انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:44am

پاسخ به موضوع  [ 529 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 53  بعدی
 سیستم های ماهواره ای 
نویسنده پیغام

دوستان اگه از سیستم های ماهواره ئی سر در میارین کمک کنید
از درست بودن کار کرد تا موفقیت امیز بودن نقطه کردن هدف

جمعه 4 بهمن1392 - 6:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تا اونجاییکه میدونم پوچ و کلّاش بازیه. یه مورد از حفاریهای بیخودی رو بر اساس این به اصطلاح ماهواره ایها دیدم. دروغ است و دروغ است و دروغ.

جمعه 4 بهمن1392 - 9:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
تا اونجاییکه میدونم پوچ و کلّاش بازیه. یه مورد از حفاریهای بیخودی رو بر اساس این به اصطلاح ماهواره ایها دیدم. دروغ است و دروغ است و دروغ.

مطمئنید از حرفی ک میزنید قربان??!! میتونم ب جرأت بگم بهترین و مطمئن ترین سیستم واسه این کار هستش! آقای عزیز نمیدونم شاید جریانی ک داشتین تجربه تلخی بوده باشه ولی من خودم ب شخصه عکسای این سیستم رو دیدم و خیلیم حرفه ایه بیشتر از اونچه ک فکرشو بکنید! طرف با ی دستگاه موقعیت زن جغرافیایی میاد مختصات مکان مورد نظر رو ضبط میکنه و از طریق ماهواره میزنه اون نقطه رو! اونیکه من اطلاع داشتم 200متر شعاع و 50متر عمق رو نشون میده. موفق باشید. :YMPEACE:

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 4 بهمن1392 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

مطمئنید از حرفی ک میزنید قربان??!! میتونم ب جرأت بگم بهترین و مطمئن ترین سیستم واسه این کار هستش! آقای عزیز نمیدونم شاید جریانی ک داشتین تجربه تلخی بوده باشه ولی من خودم ب شخصه عکسای این سیستم رو دیدم و خیلیم حرفه ایه بیشتر از اونچه ک فکرشو بکنید! طرف با ی دستگاه موقعیت زن جغرافیایی میاد مختصات مکان مورد نظر رو ضبط میکنه و از طریق ماهواره میزنه اون نقطه رو! اونیکه من اطلاع داشتم 200متر شعاع و 50متر عمق رو نشون میده. موفق باشید. :YMPEACE:

بله، مطمئنم. نه یک مورد. موردای مختلف هم بوده .ساخت بروشور و منوال .... با شگردهای مختلف کاری نداره. مهم نتیجه است، نتیجه. نتیجه اون همه نمایش و عکس و آوردن جی پی اس و .... چی بوده؟ آخرش چی شد؟ خدایی شما شخصاً اونجا بودی و نتیجه مثبتی دیدی؟ تازه ترین موردش 3 ماه پیش بود که یه دوست نزدیکی اومد پیشم و مثل شما سفت و سخت و با آب و تاب از ماهواره ای و عکساش و.... میگفت. بنده هم همینو گفتم؛ دروغه، دروغه و دروغه. رفتند + پول شارژ و...... گزیده شد و برگشت و زنگ زد و سوخته بود گفت کاملاً حق با تو بود.
حالا ایشالله واقعی باشه.آیا شما چیز خاص و اساسی وجزییات دقیقی ازشون میدونید که ما رو هم مطلع بفرمایید؟ مثل اسم و عکس از دستگاه و نحوه کار کردش با جزییات؟
البته با همین جرأتی که اشاره فرمودیدا ;)

جمعه 4 بهمن1392 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
اصلا امکان نداره با یک مختساط بگه من زیر زمین رو اسکن میکنم اینا همش کلاه برداریه،فقط هواپیماهای جاسوسی میتونه این کارها رو انجام بده،

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 4 بهمن1392 - 11:52pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین گلم شما باید آدم خودتو پیدا کنی توو این قضیه ماهواره ای زدن! چون منم میتونم ی ماسماسک بگیرم دستمو بیام مختصات جغرافیایی منطقرو ثبت کنم ب اصطلاح و بعد بگم باشه چند روز دیگه اسکن هارو میارم و توضیحات مربوطه رو میدم! این ک نشد برادر من :D شما باید طرفتو بشناسی ک واقعا کارش همین باشه قابل اعتماد باشه ک توو این مقوله گنج یابی پیدا کردن چنین آدمی بسیار دشواره. و در رابطه با این ک گفتید پوچه و الکیه، آیا طرف شما واقعا کلاهبردار نبوده? آیا واقعا اونجاهایی ک رفتین مطمئن بودین ک جنس داره ک برفرض سیستم زده و نشون نداده?? مگه شما توو دل زمینی برادر?? :D شما انتظار داری ک طرف بیاد سیستم بزنه شما هم طبق اسکن همه جارو بکنی جارو کنی ببری ب همین سادگی?? دفینه ریخته ک شما ب این سادگی بیای ببری نه برادر من همیشه همه جا بار و اشیاء باستانی وجود نداره گلم، متاسفانه این کار شده بچه بازی همه افتادن دنبال گنج بدون هیچ اطلاعاتی همینجوری میگن فلان جا فلان جا داره انگار طرف دکترای باستان شناسیه!!! آقا اکثر مکانها ب قول برادرای حفارمون باقره! :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 4 بهمن1392 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

keyhanjam نوشته است:
اصلا امکان نداره با یک مختساط بگه من زیر زمین رو اسکن میکنم اینا همش کلاه برداریه،فقط هواپیماهای جاسوسی میتونه این کارها رو انجام بده،

توی تاپیک دستگاهای دست دوم okm پاسخ سوالتون رو دادم داداش. شمام اول املات رو روش بیشتر کارکن بعد بیا منکر قضایا شو (مختساط) :D

شنبه 4 بهمن1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام من چند وقت پیش یک مستند از میهن دانلود در مورد اکتشافات مقبره های باستانی در مصر گرفتم که متاسفانه پاک کردم وگرنه اون قسمتی که با استفاده از سیستم های ماهواره زیر زمین رو اسکن میکنن براتون آپ میکردم ولی لینکش رو میزارم دوستانی که علاقه مند هستند دانلود کنن علم وسیع تر از این حرفهاست هیچ وقت نمیتونید نظر قطعی بدید چون دست ما نمیرسه یا شناخت نداریم یا یه عده تحت این عنوان کلاهبرداری میکنن دلیل نمیشه این قضیه رو رد کرد
http://mihandownload.com/2013/10/%D8%AF ... more-84337

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 4 بهمن1392 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چرت و پرته محض
یک موضوعی رو خدمتتون عرض کنم
با ارزشترین چیزی که میشه زیر زمین پیدا کرد چیه؟
در جواب باید خدمتتون عرض کنم که منابع نفت و گاز زیر زمینی میلیونها برابر 4 تا قابلمه مفرقی ارزش داره.اگر قرار بود این سیستم انقدر خوب جواب بده باهاش توی این مسائل کار میکردند
از طرفی دوست عزیز الان متداولترین روش اکتشاف نفت روش لرزه نگاری معکوس هستش که یک گروه بعد از تحقیقات محیطی انفجاری را در بستر خاک درست میکنند و یک لرزه نگار همه موج انفجاری که بر میگردد رو ثبت میکنه و این اطلاعات رو برای تجزیه و تحلیل به یکی از کشورهای پیشرفته میفرستند که شرکت اکتشافات با یک شرکت کانادایی کار میکنه
هزینه هر بار هم صدها میلیون هستش
حالا قضاوت کنید ببینید میشه با 15 میلیون این کار رو کرد که خیلی هم به نظر اساتید راحتتر هستش

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 4 بهمن1392 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد نوشته است:
سلام من چند وقت پیش یک مستند از میهن دانلود در مورد اکتشافات مقبره های باستانی در مصر گرفتم که متاسفانه پاک کردم وگرنه اون قسمتی که با استفاده از سیستم های ماهواره زیر زمین رو اسکن میکنن براتون آپ میکردم ولی لینکش رو میزارم دوستانی که علاقه مند هستند دانلود کنن علم وسیع تر از این حرفهاست هیچ وقت نمیتونید نظر قطعی بدید چون دست ما نمیرسه یا شناخت نداریم یا یه عده تحت این عنوان کلاهبرداری میکنن دلیل نمیشه این قضیه رو رد کرد
http://mihandownload.com/2013/10/%D8%AF ... more-84337

درود برتو داداش.. چرا راه دور میرید، برید ب همین سایت منوتو1 ک کانال جهانیه فارسی زبانه و توی مستندات تاریخی مصر بگردید توی یکیشون دقیقا اسکن منطقه رو نشون میده ک ماهواره ایه.. ی شهره در دل خاک :YMPEACE:

شنبه 4 بهمن1392 - 12:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 529 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure