انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:55pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 روشهای سالیابی در باستان شناسی (آکادمیک) 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
استاد دهل زن شما که همه حرفات رو با زور زدن میگفتید :ymsick: و دلیل منطقی برا من نیاوردین واقعا روم نمیشه دیگه حرفی بزنم =)) این که گفتی چه ربطی به کربن 14 داشت!! محض الاعت و یه منبع مکتوب که عکس گرفتم تو زیر بخون و دیگه یکی رو گول نزن و خفت بخور و رو جات بشن استاد ساز نقاره و رئیس میراث :^o
در ضمن من نمیدونستم شما اینقدر فداکار و دست و دل باز هستین که اینقد پولتون رو خرج میکنی! بنده خدا بیشتر از این آبروی خودتو رو نبر داری حرف هزارتومن رو میزنی واقعا دلم سوخت :(( برات شارژ میفرستم تا یه ثوابی هم کرده باشم! اگه طرفت رو میشناختی این حرفو نمیزدی آقا نیما (استاد دهل زن) من اندازه هیکلت روزانه خرج میکنم حالا میای هزار تومن شارژتو به رخ من میکشی به این میگن حرف خاله زنکی!!
خیلی لطف کردین بهم امید و آرزو دادین واقعا داشتم دق میکردم و کسی رو نداشتم مجبور شدم بیام پیش شما یکم دهل بزنید =(( رئیس میراث که دم به دقیقه تو انجمن هستی و نمیدونم چطور به کاوشهاتون میرسید؟! اینقدر زحمت میکشی که من یاد دارم حتی غیر ساعت اداری یه بار زنگ زدم شما مشغول کار بودین و قبل اینکه بگید الو میگفتید"بیارش تا امضاش کنم" :ymdevil: گفتی بچه ست گولش بزنم و افاده بیام! استاد باستانی (استاد دهل زن) یادتون رفته میگفتی ایول یه چیزی هم یا گرفتم خیلی عالی! شما همش سوال میپرسیدید و من جواب میدادم حالا اومدین نمک نشناسی کردین؟! اونایی که گفتم کدومش آرزو بود؟ همش موجود نبود؟!
خب من تا حالا هرچی گفتم با دلیل بوده و درباره کفن تورین هم آقای قدیس آریا جوابتون رو داده و حتی من یه مقاله هم گذاشتم که الانم موجوده دوستان میتونن دانلود کنن و واسه اینکه نگید اینترنت کپی کرده از کتاب عکس گرفتم و گذاشتم تا شاید کمی متوجه بشید ولی میگن "کسی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب نه!" خب شما هم یع نوشته مکتوب برا من بیار که ثابت کنه کربن 14 رو غیر زدن جواب میده؟! البته اگه جوابم رو به بحثهای خاله زنکی نکشونید و تفره نرید!
راستی چرا جواب منو ندادین شما درباره تله های بادی که توضیح ندادین با اینکه چندین اکتشاف به نام (استاد دهل زن) ثبت شده؟
و مورد دیگه درباره کپی پیست!! تو یه مطلب من که از اینترنت گرفته باشم و تو سایت نوشتم رو بیار؟! دیگه کدوم بدبختیه که بیاد وبلاگ تو که دهل زدن یادش بدی =))
تو کفش بمون که پستات رو حذف کنم باید بزارمش تا یه سرکوفتی خورده باشی و جای دیگه نری مردم رو گول بزنی، واسه حذف کردنش هم خودم میتونم. واقعا و خداییش من یا شما کپی پیست میکنم؟ شما میرید تو گوگل سرچ میکنید فلان جا رو حفاری کردن به سرپرستی فلانی تا میاید تو انجمن اعلام میکنید من خودم باهاشون بودم =)) واقعا چی فکر کردی این حرفا رو میزنی خودت خندت نگرفت!! راستی یادم رفته بود شما یه 80 سال سن دارید !! من با اینکه 23،24 سالمه اندازه دوتا قدت فقط کتاب در این رابطه خوندم که عکسشو میزارم، اینترنت هم جز بهترین منابع هست البته شما که خیلی سنی ازتون گذشته و بیست و نه ، ســـــــــــــی سال دارید بهتر میدونید اینترنت همش اشتباهه و دروغه و باید بیان کتابای شما تحت عنوان "ساز نقاره" رو بخونیم و حتما مکتوب باید باشه!

خب شما داری بحثای خاله زنکی میکنی و من جوابتون رو میدم ببین شما با این علم و دانش جواب 2 تا سوال منو بده حرفای تو همش درست! نه اینکه بیای دهل بزنی هاااا :D
1- یه مدرک درست و حسابی درباره حرفی میزنی بیار مثل من همه دوستان هم قاضی!
2- درباره تله بادی که فکر کنم تو وبلاگ شما گرفتم توضیح بده!

یه مدرک اینجوری(لینک زیر) بیار مثل خودت که گفتی اینترنت نه که مکتوب باشه و بگه حرف تو درسته

(
http://uploadkon.ir/?file=1_322.rar)

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

جمعه 18 مهر1392 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
برار گلم آریانا جان. به شکر یزدان که مو سعی میکنم با حق و حقییقت برم جلو و به چیز دیگه ای کار نداشته باشم .والا من اصلا" کاری با مسئله ی عزیز آقا ندارم و باور کن حتا ازش سوال نکردم که مشکل چی هستش.این آقای دستان مشکلشون مال خیلی وقته که اغلب به خاطر آّبرو داری چیزی نمیگفتیم که شما میتونید از اساتید و قدیمی تر های قسمت آثار و باستانشناسی خصوصی بپرسید که این پسر بچه چه کارهای زشتی میکنه.از اون انجمن هم عرض کنم خدمتتون که اونجا رو بنده اداره میکنم و حتا نذاشتم کسی به باقریان که ممکنه همه ی ما ازش ناراحت باشیم توهین یا تحقیر یا زیر آّب زنی و دروغ و تهمت بزنه و والا همه میدونند که بنده هیچگونه و هیچگونه درخواست کسب مادیات ندارم اونجا که هیچ و تنها اگر بتونم به دوستان رزق میرسونم (یعنی به هم معرفیشون میکنم).از علی عزیزیان هم بگم که ایشون امام معصوم نیستن و مثل من هم ممکنه اشکالاتی داشته باشند ولی همه به اشتباه علی رو با باقری یکی میدونند که واقعا" اینجور نیست و تازه علی عزیزیان مظلوم هم واقع شده پیش باقری که بماند و رابطه ی من هم با ایشون کاملا" غیر مادی و ایشون هم سایت مخصوص خودش برای کاسبی خودش داره و لحظه ای هم وقت نداره والا.آریانا جان درسته دیگه 40 سالمون هست و درس خوندیم و .... ولی هنو عشایری هستم و از شیشه خورده و زبون بازی و دزدی و نامردی و تهمت و دروغ متنفرم.متفنفر.و ایشون بارها اومدن انجمن گنج پژوهان و احتمالن چون کسی جایگاهی براشون در نظر نگرفته و دیده که اونجا سعی میشه فضای سالم و تخصصی باشه مثل اینکه اذیت شدند و اومدند تو یه تایپک به بنده دروغ و تهمت زدند و من و بقیه دوستان بهشون پاسخ دادند تا اونجا که ایشون از مدیریت درخواست کردند که تایپک رو قفل کنند که دیگه بچه ها نتونند حقایق رو بگند و ایشون رو شماتت کنند.شرمندم برار گلم اگه اذیت شدین با حرفای من.ولی خئدا شاهد هر چه گفتم تنها گوشه ای و گوشه ای از حقیقت بود که هنوز هم نجابت کرده ام.راستی دوستان اگر خواستند مثل دستان که روزی 20 بار با نام کاربری پارس(که من امروز از عکسی که از سایت ما گذاشته بودند متوجه شدم)میاد اونجا من اونجا دربار ه ی بحث کربن 14 آموزش دقیق خواهم داد و لطف کنید شما که سرچ کردید همینجا بهش بگین که زشته و بیش از این زبون بازی و دروغ نگه و بگید که حقیقت داره آزمایش کربن 14 روی کفن تورین و اجسام امثالهم.یا حق

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

جمعه 18 مهر1392 - 1:21am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
عزیزم چرا ایستادی بر و بر نگاه میکنی صفحه رو؟!!! خب اشکال نداره خودتم هم سرچ کن کفن تورین تا بفهمی چه جور رادیو کربن روش جواب داده =)) =)) =)) راستی همین بست بود و دیگه کاری باهات ندارم و الان هم که اومدم چون 20 تا پیام اومد برام که برو جواب این نمک نشناس رو بده.راستی اگه اینجا رو خواهش کنی که پاک کنند حداقل به 50 نفر میگم بیان 50 تا تایپک بزنن هر روز و این حقایق رو بنویسند.پس لطف کن برای سانسور خواهش نکنی.خداحافظ

وایسا جواب منو بده برو کجا خداحافظ!! هنوز اینقدر رو داری باز میگی! مدرک رو کن مثل من که کتاب رو برات فرستادم! وایسا جواب منو بده حالا بمون تک تک حرفات جواب داره استاد (دهل زن) =)) =)) ای کاش میتونستم پیامهامو نشونت بدم تا بفهمی چقدر ازت متنفرن بچه ها!! تو که همش مطالب منو میخوندی نک نشناسی یا من!! یه کار مفیدت رو تو اینجمن جز ژست گرفتن بگو :-?
زودی جواب بده توش موندی؟ فقط 2 تا سوال آخری رو جواب بده، نه از هزارتومن شارژ سازنقاره بگی :)) :))

جمعه 18 مهر1392 - 1:23am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
برار گلم آریانا جان. به شکر یزدان که مو سعی میکنم با حق و حقییقت برم جلو و به چیز دیگه ای کار نداشته باشم .والا من اصلا" کاری با مسئله ی عزیز آقا ندارم و باور کن حتا ازش سوال نکردم که مشکل چی هستش.این آقای دستان مشکلشون مال خیلی وقته که اغلب به خاطر آّبرو داری چیزی نمیگفتیم که شما میتونید از اساتید و قدیمی تر های قسمت آثار و باستانشناسی خصوصی بپرسید که این پسر بچه چه کارهای زشتی میکنه.از اون انجمن هم عرض کنم خدمتتون که اونجا رو بنده اداره میکنم و حتا نذاشتم کسی به باقریان که ممکنه همه ی ما ازش ناراحت باشیم توهین یا تحقیر یا زیر آّب زنی و دروغ و تهمت بزنه و والا همه میدونند که بنده هیچگونه و هیچگونه درخواست کسب مادیات ندارم اونجا که هیچ و تنها اگر بتونم به دوستان رزق میرسونم (یعنی به هم معرفیشون میکنم).از علی عزیزیان هم بگم که ایشون امام معصوم نیستن و مثل من هم ممکنه اشکالاتی داشته باشند ولی همه به اشتباه علی رو با باقری یکی میدونند که واقعا" اینجور نیست و تازه علی عزیزیان مظلوم هم واقع شده پیش باقری که بماند و رابطه ی من هم با ایشون کاملا" غیر مادی و ایشون هم سایت مخصوص خودش برای کاسبی خودش داره و لحظه ای هم وقت نداره والا.آریانا جان درسته دیگه 40 سالمون هست و درس خوندیم و .... ولی هنو عشایری هستم و از شیشه خورده و زبون بازی و دزدی و نامردی و تهمت و دروغ متنفرم.متفنفر.و ایشون بارها اومدن انجمن گنج پژوهان و احتمالن چون کسی جایگاهی براشون در نظر نگرفته و دیده که اونجا سعی میشه فضای سالم و تخصصی باشه مثل اینکه اذیت شدند و اومدند تو یه تایپک به بنده دروغ و تهمت زدند و من و بقیه دوستان بهشون پاسخ دادند تا اونجا که ایشون از مدیریت درخواست کردند که تایپک رو قفل کنند که دیگه بچه ها نتونند حقایق رو بگند و ایشون رو شماتت کنند.شرمندم برار گلم اگه اذیت شدین با حرفای من.ولی خئدا شاهد هر چه گفتم تنها گوشه ای و گوشه ای از حقیقت بود که هنوز هم نجابت کرده ام.راستی دوستان اگر خواستند مثل دستان که روزی 20 بار با نام کاربری پارس(که من امروز از عکسی که از سایت ما گذاشته بودند متوجه شدم)میاد اونجا من اونجا دربار ه ی بحث کربن 14 آموزش دقیق خواهم داد و لطف کنید شما که سرچ کردید همینجا بهش بگین که زشته و بیش از این زبون بازی و دروغ نگه و بگید که حقیقت داره آزمایش کربن 14 روی کفن تورین و اجسام امثالهم.یا حق

زرشک آقا نیما! تو کجای میراثی پترس، دهقان فداکار، ریز علی راستگو!! =)) =))
دوباره با زبون بازی متحول شدی به احساسات مردم و که عشایریم و فلان.... شما چه درسی خوندید که نتونستید یه کتاب به من معرفی کنید آقای راستگو!! تو 40 سالت کجا بود چرا دروغ میگی؟! من دروغ میگم یا تو با دروغ و چاپلوسی واسه اینکه یه تخفیفی از آقا مجتبی بگیری هزارتا دروغ سر هم کردی!! به همون خدایی که میخوریش راستش رو نگفتی!!!

جمعه 18 مهر1392 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

=)) =)) پسر جان 1)تو که گفتی با من سه ساعت حرف زدی .حالا بگو سه ساعت از خط من به ایرانسل تو میشه 1000 تومن؟؟؟؟ =)) =)) 2) با اجازت من هم تبلت دارم و هم لب تاب و هم سر کارم اینترنت free دارم :)) و اغلب وصل هستم حتا اگه پای دستگاه نباشم ( میتونی از دوستان مثلا" استاد پارسی بپرسید :)) ) 3)چون شما چندین بار تماس گرفتی و عرض ارادت کردی بنده یادم نیست کی بوده ولی اگر بعد از ظهر بوده بدون که حتما" چک بوده چون به صورت میانگین روزی 2 یا 3 تا چک امضاء میکنم چون همونجور که میدونی پادو و پاچه خوار نیستم و سرم بسیار شلوغ هستش و دو تا شغل دارم.4)لطف کن اسم از کس دیگه ای نیار که بنده هم مجبور نشم چیزی بگم.5)خداوکیلی تو که به اندازه هیکل بنده خرج میکنی پس چرا ایرانسلت رو شارژ نمیکنی وقتی میخوای پاچه خواری کسی رو بکنی.؟6)راستی از کی شنیدی که من تو میراثم ؟من که همچین حرفی به توی بچه نزدم و نمیزنم6)آخه من به توی بیسواد که فارسی رو به زور و غلط غلوط از روی وبلاگ امثال من یاد گرفتی چی باید یاد بدم و کدوم کتابم رو به توی بی لیاقت بدم که ارزشش رو داشته باشی؟؟؟ مثل همون پیامهات که 10 بار دادی جواب ندادم رو میگی؟آره یادم هست.آقا نیما اینا رو از کدوم کتاب میگی.آقا پروشا آقا باستانی =)) ولی از من جوابی نشنیدی که نشنیدی و اینجوری منهدم شدی :)) آقایان بیخیال و فکر میکنم که ایشون هر چه بیشتر جواب بدهند بیشتر در گنداب فرو میروند.شما نصیهتشون کنید.پسر جان خودت رو بکشی دیگه جوابت رو نمیدم بیچاره ی نا موفق :)) =))

جمعه 18 مهر1392 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
وایسا جواب منو بده برو کجا خداحافظ!! هنوز اینقدر رو داری باز میگی! مدرک رو کن مثل من که کتاب رو برات فرستادم! وایسا جواب منو بده حالا بمون تک تک حرفات جواب داره استاد (دهل زن) =)) =)) ای کاش میتونستم پیامهامو نشونت بدم تا بفهمی چقدر ازت متنفرن بچه ها!! تو که همش مطالب منو میخوندی نک نشناسی یا من!! یه کار مفیدت رو تو اینجمن جز ژست گرفتن بگو :-?
زودی جواب بده توش موندی؟ فقط 2 تا سوال آخری رو جواب بده، نه از هزارتومن شارژ سازنقاره بگی :)) :))
[/quote]

استاد دستان شما هم کوتاه بیاید اینقدر زخم زبون به هم نزنید اینجا بازنده یا برنده مفهومی نخواهد داشت چون هر دوی شما واسه بچه های انجمن عزیز هستید و انتظار بیشتر شماها دارن خواهشا ادامه ندید

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 18 مهر1392 - 1:43am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

دوستان خداییش قضاوت کنن

""کفن تورین یک تکه از پارچه کتانی است که چهره مردی درحالی که به صلیب کشیده‌شده بر روی آن نقش بسته‌است.این کفن هم اکنون در کلیسای سنت‌جان تعمیددهنده در شهر تورین ایتالیا نگه‌داری می‌شود. بسیاری معتقدند که این پارچه کفن عیسی مسیح بوده‌است.کاتولیک‌ها معتقدند کفن تورین اثر معتبری جهت اثبات مصلوب شدن مسیح است[۱]. تصویر این کفن در حالت نگاتیو سیاه و سفید واضح تراز حالت طبیعی سپیای آن است. این نگاتیو قابل توجه اولین بار در ۲۸ می۱۸۹۸ توسط یک عکاس آماتور به حالت نگاتیو در آمد. عکاس سکوندو پیا بود که وقتی پارچه در کلیسای تورین به نمایش درآمد مجوز عکسبرداری از آن را داشت و وقتی نقش چهره را بر نگاتیو آن مشاهده کرد، شیشه عکاسی از شدت شوک از دستش افتاد.

کفن باعث ایجاد بحث‌های بسیار زیادی میان دانشمندان، مردم با ایمان، مورخان و نویسندگان شد که کجا و چه زمانی و چگونه این کفن ساخته شده است؟ از یک دیدگاه مذهبی، پاپ پیوس یازدهم، تصویر را با توافق کلیسای کاتولیک روم به عنوان چهره مقدس مسیح پذیرفت و آن را وقف مراسم چهره مقدس مسیح کرد که در سه شنبه قبل از چهارشنبه توبه جشن گرفته شود.

بعضی بر این باورند که این پارچه بر صورت مسیح در مدفنش گذاشته شده، شکاکان آن را سند جعلی مربوط به قرون وسطی می‌دانند و دیگران آن را تاثیر واکنش‌های شیمیایی طبیعت بر پارچه می‌دانند.

در سال ۱۹۸۸ با استفاده از روش علمی تاریخ گذاری رادیو کربن دانشمندان کفن را متعلق به ۱۳۰۰ سال بعد از مسیح نسبت دادند و سپس بحث و ادعاهای زیادی مبنی بر اشتباه بودن این آزمایش بوجود آمد. بعد از آزمایشهای متنوع توسط افراد مختلف، سرانجام در سال ۲۰۰۸ محققان در دانشگاه آکسفورد با رادیوکربن پارچه را دقیق تر آزمایش کردند و احتمال تاریخ آن را که متعلق به زمان زندگی مسیح باشد تایید و آزمایشهای سال ۱۹۸۸ را تکذیب کردند.

این کفن پارچه‌ای مربعی در اندازه ۴٫۴ متر در ۱٫۱ متر است. در آن تصویر کم رنگ و زرد مرد برهنه‌ای از جلو و پشت مردی است که دستانش در کنار پاهایش قرار دارد. تصویر مرد کفن، دارای ریش و سبیل است. بدنی ماهیچه‌ای و قدی بلند دارد و البته برای مردی در زمان زندگی مسیح قدی متوسط محسوب می‌شود و بدنش دارای جراحت و زخم زیادی ناشی از مصلوب شدن است که مطابق گفته‌های کتاب مقدس درباره مرگ مسیح است.

محققان واتیکان می‌گویند این کفن از زمان محاصره قسطنطنیه در ۱۲۰۴ توسط صلیبیون نگهداری می‌شده‌است و اینکار جزئی از آیین مذهبی بوده‌است و این احتمال هست که سرکوب صلیبیون در قرن ۱۴ به دلیل وجود مراسم پرستش «چهره ریش دار» مربوط به همین کفن باشد.""

تا اینجا فهمیدید جنسش از کتان هست و الان کتان:

""الیاف کتان[۳] از ساقه ی گیاهی به نام فلاکس[۴] استخراج می شوند. کشت این گیاه به طور سالیانه انجام می گیرد و حداکثر رشد طولی آن در حدود 120 سانتی متر است و قطر ساقه ی آن 1/8 تا 1/16 اینچ است.قسمت بالای ساقه دارای شاخه های متعددی است و در روی این شاخه ها، گل هایی به رنگ های سفید،قرمز، بنفش ولاجوردی و آبی دیده می شود.کیفیت الیاف به مرغوبیت زمین و شرایط جوّی بستگی دارد.این گیاه در هوای نسبتا سرد و رطوبی و وجوذ باران نسبتا زیاد بهتر به عمل می آید. تخم کتان در ماه های اردیبهشت و خرداد کاشته می شود و مدت رشد آن سه ماه است. پرورش عمده کتان درکشورهای فرانسه،بلژیک،هلند، ایرلند،شوروی و زلاند جدید(زلاند نو) است. ساختمان شیمیایی الیاف کتان نظیر پنبه سلولزی است،ولی با وجود شباهت زیاد، در ساختمان ملکولی این دو لیف،کتان از سه جهت از پنبه متفاوت است: 1- ساختمان داخلی 2-الیاف کتان 3-ساختمان فیزیکی[۵] الیاف.""

منبع ویکی پدیا

چون جنس کفن از کتان بوده و کتان هم از ساقه ی گیاهی به نام فلاکس درست میشه، موجود زنده حساب میشه و کربن 14 روش جواب میده!
خب حالا فهمیدید که کفن تورین چرا آزمایش کربن 14 روش جواب داده آقای درس خونده! خدایی چطور روت میشه دوباره حرف بزنی؟! :-Q

جمعه 18 مهر1392 - 1:43am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
=)) =)) پسر جان 1)تو که گفتی با من سه ساعت حرف زدی .حالا بگو سه ساعت از خط من به ایرانسل تو میشه 1000 تومن؟؟؟؟ =)) =)) 2) با اجازت من هم تبلت دارم و هم لب تاب و هم سر کارم اینترنت free دارم :)) و اغلب وصل هستم حتا اگه پای دستگاه نباشم ( میتونی از دوستان مثلا" استاد پارسی بپرسید :)) ) 3)چون شما چندین بار تماس گرفتی و عرض ارادت کردی بنده یادم نیست کی بوده ولی اگر بعد از ظهر بوده بدون که حتما" چک بوده چون به صورت میانگین روزی 2 یا 3 تا چک امضاء میکنم چون همونجور که میدونی پادو و پاچه خوار نیستم و سرم بسیار شلوغ هستش و دو تا شغل دارم.4)لطف کن اسم از کس دیگه ای نیار که بنده هم مجبور نشم چیزی بگم.5)خداوکیلی تو که به اندازه هیکل بنده خرج میکنی پس چرا ایرانسلت رو شارژ نمیکنی وقتی میخوای پاچه خواری کسی رو بکنی.؟6)راستی از کی شنیدی که من تو میراثم ؟من که همچین حرفی به ت....

توکه دوباره چرت و پرت گفتی و بحث خاله زنکی رو پیش کشوندی چرا جواب منو ندادی؟! اولا بچه اونه که تو رحمه!! تو یه دونه پیام از اون 10 تا رو به من نشون بده!! جز اونی که یه صفحه از اینترنت گرفته بودی و خواستم مچت رو بگیرم که گرفتم!! در ضمن مگه خودمون چند بار با هم حرف زدیم که میگی شارژ و پولم و بدبخت شدم و دارایم رفت کلا یه شب بود که من با شارژ خودم باهاتون حرف زدم و وقتی تموم شد شما زنگ زدی و شما پیام میدادید که سکه های فلانی با ارزشه و فلان و .... راستی وبلاگتو آدرسشو بزار تا ببینیم این دانشنامه جهانی که میگید چیه؟! در ضمن یادتون نرفته که میتونید از علی بپرسید که به التماس من مدیریت رو قبول کردم وبعد دیدم که جووش چطوره گفتم نمیخوام و اینکه یه هفته پیش پیام داده بودید که اگه برگردید به رتبه قبلیتون رو میتونید داشته باشید..

حالا من پاچه خوار، بی لیاقت و.... تو میخواستی ثابت کنی که کربن 14 درست گفتی من بهت تهمت زدم و زیر آبتو زدم پس کو؟!

حالا دیدی همش خودتی :))

جمعه 18 مهر1392 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب بچه پر رو اینا رو که من گفته بودم و تو میگفتی نه و حالا داری واسه خودم کپی پیست میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب رویی داری.خاله زنک باز هم که داری به بقیه دروغ میبندی پس چکار علی داری؟؟؟؟!!!!!! :-o :-o :-o نمیگی پستای هر دومون موجوده پس اینا که حرفای خودم هست رو و تو میگفتی نیست و به من نده دوباره :-o :-o .الان یکی از اساتید sms دادند که جواب ابلهان خاموشیست و ول کن این خاله زنک پادو رو و درسته من یادم رفته بود.راستی تو که شیرازی حرف میزنی پس چرا میگی لرم؟؟ :D میخوای بلکه اینجور یکی تحویلت بگیره بیچاره؟؟؟میبینی که اوضات رو به چه روزی افتادی؟جواب ابلهان خاموشیست و قضاوت با کاربرها.شب خوش

جمعه 18 مهر1392 - 2:11am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
خب بچه پر رو اینا رو که من گفته بودم و تو میگفتی نه و حالا داری واسه خودم کپی پیست میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب رویی داری.خاله زنک باز هم که داری به بقیه دروغ میبندی پس چکار علی داری؟؟؟؟!!!!!! :-o :-o :-o نمیگی پستای هر دومون موجوده پس اینا که حرفای خودم هست رو و تو میگفتی نیست و به من نده دوباره :-o :-o .الان یکی از اساتید sms دادند که جواب ابلهان خاموشیست و ول کن این خاله زنک پادو رو و درسته من یادم رفته بود.راستی تو که شیرازی حرف میزنی پس چرا میگی لرم؟؟ :D میخوای بلکه اینجور یکی تحویلت بگیره بیچاره؟؟؟میبینی که اوضات رو به چه روزی افتادی؟جواب ابلهان خاموشیست و قضاوت با کاربرها.شب خوش

بقرآن قسم منم بهم زنگ زدن پیام هم دادن و با دوتا هم چت میکنم همزمان که این کلاهبردار جز لاف چیزی بلد نیست ولش کن! پررو برو خدا رو شکر کن صدامو از پشت گوشی شنیدی و تحویلت گرفتم و تا الان هم جوابت رو دادم بخاطر بچه های انجمن بوده که بشناسنت! در ضمن من به لر بودن خودم افتخار میکنم و اصلا شیرازی با تو حرف نزدم مثل اینکه به طور کلی ادبیات هم مشکل داری همینطور اگه من و تو لری حرف میزدیم هیچ کدوم زبون همو نمیفهمیدیم! هر چند که الان میفهمم که....

بحث رو وسط کشیده حالا که سیاه شدی رفتی؟! :)) گفتی رو سنگ و موجودات غیر زنده هم جواب میده که کفنی که گفته بودی هم موجود زنده حساب میشه ، پستش هنوز هست از صفحه 1 تا اینجا، حالا خفت خوردی!؟ برو دهلت رو بزن که این حرفای دروغ جایی نداره =))

دیدی به همه ثابت کردم که تو یه دروغگویی و هیچ علمی نداری و همه حرفات درباره کربن 14 کذب بود!

همه دوستان خواهشا تایپیک رو مطالعه بفرمایند و قضاوت با شما

بدرود

جمعه 18 مهر1392 - 2:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure