انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:29pm

پاسخ به موضوع  [ 95 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 سنگ تخم مرغی شکل آسیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان لطفا میشه اطلاعات و قیمت این سنگ رو بدن ممنون میشم
http://www.4shared.com/rar/La89PGEo/New_Folder.html
New Folder.rar

شنبه 27 مهر1392 - 8:24am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقا مهدی اگه نمونه اصلی رو پیدا کنی که پولدار شدی ;) روش تستش رو من ی جا شنیدم که میگن حالت مغناطیسی خوبی داره یعنی
کنار مانیتور ببری یه جورایی تغیرات و میبینی...حالا بقیش و دیگه نمیدونم

شنبه 27 مهر1392 - 10:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
این سنگ نمونه اصلیش دوتاست که یکی سفید رنگ و دیگری سفید با لکه های قهوه ای است و بسیار سخت و محکم است .نمونه سفید با لکه های قهوه ای در تاریکی نورسبز رنگی از خود ساطع می کند و هر گاه این دو سنگ را به هم بگوبید نور آن زیادتر می شود نمونه اصلی این سنگ عکس آوتار بنده است و همانطور که جناب کرمی فرمودند بسیارارزشمند است.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

یکشنبه 28 مهر1392 - 6:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

كرمي نوشته است:
آقا مهدی اگه نمونه اصلی رو پیدا کنی که پولدار شدی ;) روش تستش رو من ی جا شنیدم که میگن حالت مغناطیسی خوبی داره یعنی
کنار مانیتور ببری یه جورایی تغیرات و میبینی...حالا بقیش و دیگه نمیدونم

اقای کرمی ممنون از راهنماییت این تستی که گفته بودی رو انجام میدم و خبرشو میدم

یکشنبه 28 مهر1392 - 7:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان جنس این سنگ بسیار شبیه درب سنگی آرامگاه استرومردخای همدان است که بر پایه سنگی میگردد و استفاده از این سنگ به بیش از 2000 سال پیش میرسد.

سه شنبه 30 مهر1392 - 8:50pm
استادیار
استادیار

سلام دوستان توجه کنن سنگ آسیاب سه تا سنگه که دو تاش به صورت دایره هستش که روی هم قرار میگیرن.سنگ بالایی در حال چرخش و پایینی ثابت میمونه حالا میمونه یه بلبرینگ که سنگ بالا روی اون بچرخه که سنگ سوم که به شکل ی تخم مرغ هستش این کارو انجام میده...یه گوه هم از زیر داره که جنسش از چوب هست که سنگ تخم مرغی رو بالا و پایین میبره به عنوان ریگلاژ.....جنس سنگی که به عنوان بلبرینگ استفاده میشه خیلی محکم هستش فک کنم ی جور ترکیب ساروجی باشه که ساییده نمیشه :ymhug:

پنج شنبه 2 آبان1392 - 9:50am

محل اقامت: قائمشهر
سلام دوستان خصوصا آقای کرمی.من سنگ اصل آسیاب رو دارم.برای صحت حرفم میتونم عکس وفیلمش را برایتان ارسال کنم. آیا شما خریدار آنرا سراغ دارید ؟

چهارشنبه 8 آبان1392 - 5:13am
استادیار
استادیار

سلام دوست عزیز
من جریان این سنگ و چند سال پیش شنیدم اگه طرف طالب بود بهش میگم بیاد باهات حرف بزنه.

پنج شنبه 9 آبان1392 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان من يك نمونه از اين سنگها راديدم كه بهش فسفوري مگن كه روز نورو جذب ميكنه شب كه ميشه يك نور از خود به بيرون انتقال ميده ناراحت نشيد شايد سنگ شما ارزش زيادي داره ولي به نظر من ارزش چنداني نداره

شنبه 11 آبان1392 - 7:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اکثر این سنگها سنگهایی هستش که تو غارها تشکیل میشه و بسیار سخت هستش و تو سنگ آسیاب ویا در درهای بزرگ استفاده میشده و البته قیمت چندانی نداره یسری دیگه مواد رادیواکتیو داره و روشنایی میده که رو لوازم برقی پارازیت ایجاد میکنه و اگه خیلی قوی باشه ممکنه اون وسیله رو از بین ببره و برای انسان هم مضر هستش یسری دیگه که من ندیدم و فقط شنیدم دو سنگ هستش که سیاه و سفید هستن که آب رو میجوشونن و اخری هم که بسیار و بسیار با ارزشه و خودش گنج بی نظیریه سنگی هستش که وقتی بهش گرما میدید ازش یه روغن خارج میشه و این خروج روغن باعث کم شدن وزن سنگ نمیشه راه امتحانشم دوستان میگفتن یه دستمال کاغذی دورش محکم بپیچند و بهش حرارت بدن که خروج روغن باعث آتش نگرفتن دستمال میشه

شنبه 17 آبان1392 - 12:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 95 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure