انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:55pm

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2699 , 2700 , 2701 , 2702 , 2703 , 2704 , 2705 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سپاسگزارم از شما .عذر خواهی میکنم برای کم دقتیم @};-

دوشنبه 16 فروردین1400 - 3:33pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-

دوشنبه 16 فروردین1400 - 4:34pm
آنلاین
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید جان شما در فلزجو Debouncing کلبدها را خودتان هندل میکنید ؟؟؟ فکر میکنم از ظرفیت کامپایلر استفاده نشده باشه چون در مدارهایی که تایمینگ بسیار دقیقی دارند باعث اختلالهایی در سیستم میشه ؟؟

سه شنبه 17 فروردین1400 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس حمید عزیز
امیدوارم سال جدید برای همه و پر از خیر و برکت وسلامتی باشه @};-
آیا اتصال کوتاه خروجی دستگاه میتونه به مدار آسیب برسونه.
اگر جواب مثبت باشه کدوم قطعات میتونن خراب بشن؟
بعد از چند دقیقه کار کویل ارور داد که بعد از بررسی متوجه شدم سیم لوپ اسیب دیده نمیدونم اتصال کرده یا نه!

سه شنبه 17 فروردین1400 - 11:16pm
مدیر کل
مدیر کل

underground نوشته است:
حمید جان شما در فلزجو Debouncing کلبدها را خودتان هندل میکنید ؟؟؟ فکر میکنم از ظرفیت کامپایلر استفاده نشده باشه چون در مدارهایی که تایمینگ بسیار دقیقی دارند باعث اختلالهایی در سیستم میشه ؟؟

بله بصورت نرم افزاری هست. چیز خاصی هم نیست بصورت خیلی ساده اگر بعد از تشخیص فشار دادن هر کلید یک تاخیر مختصر لحاظ بشه از بانس کلید جلوگیری میشه و ربطی هم به ادامه روال برنامه نداره چون برای هر کلید روتین خاصی تعریف شده که اون تاخیر جزئی هم جزو روال اون روتین هست.

سه شنبه 17 فروردین1400 - 11:48pm
مدیر کل
مدیر کل

mohammad22 نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز
امیدوارم سال جدید برای همه و پر از خیر و برکت وسلامتی باشه @};-
آیا اتصال کوتاه خروجی دستگاه میتونه به مدار آسیب برسونه.
اگر جواب مثبت باشه کدوم قطعات میتونن خراب بشن؟
بعد از چند دقیقه کار کویل ارور داد که بعد از بررسی متوجه شدم سیم لوپ اسیب دیده نمیدونم اتصال کرده یا نه!

خیلی ممنون. @};-
معمولا اتفاقی نمیفته ولی اگر با احتمال کم قطعه ای آسیب ببینه ماسفت هست.

سه شنبه 17 فروردین1400 - 11:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وتبریک سال نو خدمت دوستان ومهندس حمید عزیز
دوستان یک مشکلی دارم اگه میشه کمک کنید چون نمی تونم زیاد هزینه کنم وقطعه اضا فه بگیرم
من ولتاژهای 12و5رودارم میکرو پروگرام میشه وال سیدی رو تست کردم با پروگرمر سالمه ولی دستگاه روشن نمیشه
میخوام بدونم ایراد از میکرومه ؟یعنی میشه میکرو پروگرم بشه ومثلا روی یک دستگاه مگنومتر کار کنه ولی پاک میکنم برنامه فلزجو رومیریزم کار نمیکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

پنج شنبه 18 فروردین1400 - 1:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس درود
پس از روشن کردن بوغ اول رو دارم .شمارشگر میاد سپس در حالی که منو اصلی باید بیاد بوغ خاموش زده میشه اونوقت منو اصلی میاد در حالی که سطر اول درسته در سطر دوم سمت چپ میزنه power off وسمت راست هم ولتاژ باطری رو بصورت نادرست نمایش میده .منو ها کا ر میکنن .ولی لوپ هنوز وصل نکردم.وقت خاموشی هم دیگه بوغ ندارم.با تشکر از شما که وقت میزارید

پنج شنبه 19 فروردین1400 - 6:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
مشکل شما میتونه از مقاومتهای اطراف میکرو سیم زیر میکرو باشه اگر شارژ باطریتون کامله

پنج شنبه 19 فروردین1400 - 12:38pm
مدیر کل
مدیر کل

sina45563 نوشته است:
با سلام وتبریک سال نو خدمت دوستان ومهندس حمید عزیز
دوستان یک مشکلی دارم اگه میشه کمک کنید چون نمی تونم زیاد هزینه کنم وقطعه اضا فه بگیرم
من ولتاژهای 12و5رودارم میکرو پروگرام میشه وال سیدی رو تست کردم با پروگرمر سالمه ولی دستگاه روشن نمیشه
میخوام بدونم ایراد از میکرومه ؟یعنی میشه میکرو پروگرم بشه ومثلا روی یک دستگاه مگنومتر کار کنه ولی پاک میکنم برنامه فلزجو رومیریزم کار نمیکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنون. @};-
اگر بوق ابتدایی رو هم ندارین قاعدتا ایراد از میکرو یا اتصالاتش هست. در مورد استفاده مجدد از میکرویی که روی دستگاه دیگری کار میکرده مشکلی نیست به شرطی که درست پروگرام بشه. در مواردی شاید نیاز باشه میکرو ابتدا کاملا پاک و دوباره پروگرام بشه.

پنج شنبه 19 فروردین1400 - 3:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2699 , 2700 , 2701 , 2702 , 2703 , 2704 , 2705 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kürşat و 122 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure