انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:30am

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 صحنه هایی که آدمو متاثر می کنه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مار و موش حیواناتی هستن که از حرارت خوششون میاد . طلا هم به مورور زمان زیر خاک گرما تولید میکنه و این حیونا هم که عاشق گرما هستن . پس خروفاتی که در مورد تلسم میزنن رو باور نکنید

یکشنبه 10 شهریور1392 - 11:07am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

salam7 نوشته است:
مار و موش حیواناتی هستن که از حرارت خوششون میاد . طلا هم به مورور زمان زیر خاک گرما تولید میکنه و این حیونا هم که عاشق گرما هستن . پس خروفاتی که در مورد تلسم میزنن رو باور نکنید

دقیقا با حرفتون موافقم
یه چیزی هم اضافه کنم که به طور علمی طلا بهترین جاذب گرما هست
دقیق یادم نیست اما زیر کاپوت ماشین مک لارن رو روکش طلا گذاشتن که قیمت میلیون دلاری هم داره \M/

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 10 شهریور1392 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کشف دفینه با تخریب اماکن باستانی دو مقوله جداگانست و قابل تامل!

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

پنج شنبه 13 شهریور1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
salam7 نوشته است:

دقیقا با حرفتون موافقم
یه چیزی هم اضافه کنم که به طور علمی طلا بهترین جاذب گرما هست
دقیق یادم نیست اما زیر کاپوت ماشین مک لارن رو روکش طلا گذاشتن که قیمت میلیون دلاری هم داره \M/

بله فرمایش شما صحیح است از طلا در این ماشین به عنوان سپر حرارتی استفاده میشود که به نظر میرسد با گفته های دوستمان در تضاد است X_X

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

چهارشنبه 20 شهریور1392 - 7:10am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

3pich نوشته است:
آنلاین

ویرایش پست پاسخ با نقل قول
پست Re: طلسم
سلام دوستان
ديروز رفته بوديم سر يه دفينه واسه خارج كردنش
اما وقتي به خود جنس رسيديم و برداشتيمش يهو يه گوچ بزرگ پشت سرمون ظاهر شد
از ترس داشتيم سكته ميكرديم
سريع جنسو ول كرديم و در رفتيم
بعد نيم ساعت اروم اروم برگشتيم و ديديم خبري نيست
دوباره رفتيم سر جنس
تا دستمون بهش خورد دوباره گوچ در حال نفس نفس زدن روبرومون ظاهر شد
بازم پا به فرار گذاشتيم
الان جنس همون جا توي خرابه روي زمين مونده و نميتونيم بريم برداريمش
كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟

با سلام
دوست عزیز قصد توهین یا جسارت ندارم
اما اینو مطمئنم اگه دفینه ای اونجا باشه قوچ که چیزی نیست اگه ببر و پلنگ و گرگ هم اونجا ظاهر بشه هیچکس اون دفینه رو 1ساعت هم بحال خودش رها نمیکنه با تصور اینکه طلسمی وجود داره.افرادی که دنبال این برنامه ها هستن جونشونو گذاشتن کف دستشون یکیش خودم پس مطمئن باشین کسی که جونشو گذاشته کف دستش زمانی که به دفینه ای که شما میگین میرسه اون لحظه ظهور قوچ و مار و شیر و گرگ و پلنگ اتفاقی نیست که طرف رو بترسونه.
ایننظر شخصی منه
موفق باشی

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 11:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
ehsan نوشته است:
زیر مار تابوته اگه دقت کنید.آخرسر نشون میددش تابوتو.اما حرفای شمارم تایید میکنم.تخیل و حرف ساختگی زیاده.

دوست عزیز کسی که بار رو پنهون کرده چند مار هم اونجا رها کرده که تکثیر پیدا کنند و کسی نتونه به بار برسه خوب حالا یکیشون اینقدر بزرگ شده که اینجوری غول شده ساختگی هم نیست ولی اینکه نگهبان باشه حرفی بیش نیست

من گفتم چیزی نگم اما نمیشه
اونوقت مار هم خره که همونجا بمونه و تکثیر کنه =)) =)) =))

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 29 شهریور1392 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6m نوشته است:
parsi نوشته است:
ehsan نوشته است:
زیر مار تابوته اگه دقت کنید.آخرسر نشون میددش تابوتو.اما حرفای شمارم تایید میکنم.تخیل و حرف ساختگی زیاده.

دوست عزیز کسی که بار رو پنهون کرده چند مار هم اونجا رها کرده که تکثیر پیدا کنند و کسی نتونه به بار برسه خوب حالا یکیشون اینقدر بزرگ شده که اینجوری غول شده ساختگی هم نیست ولی اینکه نگهبان باشه حرفی بیش نیست

من گفتم چیزی نگم اما نمیشه
اونوقت مار هم خره که همونجا بمونه و تکثیر کنه =)) =)) =))

شما فکر میکنید مار زیر خاک و زیر زمین در حفره ها و تونلها زندگی میکنه یا فکر میکنی بال داره و تو هوا زندگی میکنه :-? مطمئنی مارها خر هستن؟ :-?
این مورد تکثیری در مورد بارهایی هست که علاوه بر خود اتاقک بار دارای تونلی است که دارای راه خروجی به بیرون هست و این گونه موارد دارای هواکشهایی هستن هم برای رفت و امد مارها و هم برای تنفس مارها و هم برای هواکش بار موجود

شنبه 29 شهریور1392 - 12:19am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
امیر جان این موضوع رو من تایید، حتی بدتر از اون من خودم به شخصه یه تپه که بار داشت و مطمئن بود رو داشتیم حفاری میکردیم تو عمق 1.80 یه سوراخ در اومد خیلی عجیب بود که عقرب داخلش میومد بیرون بسیار بزرگ و سیاه بودن حتی مو داشتن و یکی دوتا هم نبود ریز و درشت تو هم که آدم مو بدن یسخ میشد چنتا شو زدیم دیدم فایده نداره گفتیم بریم فردا با مشعل بیاریم که تا یه هفته بارون میزد جوری که تا سینه میرفتی تو شل بعدش هم یکی از نارفیقان...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 29 شهریور1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اشتباه نشه من منکر این نیستم که توی این مکانها مار و موجودات دیگه نباشه و کاملا حرفتون را تصدیق میکنم دستان عزیز
منظور من رد نظر پارسی عزیزه که میفرمان کسی که بار رو پنهون کرده چند مار هم اونجا رها کرده که تکثیر پیدا کنند و کسی نتونه به بار برسه
پارسی عزیز ،دوستی دارم که چندین ساله در مورد مارها تحقیق میکنه و همچنین بزرگترین مارگیر ایران که حتی مستندی از اون از تلویزیون پخش شد همشهری و دوست منه و هر دو این مساله را رد میکنن که ماری را که عمدا یا سهوا جایی بزاریم همونجا بمونه که حتی اگه بتونی زیر نظر بزاریش بعد از چند روز مسافت زیادی دورتر از اون محل پیداش میکنی . چرا ؟ چون مار به رقم خطری که داره بسیار موجود ترسوییه و به محض اینکه مطمئن شد کسی اونجا نیست دمش را میزاره روی کولش و الفرار
این که مار و جونورای دیگه اونجا پیدا میشه واضحه و مبرهن، اون موجودات به خواست خودشون اونجا رفتن و کسی در این کار دخالت نداشته
پیروز باشین

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

شنبه 30 شهریور1392 - 6:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6m نوشته است:
اشتباه نشه من منکر این نیستم که توی این مکانها مار و موجودات دیگه نباشه و کاملا حرفتون را تصدیق میکنم دستان عزیز
منظور من رد نظر پارسی عزیزه که میفرمان کسی که بار رو پنهون کرده چند مار هم اونجا رها کرده که تکثیر پیدا کنند و کسی نتونه به بار برسه
پارسی عزیز ،دوستی دارم که چندین ساله در مورد مارها تحقیق میکنه و همچنین بزرگترین مارگیر ایران که حتی مستندی از اون از تلویزیون پخش شد همشهری و دوست منه و هر دو این مساله را رد میکنن که ماری را که عمدا یا سهوا جایی بزاریم همونجا بمونه که حتی اگه بتونی زیر نظر بزاریش بعد از چند روز مسافت زیادی دورتر از اون محل پیداش میکنی . چرا ؟ چون مار به رقم خطری که داره بسیار موجود ترسوییه و به محض اینکه مطمئن شد کسی اونجا نیست دمش را میزاره روی کولش و الفرار
این که مار و جونورای دیگه اونجا پیدا میشه واضحه و مبرهن، اون موجودات به خواست خودشون اونجا رفتن و کسی در این کار دخالت نداشته
پیروز باشین

به هر حال این موضوع اثبات شده و هست چه برده باشن چه رفته باشن هر دوش ممکنه امیر خان موفق باشید

شنبه 30 شهریور1392 - 2:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure