انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:56am

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2657 , 2658 , 2659 , 2660 , 2661 , 2662 , 2663 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

سلام .از دوستان کسی تو تهران جایی سراغ داره که میکرو پروگرام کنن؟

شنبه 18 مرداد1399 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
helish نوشته است:
سلام .از دوستان کسی تو تهران جایی سراغ داره که میکرو پروگرام کنن؟

سلام توی جمهوری اطراف امجد یک کوچه هستش فکر کنم اسمش الیک باشه اونجا انجام میدن

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 18 مرداد1399 - 9:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
در جمهوری پاساژتوکل طبقه دوم وسطهای سالن مغازه یی هست که کارش فقط پرگرام انواع آی سی هاس و یا میتونی از حسن آقا که قطعه میفروشن و آی دی شون تلگرامش در انجمن هست آی سی رو پرگرام شده خرید کنید یا ی پیغام خصوصی برای بنده بفرستید ببینم کدوم منطقه هستید و اگر نزدیک باشید بیارید براتون پروگرام کنم...

یکشنبه 19 مرداد1399 - 3:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت

:ymapplause: :ymapplause: احسنت به شما @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 22 مرداد1399 - 7:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
میدونم سوالم تکراری هست چون چند وقت پیش این مشکل رو یکی از دوستان پرسید
ولی هر چی سرچ کردم ندیدم
دستگاه تازه مونتاژ کردم صدا بوق ضعیف داره
حتی موق استارت بوق اولی رو نداره یا بوقی که خاموش میشه

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

پنج شنبه 23 مرداد1399 - 4:47am
مدیر کل
مدیر کل

مقاومتهای 16 و 17 و 18 و خازن 17 و ترانزیستور 3 رو بررسی کنین. در مورد بلندگو هم حتما از بلندگوی پیزوی 2 سیم قابدار استفاده کنین.

پنج شنبه 23 مرداد1399 - 2:24pm

فلزجو من وقتی روشن میکنم ایراد کویل ارور نمایش میده و وقتی خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم مشکل حل میشه و کار میکنه. ایراد از کجاست؟
ممنون

سه شنبه 28 مرداد1399 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مشکل میتونه از لوپ باشه وتنظیم پهنای پالس و هم میتونه از ماسفت و فت هم باشه که معمولا گزینه اول بیشتر صدق میکنه.شما اگه از لوپی استفاده میکنی که ظرفیت القایی و مقاومت سیم پایین باشه ودر تنظیمات پهنای پالس رو بالا برده باشین این مشکل در زمان استارت پیش میاد
کانکتور وکابل رابط هم چک کنین @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 28 مرداد1399 - 1:40am

با عرض سلام
سوالی از اساتید داشتم اینکه با چه تنظیماتی دستگاه کمترین حساسیت را به ذرات دارد یا به عبارتی در صورت کم یا زیاد کردن چه پارامترهایی امکان خطای دستگاه کاهش میابد ؟ در مرحله ی دوم اگر کاهش قدرت دستگاه برایمان مهم نباشد چه تنظیماتی را اعمال کنیم که امکان خطای دستگاه به صفر نزدیک شود؟

چهارشنبه 29 مرداد1399 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saman12 نوشته است:
با عرض سلام
سوالی از اساتید داشتم اینکه با چه تنظیماتی دستگاه کمترین حساسیت را به ذرات دارد یا به عبارتی در صورت کم یا زیاد کردن چه پارامترهایی امکان خطای دستگاه کاهش میابد ؟ در مرحله ی دوم اگر کاهش قدرت دستگاه برایمان مهم نباشد چه تنظیماتی را اعمال کنیم که امکان خطای دستگاه به صفر نزدیک شود؟

سامان جان سوال اولت حساسیت رو باید تغیر بدید وپهنای پالس و فرکانس و اسپید رو اسپید کمی تاثیر داره
جواب سوال دومت هم صددر صد نمیشه خطاهارو به صفر رسوند الظاهر بعضی از دیتکتها سنسهای کاذب محسوب میشن اما اگه خوب ببینی متوجه میشی که سیستم یا دستگاه نقطه زن داره کار خودش رو درست انجام میده.ما باید حسابمون رو با خودمون صاف کنیم.مثال بزنم متوجه بشی مثلا سنگی که توسط سیستم سنس شده یا یک تکه سفال از نظر طبیعی باید توسط سیستم دیتکت بشه اما خطا محسوب میشه که درست نیست.به هر حال یک شی که قادره مغناطیس بشه ونفوذ پذیری مغناطیسی داشته باشه توسط سیستم سنس میشه میخواد یک فلز باشه یا ی تیکه سفال که املاح فلزی هم درش وجود داشته باشن.کاهش حساسیت هم راهش نیست بهتره تجربه اپراتوری با دستگاه داشته باشی که در این مورد فلزجو واقعا رک حرفشو میزنه پس زبون فلزجو رو یاد بگیر بهت دروغ نمیگه.واگه فقط میخوای ی تنظیماتی رو داشته باشی که کارت راه بیفته میتونم بهت بگم در واقع کل تنظیمات فلزجو مستقیم وغیر مستقیم نقش دارن و همه باهم میتونن بگن اون زیر چه خبره :)]

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 30 مرداد1399 - 5:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2657 , 2658 , 2659 , 2660 , 2661 , 2662 , 2663 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , namvar14 , جوینده مبتدی و 82 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure