انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:52pm

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 ترمایت (Thermite) - سوخت جهنمی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
پستها رو دقیقتر مطالعه کنید.
هر پست از طرف بنده پاسخی بود به توهین هایی که بهم میشد و بهتر بود شما دوست عزیز یکم منصفانه تر قضاوت میکردین...

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

جمعه 9 اسفند1392 - 12:15pm
استاد
استاد

kahyal نوشته است:
هر پست از طرف بنده پاسخی بود به توهین هایی که بهم میشد و بهتر بود شما دوست عزیز یکم منصفانه تر قضاوت میکردین...

درود بر دوستان
نگاه به پستهاتون بکنید .67 پست زدی . 67 ریال ارزش نداره جالبتر اینکه ادعای انصاف هم دارید و دوستان را به بی انصافی متهم میکنیدو شاکی معرفت و ادب و تربیت هم شدی در صورتیکه محتوای پستهاتون یه چیز دیگه میگن

جمعه 9 اسفند1392 - 12:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
kahyal نوشته است:

درود بر دوستان
نگاه به پستهاتون بکنید .67 پست زدی . 67 ریال ارزش نداره جالبتر اینکه ادعای انصاف هم دارید و دوستان را به بی انصافی متهم میکنیدو شاکی معرفت و ادب و تربیت هم شدی در صورتیکه محتوای پستهاتون یه چیز دیگه میگن

سلام به همه دوستان
من نمیخوام به کسی بی احترامی کنم ولی نمیدونم چرا تو همه پست ها دارید دعوا میکنید
اگر دوستان دقت کنند این فقط یه بحث دوستانه بودکهیال عزیز هم فقط یه نظر داد ماهم اگر دوست داشتیم امتحان میکنیم اگرهم نه که دیگه هیچی
افرادی هم که دنبال درست کردن این جور چیز ها هستند هم که دیگه خودشون خوب بد سرشون میشه با دوتا پست منحرف نمیشن ;)
خب اگر دوستان راه روش بهتری بلد هستند بگویند
کسی برای شکستن ساروج پیشنهادبی دردسری داره که توش خبری از انفجار نباشه
موفق باشید ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 9 اسفند1392 - 1:00pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
آقای کهیال عزیز
بنده همینجا عذرخواهی خودمو اعلام میکنم که به شما چند پیام دادم و خواستم مدار فوق العاده خودتون رو در سایت بزارید.
به بنده با قاطعیت گفتید جمعه میزارم الان درست یک هفته گذشته است.
از این پس اگر مدارتون در این حد هستش که بتونه 50 متر عمق بزنه با حذف کامل ذرات و املاح و با تفکیک 100 درصدی تمام فلزات
ما و حداقل بنده بیخیال شدیم و نه مدار مجانی شمارو میخوایم و نه مدار پولی شما رو.
تا خدای نکرده مرده خور خطاب نشیم.
بازم عذر میخوام ازتون خواستم مدار در سایت بزارید.
موفق و پیروز باشی دوست من.

@};- @};- @};-

جمعه 9 اسفند1392 - 6:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
Kani نوشته است:
سلام
آقای کهیال عزیز
بنده همینجا عذرخواهی خودمو اعلام میکنم که به شما چند پیام دادم و خواستم مدار فوق العاده خودتون رو در سایت بزارید.
به بنده با قاطعیت گفتید جمعه میزارم الان درست یک هفته گذشته است.
از این پس اگر مدارتون در این حد هستش که بتونه 50 متر عمق بزنه با حذف کامل ذرات و املاح و با تفکیک 100 درصدی تمام فلزات
ما و حداقل بنده بیخیال شدیم و نه مدار مجانی شمارو میخوایم و نه مدار پولی شما رو.
تا خدای نکرده مرده خور خطاب نشیم.
بازم عذر میخوام ازتون خواستم مدار در سایت بزارید.
موفق و پیروز باشی دوست من.

@};- @};- @};-

اگر حرفی زدم که باعث رنجش خاطر برخی دوستان شده پوزش میخوام و طرف صحبتم فقط با کسانی بوده که خودشون این مشکل رو بوجود آووردن...
نه با شما و سایر دوستانی که دخالتی در این موضوع نداشتند. دوست عزیز بهتره پستهایی رو که در بخش فلزیاب با برد 4متر گذاشتم رو یکبار دیگه نگاه کنی .
موفق باشی @};- @};- @};-

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

جمعه 9 اسفند1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جنگ هفتادو ملت همه رو هیچ بنه
که ندانستند حقیقت ره افسانه زدند

من از دوستان خواهش میکنم که یه صلواتی بفرستند و تموم کنن بحثهایی که به هیچ وجه با روح و هدف انجمن که همون موفقیت همگی در کنار همدیگر و با کمک هم هستش را لطفا و خواهشا
همه دوستان از جاوید عزیز گرفته تا حمزه جان و کهیال عزیز و....
همگی برای اینکه به بچه ها کمک کنن اینجا جمع شدن اما خوب تفاوتها در همه ی انسانها وجود داره مهم اینه که با وجود این تفاوتهها همدیگر رو تحمل کنیم و دوست باشیم
دوستا تک تک بچه ها وقتی که سایت رو باز میکنن به امید یاد گرفتن تجربه یا علم جدیده این جفاست که همش بیان یه سری چیزای دیگه رو بخونن
من خواهش میکنم که تموم کنیید اقا کیهال عزیز هم بیان اونچه چندین سال تجربه و علم در این زمینه را دارند در اختیار دوستانی قرار بدن که به امید شما عزیزان اینجا جمع شده اند
اقا جان از همین الان پستهای قبلی همه فراموش
هر کس انجمن و بچه ها رو دوست داره یا علی تا موفقیت همه
همتون رو دوست دارم

جمعه 9 اسفند1392 - 9:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:(( :(( :(( :(( آآآآآآآآآآآآقا من تو این تاپیک یک سری توضیحات در مورد ساخت تررررررررررمایت داده بودممم پس کوشش [-(

شنبه 9 اسفند1392 - 1:55am
مدیر کل
مدیر کل

ظاهرا دوستان در زدن تاپیک دقت نکردن و در این انجمن 2 تاپیک با همین موضوع وجود داره! تاپیک مورد نظر شما این هست:
viewtopic.php?f=32&t=1240&start=10

شنبه 9 اسفند1392 - 2:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

ای ول سرعت عمل بله حمید جان متوجه شدم بسیار بسیار مرسی . @};- @};- @};-

شنبه 9 اسفند1392 - 2:08am
مدیر سایت
مدیر سایت

kahyal نوشته است:
بجای تناول چیزه اضافه فقط نگاه کن گرچه بقول خودت نرود میخ آهنی در سنگ...
متاسفم برای خودم که برای اثبات گفته م مجبور شدم با بی شخصیتی مثل تو که فکر میکنه از مهندسای شیمی مرک آلمانه و چیزی که من تخصصی درش ندارم رو به رخم میکشه دهن به دهن شم...
مثل اینکه من ازت بپرسم جریانات هیسترزیس توی مدارات الکترونیک چیه؟!

به اندازه کافی تناول کردی که دیگه من جوابتو ندم
ولی در مورد بحث علمی و چیزیکه گذاشتی بزار روشنت کنم تا دیگه همه رو مثل خودت فرض نکنی
تو ثابت کردی که حتی سواد خوندن و نوشتن نداری وگرنه اینجوری خودت رو مسخره خاص و عام نمیکردی
ترمیت شاید برای تو شناخته شده نباشه ولی سالهاست که از این ماده برای جوش فشاری استفاده میشه و مطلقا به معنی مخلوط اکسید آهن و آلومینیوم هست که اکثرا توی جوشکاری نقاط تحت فشار استفاده میشه و متاسفانه وقتی کسی مثل شما میخواد خودنمایی کنه اینجوری کله پا میشه
و اما درمورد پرمنگنات پتسیم که همینجوری پروندی و یه معادله من دراوردی دادی و اصلا فکر نکردی که شاید این مشکلی واسه کسی پیش بیاره و چرت و پرت تحویل ملت میدی
اون واکنشی که احتمالا قاطی کردی و نمیدونی چی هست بهش میگن واکنش کوه آتشفشان که مخلوط گلیسرین و پرمنگنات پتاسیم هست که شما حتی سواد خوندنش رو نداشتی
و اما شاهکار آخرت این فیلمی هست که هیچ ربطی به داستان ما نداشت و مجموعه ای از واکنشهای گرمازا بود که صرفا جهت اخطار و اطلاع نمایش داده شده بود
پرمنگنات و گوگردش کجا بود؟ آلومینیوم چی شد؟
راستی نکنه برای مقابله با جریانات هیسترزیس سیمکشی خونتون رو با کابل شیلد استریو کردی؟ ;)
دوست عزیز تخصص به داد زدن و هوار کشیدن و فحاشی نیست!
هرکس که بزرگ است آرام است
بزرگترین اقیانوس جهان آرام است
این ادبیاتت ادبیات دانشگاهی نیست ادبیات چاله میدونه و اینو فقط خودت نمیدونی!
بدرود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 10 اسفند1392 - 7:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure