انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:57pm

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2669 , 2670 , 2671 , 2672 , 2673 , 2674 , 2675 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
میخام فایلی بزارم در واقع لینکی هست
خطا ،sql میده

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 30 آبان1399 - 3:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

smk451 نوشته است:
با سلام و تشکر از استاد حمید عزیز دو تا سوال داشتم اول اینکه دستگاه من تو هوای سرد قاطی میکنه (در هوای گرم عالی و با ثبات کار میکنه) به نظرتون از کدوم قطعه میتونه باشه(بالانسش به هم میخوره ) و دوم اینکه در قسمت ایرون رجکت هر چه اعداد رو بالا میبرم حذف اهن کار نمیکنه یه اهن کوچک رو هم (مثل میخ)سنس میکنه در ضمن از عدد 12 به بعد تفکیک میکنه با لوپ بزرگ و کوچک فرقی نمیکنه

با درود به دوستان و مهندس حمید با اجازه استاد بزرگ
دوست عزیز شک نکن این شبها که کاوش میری شبنم زیاده و لوپت کاملا خیس میشه ایراد از دستگاه نیست خیسی لوپ باعث این امر میشه اعداد سه گانه میره بالا مخصوصا عدد اول تا ۴۵۰ هم میرسه علتش فقط فقط خیس شدن لوپه شما میتونی یه پارچه دستت باشه که لوپتو خشک کنی تا حد زیادی مشکل حل میشه

جمعه 30 آبان1399 - 8:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asad135959 نوشته است:
با عرض سلام خسته نباشی خدمت مهندس عزیز
نزدیک به ق۷ماه بود که از دسگاه استفاده نکردم بعدا رفتم ایسی رو پروگرام کردم ح نرم افزار جدید پر کردم که محدودیت رفع شده ولی با کویل ارور روبروشدم، دسگاه سالم بود فقط چندماهی استفاده نکردم میتونه از چی باشه
الان بجای ۸۴۰میتونم از tip35cیاbu508dاستفاده کنم
ممنون از لطف شما مهندس جان

گفتین محدودیت رفع شده مگه هگز جدید اومده؟

شنبه 1 آذر1399 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همگی
مهندس جان یدونه از مقاومتهای۳۹۰اهم اگهه۳۳۰اهم بزارم، یا هردوتا رو ۳۳۰اهم بزارم چی میشه

شنبه 1 آذر1399 - 11:49pm
مدیر کل
مدیر کل

مقاومت 12 رو میتونین 330 بذارین و مشکلی نداره. اما مقاومت 11 رو بهتره کمتر نذارین چون ثبات پایین میاد.

یکشنبه 1 آذر1399 - 12:59am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

sajadm2 نوشته است:
درود
میخام فایلی بزارم در واقع لینکی هست
خطا ،sql میده

یه فلزیاب ساختن به اسم runabout x6 :)) :))
سرچ کردم اسم یه قایقه =p~

جالب اینحاست که همین فلزجو خودمون هست
زده بود
Made in usa

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

دوشنبه 2 آذر1399 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان و استاد حمید بزرگوار
از باطری حجیم سنگین خشک خسته شده بودم
با یک ماژول ۴ سل ۳۰ امپر، و ۴ باطری ۱۸۶۵۰ با ولتاژ اولیه ۱/۵، و یک ترانس ۱۷ ولت تلویزیون ،
شارژر ساختم
خروجی ترانس ۱۷ ولت ، بعد از یکسو حدود ۲۲ ولت ، موقع اتصال به ورودی ماژول که هم خروجی ماژول محسوب میشه ولتاژ کم کم از ۱۴ ولت بطرف ۱۷ ولت صعود میکنه!
این ماژول متاسفانه مثل ماژول اون تک سلهاLED نشانگر فول و نیاز به شارژ وجود نداره ندارد
الان باطریها تحت شارژ روی ولتاژ بین ۴،۷ تا ۴،۲۵ قرار گرفتن
بنظرتون چه موقع شارژز از ماژول جدا کنم ؟
یعنیباطریها در مدت زمان ۱۵ دقیقه از ولتاژ ۱/۵ به بالای ۴ ولت رسیدن باطریها هم اندکی ولرم میشوند ! بنظر دوستان همه چیز نرمال عادی بنظر میرسه؟

پنج شنبه 6 آذر1399 - 11:00am
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
باطریهای لیتیوم یون/پلیمر سطح ولتاژ بین 3.2 تا 4.2 ولت دارن. یعنی وقتی تقریبا خالی باشن 3.2 ولت و وقتی صد در صد شارژ میشن 4.2 ولت ولتاژ دارن. لذا در مورد شارژ باید به این نکته توجه داشته باشین. در مجموع با توضیحی که دادین فکر نمیکنم شارژر خوبی درست کرده باشین.

پنج شنبه 6 آذر1399 - 5:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس این باطریها ۱۸۶۵۰ مربوط به لپتاپ بوده
چندتایی شون هم شارژر کردم بعد از یکهفته هنوز بالاتر از ۴ ولت ولتاژ دارند
ولی قبل شارژ بین ۲تا۳ ولت بودند
معمولا مدت زمان شارژ اینها چقدر هست ؟

پنج شنبه 6 آذر1399 - 8:40pm
مدیر کل
مدیر کل

بله باطریهای 18650 از نوع لیتیوم یون و حدود 2 آمپر هستن. اگر مدت زمان زیادی روی 3 ولت یا کمتر مونده باشن دیگه نمیتونن کارایی خوبی داشته باشن و شاید روی 1 آمپرشون هم نتونین حساب کنین. یک نشانه عدم کارایی این باطریها میتونه شارژ سریع اونها باشه و طبیعتا موقع استفاده هم سریع دشارژ میشن. زمان شارژ کاملا بستگی به جریان شارژ داره. مثلا اگر جریان 0.7 آمپر باشه و باطریها هم سالم باشن در حدود 3 ساعت شارژ میشن. کلا استفاده از باطری کارکرده رو توصیه نمیکنم چون حتی اگر یک سلول هم کیفیت مناسب نداشته باشه کل مجموعه باطری ناکارامد میشه و موقع استفاده از دستگاه به مشکل میخورین.

جمعه 6 آذر1399 - 12:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2669 , 2670 , 2671 , 2672 , 2673 , 2674 , 2675 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure