انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:00pm

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 صحنه هایی که آدمو متاثر می کنه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا ما هم یه مورد داشتیم تو عمق 14 متر اون هم سنگ کوه من نمیدونم سه تا مار چکار میکرد بعد کشتیمشون.البته نسخه دکتر هم داشت اونجا :D

شنبه 30 شهریور1392 - 2:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مار و موش حیواناتی هستن که به طلا علاقه مندن جنس های بزرک هم که هواکش دارند به همین سبب مار ها به انجا رفت امد میکنن این هم دلیل بر طلسم داشتن محل و دلیل بر اینکه کسی انه را رها کرده نمیشه
برای فهمیدن جایی که طلسم داره دو راه هست یکی اینکه باید نسخه اصل محل را داشته باشیم که اگه طلسم داشته باشه انجا نوشته شده دوم اینکه محل را پیدا کنیم بعد واقعا چیزی تو شکل یه حیوان ظاهر بشه و مانع رسیدن به جنس بشه البته بعضی جاها تله هم دارن که خطرناکتر از طلسم میباشه
همانطور که میدانید قدیما استادان علوم غریبه زیاد بودن وتو اون علم پیشرفت کرده بودن انها تو تسخیر اجنه مهارت داشتند جن هم موجودیه که به هر شکلی میتونه در بیاد مثلا سگ وگربه ومار ضمنا این موجود هر جا را اراده کنه تو یه لحظه انجا موجود میشه برای بعضی جاهای مهم جن را تسخیر کرده ونگهبانی از دفینه را به او میسپردن نه اینکه او 24 ساعته انجا باشه ولی مواقعی که فرد غیر مجاز نزدیک جنس میشه انجا ظاهر شده و مانع رسیدن به جنس میشه
تو یه نسخه اصل که با خط میخی بود طلسمش را مار نوشته بود تو یه نسخه دیگه هم طلسمش را توفان نوشته بود
البته فقط طلسم و تله خطرناک نیستند بلکه مواردی هم هست که باید رعایت بشه تو ترجمه یه نسخه نوشته بود ذرات اسم دارد بدون استاد دست نزنید(اشاره به یه تپه خیلی کوچک قبر مانند داشت)

دوشنبه 1 مهر1392 - 12:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ehsan نوشته است:
جاوید نوشته است:
یه روز برای ردیابی طرف یاسوج رفتم که توی محفلی که حفاران گرفته بودند گفتند یه گنج هست که ما با دستگاه مرکز اون را شناسایی کردیم و در ورودی گنج یک شکاف یک متری بود که کمی رطوبت داشت و به من گفتند یک مار نگهبان گنج هست و اجازه نمیدهد کسی دست روی گنج بزارد فردا صبح گفتم من را به اون محل ببرید به محضی که محل را به من نشان دادم رفتم و جلوی شکاف نشستم و گفتم من از جانم سیر هستم میخوامهم این مار بیاید و من را نیش بزند و من از دست شما خلاص شوم . دوست عزیز قوچ شما هم از همین داستانهاست که نوهم باعث این کار شده

دانلود کنید تا ببینید مار روی دفینه رو! :ymdevil:

با سلام
من طلسم شكستن مار را دارم كه دعايي است

سه شنبه 2 مهر1392 - 2:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ببینید دوستان،اگر در همین اینترنت هم در سایتهای مختلف من جمله سایت اقای باقری و.. در مورد طلسم مار نوشتن اگر با چوب به مار ضربه زدید و از اون رد شد بدونید که طلسم هست ولی اگر افتاد مرد و یا آسیب دید بدونید که طلسم نیست... راست و دروغش رو من نمیدونم،ولی در کل اگر طلسم باشه که نمیتونیم بکشیمش..مگر با دعا و دعا نویس...
البته فبلم این دوستمون رو ندیدم ولی قبلا روی موبایل یک فیلم دیدم که تعداد زیادی مار که یکیشون خیلی بزرگ بود و حرکاتش شبیه مار کبری بود در ورودی اتاق بودن که اون افراد همشون رو کشتند و جنسها رو بیرون کشیدند...
اما همه ما شنیدیم که مار و موش از جاهای گرم و مخصوصا حفره ها و اتاقکهایی که زیر زمین هست و البته از طریق هواکش به سطح زمین راه داره علاقه مند هستند و اینکه در گذشته چند مار نر و ماده رو در اونجا میگذاشتند هم شنیدیم و ممکنه درست باشه...
اما یک مطلب دیگه هم هست و اون اینکه بسیاری از مارها برای تولید مثل یه محلهایی که از تخم بیرون اومدن برمیگردن و حالا فرض کنید چندین تخم مار رو در عمق 3-4 متری زمین و در یک اتاق امن و گرم و نرم قرار میدادند و احتمالا غذا و طعمه مورد نیازشون هم در اونجا زیاد بوده..خوب از اون محل بهتر کجاست براشون...؟ هر کجا هم که برن دوباره برمیگردن.. احتمالا
اما در مورد طلسم بعیده که بشه به این راحتی بکشیش و باید با دعا باطل بشه. البته اگر وجود داشته باشه که من هم شنیدم،،ولی ندیدم

دوشنبه 29 تیر1393 - 2:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
یه روز برای ردیابی طرف یاسوج رفتم که توی محفلی که حفاران گرفته بودند گفتند یه گنج هست که ما با دستگاه مرکز اون را شناسایی کردیم و در ورودی گنج یک شکاف یک متری بود که کمی رطوبت داشت و به من گفتند یک مار نگهبان گنج هست و اجازه نمیدهد کسی دست روی گنج بزارد فردا صبح گفتم من را به اون محل ببرید به محضی که محل را به من نشان دادم رفتم و جلوی شکاف نشستم و گفتم من از جانم سیر هستم میخوامهم این مار بیاید و من را نیش بزند و من از دست شما خلاص شوم . دوست عزیز قوچ شما هم از همین داستانهاست که نوهم باعث این کار شده

استاد عزیز در طبیعت استان ک-ب هیچ وقت به چنین چیزهایی بی اعتقاد نباش
در خیلی جاهای این استان حرف از فلان جا که فلان مار و فلان چیز رو داره
دوست خوبم در نزدیکی های یاسوج منطقه ای وجود داره که از قدمت زیادی داره
و دوست خوبم اون منطقه از نظر علائم و نشانه ها بسیار غنی هستش
و من از تعداد کثیری شنیدم که ماری بزرگ و شاخ دار اونجا وجود داره
که نه یک نفر بلکه چندین نفر اون رو دیدن
نام اون منطقه بیدسردره میباشد
در استان ک-ب بسیاری هستند که مار بالدار و یا شاخدار دیده اند
پس انچنان تعجبی نداره که در یک شکاف مار وجود داشته باشه
اما مردم این استان متاسفانه بسیار خرافه ای هستند
و من این رو بسیار ازشون دیدم
مخصوصا در باره ی گنج یابی و طلسم
مولا یارتون

این نیز بگذرد

شنبه 24 آبان1393 - 7:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام. برادر نازنينم ببر بد عزیز. در مورد خرافات حرف زیاده. و نمیشه گفت که کدوم منطقه کشور خرافی هستن و کجا نیستن. متاسفانه این مسئله بصورت اپیدمی تو نقطه به نقطه کشورمون وجود داره.
راجع به مار بالدار خدمت شما عرض می کنم که همچین ماری وحود نداره. بلکه نوعی مار هستش که توانایی جهش و پرش داره. اونم بصورت محدود.احتمالا منظور شما همین بود. باور کن بعضی از مردم فک میکنن اونا اجنه هستن. چرا که این نوع مار تا یکی دوسال اخیر از لحاظ علمی شناخته شده نبود. طبیعی هستش که مسائل نامکشوف در اذهان عوام به متافیزیک ربط داده میشه. چندسال قبل بود که زیست شناسان غربی تونستن این نوع مار رو شناسایی کنن. اونم تو استرالیا. و ازش عکس گرفتن.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

شنبه 24 آبان1393 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

farokh. parsi نوشته است:
سلام. برادر نازنينم ببر بد عزیز. در مورد خرافات حرف زیاده. و نمیشه گفت که کدوم منطقه کشور خرافی هستن و کجا نیستن. متاسفانه این مسئله بصورت اپیدمی تو نقطه به نقطه کشورمون وجود داره.
راجع به مار بالدار خدمت شما عرض می کنم که همچین ماری وحود نداره. بلکه نوعی مار هستش که توانایی جهش و پرش داره. اونم بصورت محدود.احتمالا منظور شما همین بود. باور کن بعضی از مردم فک میکنن اونا اجنه هستن. چرا که این نوع مار تا یکی دوسال اخیر از لحاظ علمی شناخته شده نبود. طبیعی هستش که مسائل نامکشوف در اذهان عوام به متافیزیک ربط داده میشه. چندسال قبل بود که زیست شناسان غربی تونستن این نوع مار رو شناسایی کنن. اونم تو استرالیا. و ازش عکس گرفتن.

دوست عزیز در باره ی مار بالدار که گفتم اینگونه هستش که چندین نفر تونستن این مار رو بکشن
البته مربوط میشه به چندین سال پیش که دوربین در دسترسشون نبوده
در رابطه با مار شاخدار در یک سنگ نگاره در این منطقه که نام بردم دوستان من مار شاخدار دیده بودند
حالا دوست عزیز بحث خرافه ای که فرمودید در تمامی قسمت ها زیاده اما در این نواحی با زندگی مردم رنگی جدا ناپذیر گرفته

این نیز بگذرد

یکشنبه 24 آبان1393 - 2:56am

سلام دوستان . ی بنده خدایی 15 سال پیش واسه دوستش ک رحمت خدا رفته بوده قبر میکنده ک جنس میبینه ب کسی چیزی نمیگه و روشو میپوشونه با گل درست زیر سر مرده هست زیر چشم راستش رفتیم دستگاه زدیم دیدم دست میگه جنس هستش ولی نمیدونیم حفاری کنیم یا ن فقط از بالا سرش کاری ب کل قبر نداره دوستان ی راهنمایی کنید. این موضع دیدم گفتم از دوستان ی مشورت بگیرم.

دوشنبه 24 آذر1393 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حسام استپس نوشته است:
سلام دوستان . ی بنده خدایی 15 سال پیش واسه دوستش ک رحمت خدا رفته بوده قبر میکنده ک جنس میبینه ب کسی چیزی نمیگه و روشو میپوشونه با گل درست زیر سر مرده هست زیر چشم راستش رفتیم دستگاه زدیم دیدم دست میگه جنس هستش ولی نمیدونیم حفاری کنیم یا ن فقط از بالا سرش کاری ب کل قبر نداره دوستان ی راهنمایی کنید. این موضع دیدم گفتم از دوستان ی مشورت بگیرم.

نکن ارزش نداره برادر :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 27 آذر1393 - 3:02am

farokh.p نوشته است:

دوستان این مار در جنگل سومرو گرگان هم دیده شده

دوشنبه 6 بهمن1393 - 12:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure