انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:10pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 579 , 580 , 581 , 582 , 583 , 584 , 585 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
قسمت دیسپلی از این حیث که بتونه با حساسیت بیشتر و روی آستانه دقیق تری چراغ یا بوق رو فعال بکنه در کارکرد کلی مدار تاثیر داره. وگرنه بخودی خود تاثیری روی عملکرد بخش اصلی مدار نداره.

چهارشنبه 16 دی1399 - 1:35am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
سنه دژ نوشته است:
متاسفانه این همه در مورد آداب کمک کردن و کمک گرفتن، توضیح دادیم اما چه فایده #-o

استاد سنه عزیزحرف شما متین و قابل احترامه اما در مورد فرانکو دیگه مطلبی نمونده که واقعا کسی به راهنمایی یا کمک نیاز داشته باشه.الان فرانکو با همین وضیعت کار میکنه اما محدود شده کار میکنه اما به هر حال کار میکنه فقط کافیه یک بار تاپیک مطالعه کرد همه چیز گفته شده.کسی که واقعا دنبال کاوش باشه با همین سیستم هم کنار میاد وگرنه یا باید دنبال خریدسیستم باشه شرکتی یا دست ساز مهم کارایی اون هست و فرقی هم نمیکنه
قبل اینکه فرانکو عمومی بشه روی ردیابهای انتنی کار میکردیم کمابیش هزاران بار راه کوه و بیابون گز میکردیم صدامون هم درنمیاومد الان سیستمی هست که باز قادره سنس کنه خیلیها موفق شدن اما همچنان توقع ها بالاتر رفته و دنبال بهترینها هستن .خب بد هم نیست اما اون کسی که قراره از این بهترین پرده برداری کنه چندتا سنگ جلو پاش بوده که باید برمیداشته اینها رو توجه نمیکنن.به هر حال تا بوده همین بوده @};-

سلام دوستان
بهرام جان ممکنه لطفا آخرین اطلاعات ساخت خودتون رو جمع بندی کنید و اینجا بزارین واسه ساخت؟
ممنون از شما @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 21 دی1399 - 12:36am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان واساتید درود به همگی شما
طرح عرفان ومیثم رو طبق توضیحاتشون مونتاژ کردم.
مرز صفر من مثبت ۳ هست.ومقاومتها ۵ درصد خطا .ولومها سلفو انتن رو مونتاژ نکردم.ولتاژم زیر ۵ نمیاد.خازن ۱۴ و۱۵ رو بر میدارم .تا زیر ۲ ولت میاد.لطفا بفرماییدکه تا چه رنجی مجاز به کاهش این دو مقاومت هستم.درضمن بازر مدام بوغ میزنه که فعلا از مدار خارجش کردم.لطفا بفرمایید کجای کارم اشتباه است.متشکرم.

سه شنبه 23 دی1399 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

samiar نوشته است:
مرز صفر من مثبت ۳ هست.ومقاومتها ۵ درصد خطا .ولومها سلفو انتن رو مونتاژ نکردم.ولتاژم زیر ۵ نمیاد.خازن ۱۴ و۱۵ رو بر میدارم .تا زیر ۲ ولت میاد.لطفا بفرماییدکه تا چه رنجی مجاز به کاهش این دو مقاومت هستم.درضمن بازر مدام بوغ میزنه که فعلا از مدار خارجش کردم.لطفا بفرمایید کجای کارم اشتباه است.متشکرم.

ولتاژ هر سه پایه ترانزیستورهات رو بنویس

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 23 دی1399 - 11:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هنرجو نوشته است:
samiar نوشته است:

ولتاژ هر سه پایه ترانزیستورهات رو بنویس

کلکتور بیس امیتر
1_ 10/33 5.72 6.30
2_ 3.65 0/6 0
3_5.12 1/40 1/07
4_4.37 1/04 1/01
5_10/27 7/5 7/14
خدمت شما در ضمن ورودیم ۱۶ ولت هست وگاها ۷۸۱۲ که خروجیش8 11/7بودمیسوزه متاسفانه عکس نمیتونم اپ کنم
وممنون از توجه شما

چهارشنبه 24 دی1399 - 9:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما یه تکه سیم از بین خازنهای یک پیکو رد بدین و هر دو طرف سیم رو به زمین مدار لحیم بزنین انشالله که درست میشه .
روشن ماندن ال ای دی ها هم مربوط به قسمت دیسپلی می شه(احتمالا ولومها رو یا برعکس زدین و یا سوخته)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

چهارشنبه 24 دی1399 - 9:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

هنرجو نوشته است:
شما یه تکه سیم از بین خازنهای یک پیکو رد بدین و هر دو طرف سیم رو به زمین مدار لحیم بزنین انشالله که درست میشه .
روشن ماندن ال ای دی ها هم مربوط به قسمت دیسپلی می شه(احتمالا ولومها رو یا برعکس زدین و یا سوخته)

تشکر از شما
تست کردم کمی بهتر شد ولی هنوز اون چیزی که میخوام نیست
کلا یک حالتی هست که خازنهای یک پیکو بود و نبودشون تفاوتی نداره وفقط زمانی که خازنهای ۱۴ و ۱۵ رو جدا میکنم ولتاژ به درستی کمو زیاد میشه با یک پیکو ها
در هر صورت سپاس از توجه شما دوست عزیز
درضمن در چند پست بالاتر پیام رو میثم نوشته بودم که اصلاح وعذر خواهی میکنم

جمعه 26 دی1399 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود مهند س حمید
مهندس اگه در ورودی 12 ولتی قسمت دیسپلی دو عدد خازن 100 میکرو و 100 نانو بزاریم ایا اخلالی در مدار به وجود میاد یا خیر(برا نویزگیری ) .
ممنون @};-

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

سه شنبه 30 دی1399 - 11:35pm
مدیر کل
مدیر کل

مشکلی نداره میتونین بذارین.

سه شنبه 30 دی1399 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان آماده باشین که یواش یواش برفا دارن آب میشن :ymhug: :ymhug:

یکشنبه 12 بهمن1399 - 5:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 579 , 580 , 581 , 582 , 583 , 584 , 585 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure