انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:42pm

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود معراج جان
شماانتنوعایق کردین یااینکه بامیله خالی ردشوزدین ؟؟؟
موفقیت خوبی بودامیدوارم .گلدشوبزنید

یکشنبه 25 اسفند1398 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
سلام دوستان

بنظرم هرجور دوست دارید عمل کنید :ymhug: بنده فقط روش اصلی رو گفتم L-) دیگه هرکسی نتیجه گرفت برای تلاش خودشه و من نظری ندارم :YMPRAY: که بگم فلان کنید بیسان کنید - من فقط معتقدم ردیاب یا قطعیت داره یا عدم قطعیت - پس به وسیله ای که مارا در اما و اگر بندازه فقط میتونه کمکی باشه و شاید سالها باهاش نتیجه ای حاصل نشه - پس هر واکنشی در انتن شما بود باید همیشگی باشه - اگر نبود -تمام صبحتهای این تاپیک بیهوده خواهد بود --- موفق باشید @};- ~O)

یکشنبه 25 اسفند1398 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام جواد خان .
بله با آنتن خالی و بدون عایق . البته من برعکس خیلی از دوستان که میگن آنتن برنجی بهتره ، از آنتن با جنس آهن استفاده میکنم .
یه روش خوبی که من انجام میدم اینه که یه جای هموار رو در همون محدوده ای که میخاهیم ردیابی انجام بدیم انتخاب میکنم و یه دایره فرضی حدودا به اندازه ۳ متر ترسیم میکنیم و دورش برخلاف عقربه های ساعت میچرخیم . شاید من ۱۵ دور چرخیدم تا این کاسه رو ردیابی کردم . عقیده من اینه که هدفی که تو عمق بیشتره بیشتر میچرخیم تا اونو ردیابی کنه .
حالا اینم یه روشیه دیگه امتحان کنید ببینید چی میشه .
در ضمن در کنار ردیابی حتما یه فلزیاب لازمه . این کاسه رو هم با فلزیاب T2 پیدا کردم جالبه از نیم متری میدان مغناطیسی رو که گرفت داشت خودشو پاره میکرد با صدای زیادش و تو نیم متری در آوردمش .
شخصا اگه ردیاب جایی رو بگیره و فلزیاب خوب نباشه یه بیل هم نمیزنم . چون درصد خطاش بیشتره .
حالا دوستانی که میله آنتنشون جنسش برنج هم هست امتحان کنند ببینند چطوره .
انشاالله که همگی زرد بزنیم . توکل به خدا و دوازده امام :D

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 25 اسفند1398 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه چیزی که در مورد ردیاب کشف کردم اینه که اگه میخواهید ذهن شما در کار ردیابی تاثیر نداشته باشه ، به این نکته خوب دقت کنید . البته من از یک آنتن استفاده میکنم .
اگه راست دست هستید آنتن رو موقع ردیابی در دست چپ بگیرید و بالعکس .
امتحان کنید ببینید چی میشه . موفق باشید .

یکشنبه 25 اسفند1398 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرمعراج عزیز @};-
معراج جان روشتونوتست کردم .تونستم یه تیکه مس (کیت تلوزیون )تیکه کوچیکشونقطه کنم
یه سوال برام پیش اومده چطوراین روشارودارین کشف میکنید.
ازفشارزندگی دیگه دست به هرکاری میزنیم که هزینه بردار نباشه
این تلاشاخیلی ارزش داره
ممکنه دراینده یکی از نداری بااین روشابتونه زندگیش ازاین روبه اون روبشه
یک تیکه کوچیک مس ازداخل خونه ردگیری وبه بیرون حیاط نقطه کردن

پنج شنبه 28 اسفند1398 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
به به درود بشما عزیزانم :x
کم کم داره چیزایی دستگیرتون میشه :ymhug:
این تستها فقط برای امادگی اولیه هست
و بعد تا تو کاوش نرید --- عملا ثابت نمیشه - به زبان ساده این اتفاقات عملا مثل توهمه و باید در مکان واقعی هم انجام بشه

تکنیک تک دست بنحوی خالصتره و مفهوم قیچی رو کنار میزاره-----من خودم تک انتن رو برای فوکوس بهتر انجام میدم

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 2:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود .
دوستان کار ردیابی یه کار ذهنی هستش . یعنی ارتباط مستقیم با ذهن داره . شما به هر جا شک کنید آنتن به همون طرف و نقطه میچرخه .
روشهایی که جناب جهان بین گفتن که سر جای خودش درست و متین هستش .
اما روش دیگه ای رو که توسط اون به نتایج جالبی رسیدم رو خدمتتون عرض میکنم .
چیزی که احتیاج دارین یه آنتن ساده بدون خوراک و هیچ قطعه الکترونیکی هستش .
شما تو ذهنتون به هر چیزی که فکر کنید باید آنتن دنبال اون بگرده . اما برای این کار باید اندازه ده ثانیه حالت بی ذهنی ایجاد کنید . یعنی به یه شیئ فکر کنید که میخاهید دنبالش بگردین بعد حالت بی ذهنی ، یعنی به هیچی فکر نکنید . وقتی از حالت بی ذهنی خارج شدید آنتن باید جستجو رو شروع کنه .
اما این کار کمی سخته .
حالا روش من اینطوریه که همونطور که قبلا گفتم یه دایره فرضی به قطر سه متر ترسیم میکنیم . مثلا فکر میکنید که دنبال سکه طلا بگردین .
دور دایره بچرخید و به آنتن نگاه کنید و تکرار کنید ، دنبال سکه طلا بگرد یا هر چیزی که خودتون میخواهید ، برخلاف عقربه های ساعت بچرخید آرام .
چند دور که بچرخید احساس سر گیجه و یه جورایی خلا در مغزتون خود به خود ایجاد میشه ، یادتون باشه موقع چرخیدن تو مغزتون یا زبانا تکرار کنید که آنتن باید دنبال چی بگرده ..
اگه اون چیزی که میخاهید اون اطراف باشه آنتن به سمتش میچرخه .
دیروز تو حیاط تو ذهنم گفتم دنبال سکه پنج تومنی زرد قدیم بگرد و تونستم پیدا کنم .
چند بار امتحان کنید . ضرر نداره . یا میشه یا نمیشه .

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برمعراج وجهانبین عزیز @};-
من دیگه هرچی توباقچه ازقدیم افتاده زنگ زده اهنی مسی رو دراوردم جارومیکنم :D
فعلا اصلا فرست فضای باستانی رفتنم ندارم چون یک متربرف نشسته
البته یه نقطه که باانتن قبلا گرفته بودموتونستم حفاری کنم (اینواوایل کارردیابیم بودگرفته بودم )حفاریش کردم روکش پنیرسیم خاردارزنگ زده میخوپلاستیکواینجورچیزا بوداینوبه کاه دون زدم
ایشالا حفاری بعدی یه خمره خشکل :D

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 10:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یه چیزومطمعن هستم اگه در مکانی چیزی باارزش باشه باتلاش میشه اونوبیرون کشیدولی بایدتلاشوبیشترکردناامیدنشد
خیلیابابهترین امکانات میخوسیخ دراوردن .
پس به نظرم نه توهمی فکرکردنه ناامید.وقتی میشه بایه میله خالی فلززدپس حتمامیشه جنسم دراورد من که ایمان دارم

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود جواد خان . ماشاالله خوب پیگیر ردیابی هستی .
ردیابی با ذهن بیشتر از اون چیزی که فکر میکنید گسترده تره .
شما تو ذهنتون میتونید انتخاب کنید که آنتن دنبال چی بگرده . مثلا میگید دنبال سکه طلا تو عمق یک متری . دقت کنید حتی متراژ رو هم میتونید تعیین کنید .
دنبال الماس ... مومیایی یا هر چی که فکرشو کنید .
البته برای استاد شدن اولش باید دنبال چیزایی بگردین که رو سطح خاک و یا نهایتا با یکی دو تا بیل بیرون بیان . مثلا حیاط ما بزرگه مطمئن بودم یه سکه پنج تومنی داخل خاک نهایتا تو بیست سانتی باید باشه پس اونو تصور کردم .
از همون اول دنبال طلا بودن خطاش زیاده .
یه چیز جالب بگم . تو حیاط تو ذهنم گفتم دنبال میخ بگرد . بعد چند دور چرخیدن به سمتی منو برد و نزدیک یه درخت شدم و به درخت همش اشاره میکرد . خوب دقت کردم دیدم یه میخ به تنه درخت کوبیدن .
خدایی با حاله . تمرین کنید . ضرر نداره .

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 11:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure