انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:22am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 , 594 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باشه عزیزم حرفاتو شنیدیم فقط نمیدونم چرا بعد 4 روز نطقت باز شد :-? ما خودمونو عالم دحر نمیدونیم و چون مدرکی مبنی بر حرفات ارائه ندادی که اقلا فیک هم باشه ما باور کنیم درسته تو راست میگی با بهینه کردن مدار فرانکو میتونی به نتیجه برسی و خیلی ها هم به نتیجه رسیدن و هیچ کدومشون عمومی نکردن و جار نزدن که ما هم این کار رو کردیم نتیجه خوب شد و لازم هم نبود بگن ولی تو که ادئای فروش داری باید خدمتت عرض کنم قبل از حرف قلمبه سلمبه باید محصولشونو طو عمل معرفی کنن صحت ماجرا تایید بشه بعد بگی که آقا من مدارمو میفروشم و خیلی قاطعانه هم میگم یه همچین مداری هم دهن تو نیست که بخوای واسه ما ادای آدمای خیلی فهمیده رو هم در بیاری و امیدوارم به قول خودت عمل کنی و پست قبلیت آخرین پستت باشه غیر این یاشه برامون ثابت میشه که شما هنوز طو سن طفولیت به سر میبرین و عین بچه ها حرف بهت بر میخوره و قهر میکنی بدررروووود :-H

چهارشنبه 18 فروردین1400 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
راستش من پارسال این مدار رو ساختم و تمام نکات ساخت رو هم رعایت کردم،ولتاژ خروجی آخرین طبقه ترانزیستور هم 3/5 ولت بود،بعدش که بردم تو باغ واسه تست دیدم هیچ سنسی نداره،چون باغم خورده فلز زیاد داره،
حالا به نظر شما ارزش داره دوباره روی مدار کار کنم؟
ممنون میشم جواب بدم

دوشنبه 23 فروردین1400 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kelaran نوشته است:
سلام
راستش من پارسال این مدار رو ساختم و تمام نکات ساخت رو هم رعایت کردم،ولتاژ خروجی آخرین طبقه ترانزیستور هم 3/5 ولت بود،بعدش که بردم تو باغ واسه تست دیدم هیچ سنسی نداره،چون باغم خورده فلز زیاد داره،
حالا به نظر شما ارزش داره دوباره روی مدار کار کنم؟
ممنون میشم جواب بدم

وقتت رو با مداری که فقط سه چهار نفر ادعای کارکردش رو دارن تلف نکن منم این مدار رو ساختم با راهنمایی دوستانی که طرح ارائه داده بودن نمگم کمک نکردن برای ساخت دستشون درد نکنه اما بعد از ساخت هفت یا هشت تا از این مدار فقط اسباب بازی دستم موند جالب اینه که هر تستی که میگفتن انجام میدادم و به تست جواب میداد اما تو کاوش واقعی جز سردرگمی چیزی برات نداره تو این انجمن کلی مدار برای ساخت هست اما فقط چندتا از این مدارها واقعا به کار میاد فلزجو و تی ال و...بقیه رو بیخیال در ضمن چیزی به اسم یون یاب نداریم دفینه یون نداره اینو از کسی پرسیدم که دکترای هسته ای داره والانم یکی از طراحهای ... هست چیزی که از دفینه بیرن میاد هر چیزی هست یون نیست

دوشنبه 23 فروردین1400 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لایک....

خدايا مددی کن

سه شنبه 24 فروردین1400 - 6:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان بارها گفته شده سنس یا عدم سنس دست و لامپو از این داستانا دال بر درستی یا نادرستی سیستم نیست وفقط باید در مکان باستانی ویا لا اقل مکان تستی که اون خصوصیات رو داشته باشه سیستم رو بهینه وکالیبره بکنید ومحک بزنید که قطعا کار ی هست که حوصله ودقت زیادی رو میطلبه درغیر اینصورت حکم همون اسباب بازی که دوستمون گفت رو داره مهمترین بخش این سیستم وتمامی سیستمها استمرار در کاوش واپراتوری در محیطی مستعد هست ولا غیر .

چهارشنبه 25 فروردین1400 - 8:49am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
چقد سوت و کور امیدوارم این خلوتی به خاطر موفقیت دوستان باشه نه به خاطر عدم کارایی فرانکو.کاش افرادی که زبان فرانکو رو فهمیدن کمی از تجربیاتشون رو با افراد کم تجربه تر مثل خودم به اشتراک میزاشتن.
دستگاه عجیبیه اکثر مکانها که سنس اسمون ندارم در مسیر جنوب شرق وجنوب غرب سنس دارم .از دوستان اگه کسی علت رو میدونه لطفا راهنمایی کنه @};-
در ضمن یکی از دوستان پیشنهاد ولومی کردن بخشهایی از دستگاه رو داده بود.اگر کسی این کار رو کرده لطفا نتایجش رو در صورت امکان به اشتراک بذاره با تشکر وارزوی موفقیت برای همه دوستان @};-

شنبه 4 اردیبهشت1400 - 12:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات عزیزان.دوستان این آنتن پهن دستگاه تریشر موضوعش چیه؟ میشه در فرانک هم استفاده کرد. کسی امتحان کرده؟
در ضمن دوستان از ابتدای شروع کرونا در ایران زیر نظر پروفسور کشه گروه امدادی تشکیل شد . در این گروه راه درمان کامل و پیشگیری کامل از این بیماری آموزش داده شده. هرکس میتونه به راحتی در خانه این گنس رو بسازه و استفاده که . با این ماده به راحتی بیماران مبتلا به کرونا در عرض 2-3 روز کاملا درمان می شوند . و با استفاده از آن می توان پیشگیری کامل کرد و دیگر نیازی به استفاده از الکل و مواد دیگر نیست. با اجازه مهندس لینک این گروه رو قرار میدم تا انشاالله این بیماری از میان خانواده ها ریشه کن بشه.
https://t.me/joinchat/F0g_uBTO7ZeS3a2S8EbU9A

یکشنبه 12 اردیبهشت1400 - 5:12am

سلام‌ و خسته نباشید خدمت دوستان.عزیزان‌ کسی از بچه ها هستش آیدی آقای جهان بین داشته باشه ممنون میشم بهم بگه.آیدی تلگرام greenday1985

سه شنبه 21 اردیبهشت1400 - 5:14am

pashaof نوشته است:
باشه عزیزم حرفاتو شنیدیم فقط نمیدونم چرا بعد 4 روز نطقت باز شد :-? ما خودمونو عالم دحر نمیدونیم و چون مدرکی مبنی بر حرفات ارائه ندادی که اقلا فیک هم باشه ما باور کنیم درسته تو راست میگی با بهینه کردن مدار فرانکو میتونی به نتیجه برسی و خیلی ها هم به نتیجه رسیدن و هیچ کدومشون عمومی نکردن و جار نزدن که ما هم این کار رو کردیم نتیجه خوب شد و لازم هم نبود بگن ولی تو که ادئای فروش داری باید خدمتت عرض کنم قبل از حرف قلمبه سلمبه باید محصولشونو طو عمل معرفی کنن صحت ماجرا تایید بشه بعد بگی که آقا من مدارمو میفروشم و خیلی قاطعانه هم میگم یه همچین مداری هم دهن تو نیست که بخوای واسه ما ادای آدمای خیلی فهمیده رو هم در بیاری و امیدوارم به قول خودت عمل کنی و پست قبلیت آخرین پستت باشه غیر این یاشه برامون ثابت میشه که شما هنوز طو سن طفولیت به سر میبرین و عین بچه ها حرف بهت بر میخوره و قهر میکنی بدررروووود :-H

سلام.دوست عزیز میشه داخل تلگرام پیام بدین کارتون دارم ممنون میشم.
@greenday1985

سه شنبه 21 اردیبهشت1400 - 5:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام آقای روز سبز که یهو سبز شدین با 5تا پست مطلبی هست اینجا در خدمتم نیاز به تلگرام نیست

سه شنبه 21 اردیبهشت1400 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 , 594 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure