انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:17am

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
دوستان عزیز خواهشاً دقت کنید همه چیز رو باهم قاطی نکنید
روشی که به ذهن بگی دنبال فلان هدف باش میشه همون روش شاقول ابن سینا با این تفاوت که بجای شاقول آنتن در دست هست
در روش انگشت گذاری ذهن شما نباید دستوری به دستتان بفرستد یعنی در روش انگشت گذاری باید شما اجازه دهید همان نیرویی که در انگشتان وجود دارد کار خودش را انجام دهد نه اینکه ذهن دخالتی در کار ردیابی داشته باشد
میشه این دو روش را باهم ترکیب کرد ولی لازمش اینه که شما هم در روش ذهنی و هم روش انگشت گذاری انقدر تمرین کنید که استاد بشید سپس روش ها را با هم ترکیب کنید

چهارشنبه 13 فروردین1399 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
Fpi نوشته است:
درود
دوستان عزیز خواهشاً دقت کنید همه چیز رو باهم قاطی نکنید
روشی که به ذهن بگی دنبال فلان هدف باش میشه همون روش شاقول ابن سینا با این تفاوت که بجای شاقول آنتن در دست هست
در روش انگشت گذاری ذهن شما نباید دستوری به دستتان بفرستد یعنی در روش انگشت گذاری باید شما اجازه دهید همان نیرویی که در انگشتان وجود دارد کار خودش را انجام دهد نه اینکه ذهن دخالتی در کار ردیابی داشته باشد
میشه این دو روش را باهم ترکیب کرد ولی لازمش اینه که شما هم در روش ذهنی و هم روش انگشت گذاری انقدر تمرین کنید که استاد بشید سپس روش ها را با هم ترکیب کنید

درود جناب FPI

منم همین رو میگم. :D

دوستان اسرار دارن کار خودشونو سخت کنن.... من مطمن هستم ذات ادمی قدرت داره و چاکرا حقیقت محض هستن اما اینکه بخوایم بگیم چاکرا فلان بکن بیسان بکن اینها شدنیه اما ضرورتی نداره چون بدن هوشمنده از اول خلقت تا الان و کارشو بنحو احسنت انجام میده

و اون مدت تمیرنی که ازش دم میزنم برای تخیله اموخته های قبلی و تلقین و هر اثر فکری هست وگرنه بدنه میدونم با تمرکز میشه پیشگویی هم کرد البته اون حاصل اندیشه مستقیم نیست شما نیست حاصل درک حاصل هست که شما را بتوازن میرسونه و حاصل همون بیفکری و انتظار برای دریافت پاسخ هست

حالا یه حالتی هست اگر تجربه کنید عالیه ایا شما با وجود اینکه میدونید شاغول اگه بتونه اینده رو بگه فراتر از درک بشر امروزه ایا انتظار جواب ازش دارین؟ اگر عمیقا جواب و کارکردش رو قبول کنید خودش کار خودشو میکنه و جوابم درست در میاد .

البته کار هر کس نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواد و مرد کهن :YMPEACE:

موفق باشید

آخرین بار توسط جهان بین در چهارشنبه 13 فروردین1399 - 11:16pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 13 فروردین1399 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود جناب جهان بین
من در کل با روش شما کاملا موافقم و بحثی نیست در اون چون من همون کاسه زنگ زده رو با این روش پیدا کردم . اما روش ذهنی که عرض کردم هم به نوعی در روش شما دخیل هستش . موفق باشید .
راستی ادامه بدید آموزشهاتونو . فوت کوزه گری رو قرار بود آموزش بدین .

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 13 فروردین1399 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
درود جناب جهان بین
من در کل با روش شما کاملا موافقم و بحثی نیست در اون چون من همون کاسه زنگ زده رو با این روش پیدا کردم . اما روش ذهنی که عرض کردم هم به نوعی در روش شما دخیل هستش . موفق باشید .
راستی ادامه بدید آموزشهاتونو . فوت کوزه گری رو قرار بود آموزش بدین .

چشم مطالب رو قرار خواهم داد . البته بنظر بنده اگه. بدنبال وسیله کارامد هستید بنظرم فرانکو با سلیقه میتونه درصد موفقیت بالایی رو در کار کاوش رو انجام بده. و گره خیلی از مشکلات رو باز کنه . در کل سر کله زدن با انتن روشی نیست که تماما قابل اموختن باشه و برخی به اراده و حس نیروی درونی خود هست که یک نوع اگاهی شبه معنوعی هست که شما اطمینان دارید چیزی که در دست دارید بی نقص هست و کارشو خوب بلده ... در اولین فرصت مطالبی رو میگذارم البته مهم ها رو گفتم باید مرور بشه . موفق باشید

چهارشنبه 13 فروردین1399 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب fbi
یامن متوجه نمیشم یاشمااشتباه منظورتونوبیان کردین وجناب جهانبینم تاییدکردن
مگه میشه مغزدخیل نباشه .شماحطی میخواین انگشتتونوتکون بدین مغزدستورمیده .چطورمیشه که مغزفرمان نده مگه داریم .
انگشتهااستخون دارن ماهیچه مفسل رباط وازهمه مهمتررشته های عصبی که همه صاف میره به مغزفرسنده گیرنده هم ازمغزارتعاش میشه
اگه غیراینه ادم مرده یامعلولم بایدبتونه انتنوتکون بده
تاجایی که من میدونم مغزانسان دارای برق شدیدی هست

پنج شنبه 13 فروردین1399 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بازاینجاسوتفاهم پیش نیادجناب جهانبین بگن داری تاپیکوخراب میکنی
بخاطرتقدیرم شده یه مطلب عرض کنم
تویه منطقه باستانی نبودولی انتن زدم هی ریشه میگرفت ریشه حالا یه نوع ریشه دیگه کلافه شدم روش جناب جهانبین به ذهنم رسیدریشه روگرفتم بستم به پاخلاص دیگه انتن ریشه نزدراست رفت سرفلزات زنگ زده
اینم بگم جناب جهانبین گفته بودن این روش فقط برا فلزصدق میکنه فک کنم اینم بسته هرفردی داره حالا نمیدونم خودشون تست کرده بودن یانه
ولی موثربود

پنج شنبه 13 فروردین1399 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یه مطلب دیگه بگم تواین زمونه نمیشه حطی 5ثانیه به چیزی فکرنکردتابشه مثلابافکرکاملا پاک انتن زدتوخوابم که هستیم راحت نیستیم فشارمشکلات زندگی اونجام ولمون نمیکنه مگه اینکه یکی دایم پشت کوه مونده واززندگی مدرن چیزی ندیده راحت میتونه این کارو انجام بده
مثلا منم فکرمیکنم همچین کاری بخوام بکنم باید3ماه تابستون کامل پشت کوه بمونم اینم یه نوع ریاضت کشیدنه بازبی فایدست به محض واردشدن به شهرهمه تومغزانسان بازمرورمیشه همه چیز بهم میخوره
مگه خدایه دستی بندازه

پنج شنبه 13 فروردین1399 - 12:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
جواد64 عزیز منظوره منو اشتباه متوجه شدی. منظورم فرمانهایی که مغز میده نیست. منظور من ذهن و چیزی که داره توی ذهن میگذره هستش یعنی اون فکری که موقع ردیاب زدن باهاش درگیری
این حالت بی ذهنی که جناب معراج فرمودن خیلی سخته دقیقا مثل چیزی که شما تو پست آخر فرمودید ولی اگه میخواهید موفق شوید باید با تمرین بدستش بیارید.
اینکه شما بتونی چند ثانیه به هیچ چیزی فکر نکنی سخته ولی ممکنه و اگر بتونید به این حالت برسید ردیابی و شاقول ابن سینا و خیلی چیزای دیگه برای شما حل میشه

پنج شنبه 14 فروردین1399 - 10:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Fpi نوشته است:
درود
جواد64 عزیز منظوره منو اشتباه متوجه شدی. منظورم فرمانهایی که مغز میده نیست. منظور من ذهن و چیزی که داره توی ذهن میگذره هستش یعنی اون فکری که موقع ردیاب زدن باهاش درگیری
این حالت بی ذهنی که جناب معراج فرمودن خیلی سخته دقیقا مثل چیزی که شما تو پست آخر فرمودید ولی اگه میخواهید موفق شوید باید با تمرین بدستش بیارید.
اینکه شما بتونی چند ثانیه به هیچ چیزی فکر نکنی سخته ولی ممکنه و اگر بتونید به این حالت برسید ردیابی و شاقول ابن سینا و خیلی چیزای دیگه برای شما حل میشه

درود

دقیقا :-BD خب تصور دوستان اینه که ادم با فکرش داره طلا پیدا میکنه یا فلان - عزیزان فکر فقط تاثییر گذار هست - وگرنه ادم غیرممکنه ثانیه ای بدون فکر باشه --- شاید این یقین از اعتماد به انتن بصورت مداوم داره یک ارتعاش به مکانیزم دست وارد میکنه که ما نباید فقط مختلش کنیم نه اینکه بگیم و با تلاش شدید بخوایم بگیم نه توروخدا نرو سلیس نگیر نه اهن نزن نه زغال نزن :D حالا این میتونه به تفکر ناخوداگاه مربوط باشه که قبلا درونش داده ای ریختیم --- کلا اگر اصلا ماهیت فکر کشف میشد که ادم به ذات واقعیش پی میبرد و جواب کل افرینش کشف میشد - پس همینکه از اگاهی بدنی و درک درونی خود مطلع باشید کافیه و انتن با هماهنگی درونی شما بدون اسرار کارش رو میکنه البته بازم میگم نیروها رو هم اثر دارن شاید یه ادم نحس بقولا کنارتون باشه :D کلا پروسه ردیاب زنی شما رو مختل کنه - این برای من حتمیه که اگر حتی معاشرت با ادمهای منفی که بدشانسم هستن داشته باشید احتمالش صفره حتی یه موفقیتم کسب کنید --- چون جهان انسان در اولیت خودش یک جهان فردی هست که اتفاقات طبق فکر شما پیش میره و در الویت دوم به تاثییرات انرژی بقیه مربوطه @};-

پنج شنبه 28 فروردین1399 - 9:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام گرم خدمت جناب جهان بین. بنده به عنوان یک معلم بازنشسته فکر کنم مسن ترین فرد در اینجا باشم. دوست گرامی درطول این سی سال تدریس ما بارها و بارها شده که یک کلاس را فقط به خاطر یک یا دو نفر تحمل کردیم و با تمام وجود تدریس کردیم . و همان یک نفر الان استاد دانشگاه هست و هزاران نفر رو آموزش میده. دوست من کلاسی داشتم که 99% آنها انگیزه بسیار بالایی داشتند و الان هم همه آنها در پست های بسیار مهمی در این کشور مشغول به خدمت هستند . و بر عکس از کلاس بیست و پنج نفره هم فقط یکی موفق به رسیدن به هدفش شد و بقیه با وجود تلاش بی وقفه همه معلمان مدرسه را ه به جایی نبردند. باری بگذریم هدف از این همه روده درازی اینه که شما هم نباید با اظهار نظر بعضی از افراد فورا پاپس بکشید مطمئن باشید اگر حتی یک نفر توی این انجمن با راهنماییهای شما موفق بشه شما دین خودتونرو ادا کردید و دعای خیر بدرقه راهتان نموده اید . لذا دوست عزیز فارغ از بعضی غرض ورزیها لطفا آموزشها رو ادامه بدید . بنده هم مثل بسیاری از افراد منتظر آموزشها و تجربیات ارزشمنتان هستم . موفق باشید

جمعه 16 خرداد1399 - 5:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure