انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 3:52am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 توباکس ساشو قویترین فلزیاب جهان 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
سلام دو تا فیلم از یوتیوب د مورد تست دستکاه تو باکس یافتم که شمارو هم به دیدن این کلیپ توصیه می کنم:
http://www.youtube.com/watch?v=2Lu_ZvKN9IM
http://www.youtube.com/watch?v=YNPn-RTIhc8
از دستتون نره :D

الم یعلم بان الله یری

دوشنبه 2 اردیبهشت1392 - 9:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

SALAR نوشته است:
از اساتید محترم خواهشمندم اونایی که دستگاه رو میخاین واسه مشتریا بسازند لطفا نکاتی بذهنم اومد که گفتم بگم خالی از لطف نخواهد بود هرچند می دونم اساتید بهتر می دونن فقط خواستم یادتون بیفته:
1-انتخاب بهترین قطعات برای ساخت دستگاه و تست و تنظیم دستگاه پس از ساخت و حفظ ظاهری شیک و قابلیت حمل آسان
2-یه دفترچه راهنما نیز همراهش باشه که تو اون در مورد عملکر و توضیح دستگاه و بهترنی نکات برای کارایی بهتر و کارا از دستگاه رو توش نوشته باشه
البته میدونم دوستان خودشان همشون بزرگوارندو میدونن ولی چون قسمت تاپیک ساخت توباکس رو مطالعه کردم هر از گاهی از دوستان میگفتند که دستگاه بوق ناگهانی و خودبخودی میزنه گفتم لطفا اینا رعایت بشه که واسه ما که از الکترونیک سررشته نداریم بعد رسیدن دستاه به دستمون دیگه مشکلی برامون پیش نیاد
سرتونو در آوردم
مرسی

ممنون دوست من از راهنمایید چشم حتما

سه شنبه 2 اردیبهشت1392 - 12:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اقای زایکسل عکس یا فیلم نمیزارین.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 3 اردیبهشت1392 - 8:18pm
YIM
استادیار
استادیار

از اساتید یه سوالی دارم...
ایا دستگاه هایی که سفارش داده میشن و فرستادمه میشن همراهش دفترچه اموزشی داره؟؟؟؟؟؟؟
اگع داره که هیچ......وگرنه بیایید یه دفترچه برایش تهیه کنیم..
فکر خوبی نیست بنظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الم یعلم بان الله یری

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 12:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان اخیرا شخصی به نام بابک شروع به فروختن توباکس بدرد نخورش کرده که متاسفانه از عکسهای دستگاه من استفاده کرده که واقعا جای تاسف داره خواستم بگم که من هیچگونه وبلاگ شخصی ندارم و در این انجمن فعالیت میکنم و اگر هم نامی از من برده شده دروغ محض هست و گول این شخص رو نخورید

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 4:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محمد نوشته است:
اقای زایکسل عکس یا فیلم نمیزارین.

سلام محمد جان چشم سعی میکنم امروز بزارم

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 6:03pm
استادیار
استادیار

از اساتید محترم خواهشمندم که یه امکانی تو این دستگاهی کهبرای مشتریان فرستاده میشه قرار داده بشه که اگه یه موقع تفکیک تو آینده روش بخواد سوار بشه به راحتی روش نصب بشه و هم خروجی هدفون نیز دستگاه داشته باشد

الم یعلم بان الله یری

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 10:04pm
استادیار
استادیار

راستی از این تفکیک دستگاه خبری نشد؟؟؟کارو مهندس بکجا رسوندین؟؟؟

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 2:50pm
مدیر کل
مدیر کل

SALAR نوشته است:
راستی از این تفکیک دستگاه خبری نشد؟؟؟کارو مهندس بکجا رسوندین؟؟؟

فعلا ازتفکیک خبری نیست هرچند مدارشو من مونتاژ کردم چون توباکس دیگه ندارم که تست کنم قراره برای یکی از کاربران که توباکس داره و میتونه تست کنه براش بفرستم و اعلام کنه فعلا هم بنده این پروژه ردیاب رو پیگیریم قدم به قدم
ضمنا ما تو این قسمت فروشگاه که اعلام نکردیم تفکیک هم میذاریم روش فعلا بدون تفکیک هست هروقت به اجراش دراوردیم اعلام میکنیم . این توباکس بدرد کسانی میخوره که خودشون هم یه مقدار سررشته به الکترونیک داشته باشند و بتونن بعدا اعلام کردیم اگه تفکیک خوب عمل کرد براشون به یه قیمت دیگه بفرستیم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 3:32pm
استادیار
استادیار

بنده بعنوان فردی که هم تو ناجمن مهدی و هم تو انجمن اقا مجتبی فعالیت می کنم باید عرض کنم ک بنده از ارایه مطالب هیچ قصد و غرض و نیتی نداشتم.
بنده نه آقا مهدی رو میشناسم نه باهاشون نسبت دارم فقط برای روشن شدن حقیقت و مطالب رو گذاشتم که اون هم حمد لله برایم روشن شد....اینم میگم که شما عزیزان هم بدونید
اون مهدی که بخاطر روشن شدن خقایق میاد اکانت تمامی دوستای نزدیکو میبنده باید براش فقط بگیم که خیلی متاسفیم و بس....
این انجمن باید انجم جوانمردان اسم گذاشته می شد چون که از محضر جوانمردانی بزرگ چون اقا مجتبی و سایر عزیزان مستفیض شده و ما هم همچنین داریم از علم ایشون استفاده ها می کنیم.
بنده به نوبه خود واسه ایشون متاثر و متاسفم چرا که پول چشاشو کور کرده وبه شما عزیزان نیز می گویم که مست کلاهبرداری و شیادی ها این اقا نشین.
علی یارتون....

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 4:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure