انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 4:40am

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده بارفتارشماوامثال شمامشکل دارم وازتون میخوام تجدیدنظرکنیدشما وامثال شمایی که تجربه ای داریدولی میخوایدطرف زحمت بکشه به اون برسه
داداش شایدیکی بیخ گوشش چیزی باشه وادمی باشه که به نون شبش محتاج باشه تکلیف اون بدبخت چیه که نتونه دراین مواردم فعالیت کنه شاید یک راهنمایی شما اونوازفلاکت دربیاره
یه مثال براتون میزننم توجمعی یکی میگفت اومدن پشت خونمونو4مترکندن
اونم ادمیه که ازاینجورمواردازنشون اینااصلاسردرنم اوردادم بسیاردست تنگیم بود
بهش گفتم عموسنگی هست دورخونتون که نشه باچندنفرتکون دادگفت هست
بهش گفتم بروبگردببین سوراخی شکلی چیزی روش اگه هست موازب حیاط خونت باش باادمای اطمینان بروپیشوبگیرممکنه چیزی باشه شل نگیرش مرده کلا رفت تو فکرخواین تلنگربراش کافی بودکه بره توفکرحیاط خونش باشه
بله جناب جهانبین شایدیه صحبت منوشمابراایندگان راهنمایی بسیاربسیارراه گشایی باشه که ماروهم دعای خیرکنن
موفق باشید

پنج شنبه 15 اسفند1398 - 1:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جهان بین نوشته است:
این همه عرض کردم شراایط جسممی و روحی سالم یعنیی عااری از خشم تعصب ترس و.... ------- اگه شما مدعی هستید که بدنتون رفتار دیگری دارد پس حتما موفق شدید که جنسی رو بگیرید ---- اگر غیر از این باشه حرفای شما اعتباری ندارد ----- بنده نمیخواستم تو عمومی بیان کنم -بلی بنده بیش از ۸ بار موفق شدم جنسی رو در بیارم که امارم ۸۵ درصد موفقیت بوده تو کاوشهام --- امیدوارم وقتی نکات فوق محرمانه ای ارایه میشه به سادگی یک دیدگاهه عمومی ازش نگزرید --- میدونم اره رفتار بدنتون متفاوته ولی خب من تلاشم این بود شما کد روح مرجع رو میفهمیدید ----- اگه رفتار انگشت اشاره فلان کوچک فلان هست بخاطر تربیت ذهنی خودتونه ----پس اگر متوجه هستید رفتاار بدنتون هستید شما باید تا الان زیرخاکی در اوررده باشید ---- اگرم شکست خوردید یاد حرف بنده بیافتید که گفتم رفتار انگشتها یک قانون ذاتی جهانیست پس اگر رفتار و وظیفه انگشتی مثلا اشاره فلانه پس باید یا بهش برسید یا به بدننون تفهیم کنید مثلا یک راننده فرمول یک میتونه ماشین برونه یک مسافرکشم میتونه --ولی وقتی مسابقه هست مسلما راننده تاکسی فقط میتونه ماشینو حرکت ببده نه مسابقه بده پس وظیفه انگشتان ثابته و اگر فرق کنه تو کاوش خودش رو نشون میده ---

حرف آخرم = درک علوم سری اصلا راحت نییست گفته های بنده جهت تقویت اعتماد بنفستون بود و به عمد راست نرفتم سر اصل مطلب ---قانون انگشتان جهانیه پس فرقی بین هیچ ذاتی نیست اگرم فرق میکنه باید متوجهش بشید که فرقش - این فرصتی عالی بود که دست از کارهای بیهوده بردارید و یا ادامه بدهید حد وسطی برای دازینگ وجود نداره یا رفتار بدنتون ایده الل هست و ثابت و یا در نوسانه و نتیجه درستی نمیده --- پس لطفا سوال رو با سوال پاسخ ندهید --- دلسوزی یا هرچی که بود نمیدونم خوودتون تصمیم میگیرید --- بدرود

درود
کدوم اپراتوری موقع کار کردن با آنتن خشمگینه یا ترسیده؟؟ اگه نتونه خودشو کنترل کنه که به هیچ نتیجه ای نمیرسه منظور بنده از شرایط روحی متفاوت چیز دیگه ای بود این چیزایی که شما گفتی ترس و خشم و تعصب چه ربطی به گفته های بنده داشت؟؟؟ دوتا برادر دو قولو هم از نظر قدرت ذهنی و ... باهم متفاوت هستند این دیگه ربطی به شرایط روحی سالم نداره
اینکه رفتار بدن افراد باهم متفاوت است چه ربطی به جنس درآوردن داره؟؟؟ یعنی اگر کسی نتونه جنس در بیاره یعنی داره اشتباه کار میکنه؟؟؟ خب اگر جاهایی که رفته جنسی وجود نداشته باشه چی؟؟؟
شما در جایگاهی نیستید که اعتبار گفته های افراد را رد کنید یا بپذیرید شما فرمودید که 8بار موفق شدید بسیار خب نوش جانتون فکر میکنم از موفقیت هاتو چندتا عکس داشته باشید برا ما بذارید آخه همه میتونن ادعای موفقیت کنند ولی اثباتش سخته
ببخشید این قانون ذاتی و جهانی در رابطه با رفتار انگشت ها رو شما نوشتید؟؟؟ کجا ثبتش کردید؟؟ واقعا نمیفهمم چرا در مقابل تفاوت نتایج بقیه نسبت به خودتون انقد واکنش نشون میدید دلیلی نداره همه مثل شما نتیجه بگیرند اینکه مثلاً انگشت اشاره و کوچک شما الفا میزنه برای من بتا یعنی اینکه شما ذهن آروم و قوی دارید ولی من اینطوری نیستم و مشکل دارم؟؟؟
واقعا متوجه میشید دارید چی میگید اینکه انگشت اشاره فلانه پس باید یا بهش برسید یا به بدنتون تفهیم کنید یعنی چی؟؟؟ اگه قرار بود ما چیزیو تفهیم کنیم دیگه چه نیازی به انگشت گذاری بود؟؟؟ قرار نیرو انگشتان همونی باشند که هستند قرار نیست ما چیزی بهشون تفهیم کنیم
بازم میگم اینکه شما در انگشت گذاری به چیزی رسیدی و دیگران به چیز دیگه این دلیل نمیشه که شما درست کار کرده باشی و دیگران اشتباه لطفا در رفتار و تفکراتتون تجدید نظر کنید اینگونه به جایی نمیرسید.

پنج شنبه 15 اسفند1398 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میدونی جالب چیه ؟
یکی میادکمکی کنه که اعتمادبه نفس بده که میتونیم اونی که جیب خالی هم داره باکمی تلاش میتونه فقط نبایدپولدارهی پولدارتربشه پولداربیادحق بدبختاروهی بخوره
این تاپیک اونم ازطرف میگیره
لطفاتاراهکارتونوکامل نکردین اینقداب سردروامثال مانریزید
جناب جهانبین خطابم به شماست یه چیزجامع وکامل قراربدین
اگه نیست تخم ناامیدی نکارید

پنج شنبه 15 اسفند1398 - 4:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
میدونی جالب چیه ؟
یکی میادکمکی کنه که اعتمادبه نفس بده که میتونیم اونی که جیب خالی هم داره باکمی تلاش میتونه فقط نبایدپولدارهی پولدارتربشه پولداربیادحق بدبختاروهی بخوره
این تاپیک اونم ازطرف میگیره
لطفاتاراهکارتونوکامل نکردین اینقداب سردروامثال مانریزید
جناب جهانبین خطابم به شماست یه چیزجامع وکامل قراربدین
اگه نیست تخم ناامیدی نکارید

با سلام
رمز موفقیت در این کار اعتماد بنفس خودتونه و پشتکار و ریاضت ! :YMPEACE: پس پیشنهاد میکنم هر مطالبی رو که دیگران ارسال میکنن فقط جهت مطالعه بخونید اما رو اعتماد بنفس شما تأثیر نزاره ! اگر قرار باشه هر مطلبی رو از هر فردی بخونید و همش شک و شبحه و لرزش در وجودتون ایجاد بشه بدونید مشکل از شخصیت اپراتوری خودتونه که موفق نمیشید و به دیگران ربطی نداره ، پس با اعتماد به وجود خودتون جلو برید . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 21 اسفند1398 - 10:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبراستادمهدی عزیز
درست دقیق حرف دل بنده روزدید
ولی بنده تو این مطلب خودمو100درصدنگفتم .
یابهتربگم اینطورمطالبموبیان کردم تااموزش دهنده متوجه باشه داره چیکارمیکنه ....
بنده بااین روش به جاهایی رسیدم شایدجهانبین توخوابشم ندیده باشه
به نظربنده فقط جناب جهانبین تونستن این روشوکشف کنن ونتونستن کاملش کنن امیدوارم کامش کنن
مثلا یک روشیکه ایشون متوجش نشدن پوشیدن دستکش توی دست هست .که تابحال بنده تونستم طلاروبدون خطافقط با تک قیچی پیداکنم .دارم توی فضای بازم تستش میکنم
بهرحال بازمن ازشون ممنونم که این مطلبوبیان کردن
ولی بنده اعتقاددارم تاکاربه اخرنرسه بازکارداره

چهارشنبه 21 اسفند1398 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نگاه کنیداین تست منوچه نتیجه جالبی داره
خسته رفتم روتست انتن کلا سرگردان بود
شبی که خسته نبودم سرحال وبشاش انتن دقیق عمل میکنه .پس 100درصدشرایط بدن وروح تاسیرداره
این ابن سیناواقعاجای ستایش داره ماهممون شارگردایشونیم
یه چیزم خیلی جالب باردیاب حس میشه تمامی تفکرات وناراحتیاطی یه فرایندی که نمیدونم چیه ازمغزانسان(من)بیرون رفتن
خداوندروحشوشادکنه ردیاب فراترازاین چیزایی هست که من نوعی فکرمیکردم یه دنیای ناشناسیه

چهارشنبه 21 اسفند1398 - 3:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
نگاه کنیداین تست منوچه نتیجه جالبی داره
خسته رفتم روتست انتن کلا سرگردان بود
شبی که خسته نبودم سرحال وبشاش انتن دقیق عمل میکنه .پس 100درصدشرایط بدن وروح تاسیرداره
این ابن سیناواقعاجای ستایش داره ماهممون شارگردایشونیم
یه چیزم خیلی جالب باردیاب حس میشه تمامی تفکرات وناراحتیاطی یه فرایندی که نمیدونم چیه ازمغزانسان(من)بیرون رفتن
خداوندروحشوشادکنه ردیاب فراترازاین چیزایی هست که من نوعی فکرمیکردم یه دنیای ناشناسیه

:ymapplause: احسنت جواد جان . حالا به یک نفر بگو داخل یک باغ خلوت یک انگشتر طلارو زیر خاک حدود 20 سانت مخفی کنه و شما اصلا ندونی مکانش رو ! چندروز بمونه و بعد شما برو پیداش کن عیب نداره اگر روز اول تا هفته اول نتونستی پیداش کنی فقط همونجا تمرین کن و در نهایت خوراک طلا بده به آنتنهاو تمرین کن تا بتونی انگشتر رو پیدا کنی :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 22 اسفند1398 - 9:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود براستاد مهدی عزیز @};-
این کارو کردم ولی ازمدتش چند روز نگذشته بود.
باشه حتما این تمرینو هم انجام میدم
بسیاربسیارازتون ممنونم . ^:)^ هیچ راهنمایی ازما دریق نمیکنید.بخداخیلی قابل ستایشه
:x :x

پنج شنبه 22 اسفند1398 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . دیروز با این روش جناب جهان بین یه کاسه زنگ زده شکار کردم . دمش گرم . مخصوصا وقتی دارید سرچ میکنید اگه انگشت شصت روی قسمت انحنای آنتن باشه خیلی تاثیر خوبی داره . جوری انگشت رو بزارید که آنتن راحت بچرخه .

...جواب ابلهان خاموشیست....

جمعه 23 اسفند1398 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-* ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

...جواب ابلهان خاموشیست....

جمعه 23 اسفند1398 - 10:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure