب خواهی گرفت.

پنج شنبه 1 خرداد1393 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mahdi نوشته است:
bantama نوشته است:
سلام دوست عزیز
اول شما خودتون بگید چه عمقی مدنظرتون هست تا بچه ها بر اساس عمق کاری شما بهتو دستگاه معرفی کنند اگرم حوصله مونتاژ داشته باشی می تونی با یه 500 تومنی یه دستگاه برای خودت ردیف کنی

با سلام
والا اگه بنده بخوام خودم بسازم که تازه میرم اول راه و حالا حالاها باید کار کنم تا بتونم یه چیزخوب دست و پا کنم
خودم در نظر دارم که مس یا طلای(یه کوزه طلا مثلا) 30*30 رو بین 3 و حداقل 2.5 بزنه (در کل حدود عمق 3 میخوام)
البته اینم اضافه کنم که ترجیحا فقط میخوام دنبال طلا بگردم پس حساسیتش باید به طلا بالا باشه
و نکته آخر 100 % باید فرکانس پایین باشه و قابلیت تغییر فرکانس رو داشته باشه
قبلا یکی از دوستان این دستگاه رو معرفی کردن و میگفتن کارش خوب هست و به طلا حساسیت خوبی داره.قیمتشم همون حدود بود.نظرتون چیه دوستان؟
EPG8000

سلام مهدي جان
فكر ميكنم اين هم فايل ارجينالشه
بسازش
فقط اسمش 2000 هست نه 8000
طرف يكمي تغييرش داده و السيدي بهش اضافه كرده شده 8000 :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 1 خرداد1393 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

issa نوشته است:
سلام بر اساتید گرامی....
این تصاویری که براتون گذاشتم یک نمونه دستسازه که چندوقته به دستم رسیده.
از دوستان واساتید این بخش خواهش میکنم اگه کسی راجبه این دستگاه و چگونگی کارکرد و تنظیماتش اطلاعاتی داره کمکم کنه....
اطرافش خبری نیست...پشتش یه سوکت اتصال به لبتاب داره.زیرش یه سوکت برای هدفون داره.کنارشم دوتا سوکت داره که یکیش واسه لوپه و یکیشم ماله برقشه.
جلوشم همیناست که براتون کشیدم.شرمندم نتونستم عکس بفرستم.اومدم شهرستان.تا هفته بعد دسترسی ندارم بهش.
اون پیچ پایین سمت چپم دو سری اعداد روش نوشته شده که فکر کنم برای تنظیم فرکانسشه....لوپشم قیافش که بد نیست.قطرشم 50 سانته...
بازم ممنونم از توجهتون...
پیروز باشیید....

دوست عزيز از داخل مدارش عكس بزار بگم ارزش داره يا نه :-?

پنج شنبه 1 خرداد1393 - 8:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure