انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:32am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 مشکل وارد شدن به سایت با گوشی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
مرسی داداش

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 12 فروردین1393 - 9:41am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه اوپرا مینی برای ان 95 8گیگ بذارند که بشه دانلود کرد من اوپرا دارم ولی دانلود نمیکنه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 12 فروردین1393 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام دوستان
منم قبلا با اپرا مینی میومدم اما دیگه نمیره، دوستانی اپرا مینی واسه آندروید دارن لطفا اینجا آپ کنن
ممنون

gladyator_089

شنبه 23 فروردین1393 - 8:45pm

سلام کسانی که از opera برای اندروید استفاده میکنن حتما از
(opera mini(edited by FARSHAD
استفاده کنن، درضمن opera handler هم خیلی خوب جواب میده فقط باید آدرس پراکسی رو دستی وارد کنین اگه تو نت سرچ کنین راحت پیدا میکنین، راستی یه چیز دیگه hotspot shield عالی کار میکنه و رایگانه هرچند قطع و وصلی داره ولی خیلی خوب جواب میده اونایی که گوشیشون روت شده میتونن از نرم افزار رایگان droide vpn استفاده کنن

یکشنبه 24 فروردین1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز من با گوشی همیشه میام سایت قبلا نوکیا206 داشتم ,راهت عکس میتونستم بذارم اما متن وقتی زیاد میشد ارسال نمیشد .الان یک گوشی سونی اکسپریای ال خریدم ,متن که می‌نویسم کامل ارسال میشه اما وقتی میخام عکس بفرستم ,عکس ارسال نمیشه اما متنی که نوشتم ارسال میشه ,من از فیل شکن اپرا مینی استفاده میکنم .می‌خواستم بدونم آیا تنظیمات خاصی لازم هست که من انجام بدم ,تا عکس ارسال بشه .آیا فیل شکن مشکل داره که عکس ارسال نمیشه .ودوستانی که با گوشی عکس می‌گذارن میشه بگین من چکار کنم که بتونم عکسهای مورد نظرم را بذارم.با تشکر از راهنمایی شما .گوشیم سونی اکسپریای جی هست اشتباها نوشتم ال...با ایرانسل وارد سایت میشم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 25 فروردین1393 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود جعفر جون. اگ سیستم عاملت اندروید هستش فیل شکن پافین بروزر رو بگیر نصب کن و باهاش بیا سایت مثل من ک اینکارو میکنم. هم میتونی باهاش عکس بزاری هم متن. البته البته نسخه ای رو بگیر ک کار کنه چون بعضی نسخه هاش کار نمیکنه ..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 26 فروردین1393 - 9:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
پافین بروزر رو گوشی من سرعتش کمه اما اپرا مینی سرعتش.عالیه فقط عکس رو نمیشه دانلود کرد

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

سه شنبه 26 فروردین1393 - 9:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی خوبتان.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 26 فروردین1393 - 11:33am

سلام به کاربران خوب و باصفای انجمن، راستش من درک نمیکنم که میگین با اپرا نمیتونین عکس و فیلم دانلود یا آپلود کنین منم خیلی وقته از اپرا استفاده میکنم تا حالا هم به هیچوجه همچین مشکلاتی نداشتم سرعتشم خوبه برای اندروید از( opera mini (edited by FARSHADحتما استفاده کنین و از ورژن 7.5 و اصلا آپدیت نکنید به تنظیماتشم دست نزنین

سه شنبه 26 فروردین1393 - 5:56pm

درضمن دوستان اندرویدی چرا از ورژن جدید Hotspot shield استفاده نمیکنن هم رایگانه و هم سرعت قابل قبولی داره بعضی وقتا زمان میبره تا وصل بشه ولی وقتی وصل شدی دیگه قطع نمیشه.

سه شنبه 26 فروردین1393 - 6:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure