انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 3:56am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 578 , 579 , 580 , 581 , 582 , 583 , 584 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
متاسفانه این همه در مورد آداب کمک کردن و کمک گرفتن، توضیح دادیم اما چه فایده #-o

استاد سنه عزیزحرف شما متین و قابل احترامه اما در مورد فرانکو دیگه مطلبی نمونده که واقعا کسی به راهنمایی یا کمک نیاز داشته باشه.الان فرانکو با همین وضیعت کار میکنه اما محدود شده کار میکنه اما به هر حال کار میکنه فقط کافیه یک بار تاپیک مطالعه کرد همه چیز گفته شده.کسی که واقعا دنبال کاوش باشه با همین سیستم هم کنار میاد وگرنه یا باید دنبال خریدسیستم باشه شرکتی یا دست ساز مهم کارایی اون هست و فرقی هم نمیکنه
قبل اینکه فرانکو عمومی بشه روی ردیابهای انتنی کار میکردیم کمابیش هزاران بار راه کوه و بیابون گز میکردیم صدامون هم درنمیاومد الان سیستمی هست که باز قادره سنس کنه خیلیها موفق شدن اما همچنان توقع ها بالاتر رفته و دنبال بهترینها هستن .خب بد هم نیست اما اون کسی که قراره از این بهترین پرده برداری کنه چندتا سنگ جلو پاش بوده که باید برمیداشته اینها رو توجه نمیکنن.به هر حال تا بوده همین بوده @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 10 دی1399 - 4:05am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خواهش میکنم
البته روی سخن بنده با اونایی بود که انتظار عمومی کردن داشتن
فرانکو رو میشه خیلی بهتر کرد اما دوستان فکر میکنن منظور از بهتر کردن ، عوض کردن چند تا خازن و مقاومت هست و شما نمیگید که کدوم خازنها هستن :D
اگه تغیرات جزئی و تنظیمات باشه ، همانطور که فرمودید ، دیگه همه چی گفته شده و نکته ای برای کمک کردن باقی نمونده
مطمئن باشید تو انجمن همسایه ، هیچوقت به اندازه ی اینجا ، فعالیت و کمک نشده
اگه اساتید ما ، مدار رو موشکافی نمیکردن و رفع عیب نمیکردن ، معلوم نبود که تا چند سال دیگه ، کسی اونجا تغیرات خاصی رو مطرح میکرد یا نه
تا نصف تایپیک فرانکو ، همه شون داشتن رو پی سی بی های مورد دار ، تلاش میکردن و متوجه اتصالات اشتباه نبودن =))

لا اله الا هو

چهارشنبه 10 دی1399 - 11:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:D بهرام جان اگه یکی دو تومن باشه ، نفر اول اسم منو بنویس

چهارشنبه 10 دی1399 - 11:49am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان درود.در تصویری که اپلود میکنم در ورودی مدار جای ۴۷۰ میکرو و۱۰۰ نانو رو با توجه به توصیحات عرفان عزیز بر عکس انجام داده.خواستم بدونم مشکلی نداره ودر بقیه قطعات احیانا مشکلی وجود نداره چون منم طبق این تصویر مونتاژ کردم.با تشکر از همه اساتید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 10 دی1399 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

samiar نوشته است:
دوستان درود.در تصویری که اپلود میکنم در ورودی مدار جای ۴۷۰ میکرو و۱۰۰ نانو رو با توجه به توصیحات عرفان عزیز بر عکس انجام داده.خواستم بدونم مشکلی نداره ودر بقیه قطعات احیانا مشکلی وجود نداره چون منم طبق این تصویر مونتاژ کردم.با تشکر از همه اساتید.
موردی نداره

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

چهارشنبه 10 دی1399 - 9:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هنرجو نوشته است:
samiar نوشته است:
موردی نداره

سپاس از شما

چهارشنبه 10 دی1399 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز samiar میتونید این پی سی بی رو قرار بدید اینجا ؟

پنج شنبه 11 دی1399 - 10:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

رویا نوشته است:
دوست عزیز samiar میتونید این پی سی بی رو قرار بدید اینجا ؟
با اجازه از سمیر عزیز بنده انجام بدم ،خدمت شما رویا عزیز

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 14 دی1399 - 7:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:x ممنون از شما

دوشنبه 14 دی1399 - 1:09am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود مهندس حمید . مهندس قسمت دیسپلی میتونه در کیفیت سنس و اشکارسازی فلز هم تاثیری داشته باشه یا خیر؟ یه فیبر جدید زدم قسمت سنسور برا جناب عرفان و دیسپلی هم برا مدار پیام. از نظر خودم که خیلی خوب و با کیفیت در اومده . فقط نمیدونم کیفیت اشکارسازی میدانها مربوط به فیبر جدید هست یا ترانزیستور استفاده شده ممنون از پاسخ مفیدتان

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

سه شنبه 16 دی1399 - 10:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 578 , 579 , 580 , 581 , 582 , 583 , 584 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure