انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:05pm

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 انتهای تمام محدودیتها در ردیابی ! ختم کلام 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
درودجناب مهدی
مهدی عزیزیه جاسنس باانتن خالی داشتم فلزجوتاییدکردباکمال تعجب بعدهااونجانشون پیداکردم نشونواستادمحمدتاییدکرده .حالا حفاری کنم ببینم چی میشه

درود
ابتدا باید ببینی نقطه زن با چه مشخصاتی سنس میکنه و مقدار حجم سنس چقدره ؟ اصولا اهداف عمیق ضعیفتر سنس میشن و ممکنه حجم سنس کمتری هم بدن ، پس باید ابتدا با ردیاب حجم گیری کنی تا بفهمی سطحی هست یا عمیق ، ولی برای اینکه اعتماد بنفست در ردیابی بالاتر بره باید همین موارد سطحی رو هم در بیاری تا کمکم حرفه ای تر بشی . موفق باشی :YMPEACE: @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 10 اسفند1398 - 9:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبراستادمهدی عزیز @};-
مهدی جان هرجاباانتن سنس داشته باشموحفاری میکنم.نتیجه قبل وبعدحفاری روتوذهنم تجزیه تحلیل میکنم .
مثال توخونه یه جاسنس داشتم که منو کشوندبیرون خونه حفاری درست از اب دراومدبرام خیلی امید واری بود
شرایط سنسو میگم
باانتن خالی باروش انگشتی جناب جهانبین ابتداگرفتم اگراشتباه نکنم .سنس مس بودبعدبه صورت عادی خوراک مس بهش دادم ازهرطرف حدود20سانت حجم عمق گیری 30سانت داد
حفاری کردم اونجاازقبل شیشیه تلوزیون چال شده بودباسیای مسی عمق 15سانت بود

شنبه 10 اسفند1398 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلامی دباره برجناب مهدی عزیز
یه سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم .
اگه با ردیاب جایی روگرفتیم حجم 8در8یا10در10بده به چه مفهومی میتونه باشه قدمت بالای جنسو میرسونه یا بزرگی جنس یاممکنه که خطی باشه

یکشنبه 11 اسفند1398 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بردوستان واستادمهدی
مهدی جان جواب سوال مارو ندادین
خوموقعیت گیر اومداونجاروحفاری کردم عمق یک متری دستگیره درخیلی قدیمی در اوردم حجم8مترمیدادبا فلزجوهم گرفتمش ولی خوب میدادفک کنم روکش داشت که طی سالها سولفاد شد
بهرحال تجربه خوبی بود با دوتا انتن خالی
باز یه سنسایی دارم با انتن موفق به حفاری نشدم در اولین فرست میزارم

چهارشنبه 25 تیر1399 - 12:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
سلامی دباره برجناب مهدی عزیز
یه سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم .
اگه با ردیاب جایی روگرفتیم حجم 8در8یا10در10بده به چه مفهومی میتونه باشه قدمت بالای جنسو میرسونه یا بزرگی جنس یاممکنه که خطی باشه

درود جواد جان
حجم 8 متری همونطور که بعد از حفاری فلز رو در عمق یک متری پیدا کردی خودش موفقیت در کیفیت ذهنی و بدنی ردیابی شمارو میرسونه که جای تحسین داره :ymapplause:
حالا باید دقت کنی که چه عاملی باعث شده اینهمه حجم بالا بگیری ؟! عاملش رو من میدونم ، سعی کن خودت تحقیق کنی و پیداش کنی :YMPEACE:
یک خط میدم بهت که از کجا شروع کنی : روی خطوطی که حجم میگیری اولین جایی که قیچی شد علامت بزن ، دوباره سرآنتنها رو بیار پایین چند ثانیه و بعد دوباره بالا و به جلو سمت مرکز حجم حرکت کن ببین تا مرکز چندنقطه ی دیگه قیچی میگیری تمام نقاط رو علامت بزن از هرچهار جهت اینکارو انجام بده، بعد بهت میگم @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 30 دی1399 - 10:03am
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
درود بردوستان واستادمهدی
مهدی جان جواب سوال مارو ندادین
خوموقعیت گیر اومداونجاروحفاری کردم عمق یک متری دستگیره درخیلی قدیمی در اوردم حجم8مترمیدادبا فلزجوهم گرفتمش ولی خوب میدادفک کنم روکش داشت که طی سالها سولفاد شد
بهرحال تجربه خوبی بود با دوتا انتن خالی
باز یه سنسایی دارم با انتن موفق به حفاری نشدم در اولین فرست میزارم

همینه جواد جان
دیگه اصلا در ردیابی با فرکانسهای مختلف ذهنت رو خراب نکن ! با همین روش جلو برو ، فقط دقت کن فرق حجم گیری ذرات و فلز واقعی رو پیدا کنی ! نکته خیلی مهمیه !!! چون با هم فرق دارن و وقتی متوجه بشی دیگه قبل هرکاری نقطه زن همراهت نمیبری و فقط یک جفت آنتن در ابتدای کار میبری !

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 30 دی1399 - 10:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد مهدی عزیزدرود
جناب مهدی ابن سینا انتنو کشف کرده اگه اشتباه نکنم
این مطلبو فقط برای اگاهیه بیشتر میزارم .خودم به نتیجه صد درصدرسیدم نفوز در خاک بدون فرکانسم امکان پذیره
درزمان کشف انتن مگه مبدل تولید فرکانس بوده .مگه با همین میله خالی وشاقول خالی کاشف محترم جنس نزده ؟؟؟ :-? :-?

چهارشنبه 20 مهر1400 - 1:31am
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
استاد مهدی عزیزدرود
جناب مهدی ابن سینا انتنو کشف کرده اگه اشتباه نکنم
این مطلبو فقط برای اگاهیه بیشتر میزارم .خودم به نتیجه صد درصدرسیدم نفوز در خاک بدون فرکانسم امکان پذیره
درزمان کشف انتن مگه مبدل تولید فرکانس بوده .مگه با همین میله خالی وشاقول خالی کاشف محترم جنس نزده ؟؟؟ :-? :-?

با سلام خدمت شما کاوشگر عزیز ، پاسخ این سوال در اولین پست این بخش نهفته است ;) :ymhug:

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 19 آبان1400 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود فراوان استاد مهدی عزیز
\M/ \M/ :-BD

جمعه 21 آبان1400 - 1:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود استاد مهدی عزیز
استادیه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
یه جارو رد زدم از1400مترحدودی منوباقدرت کشوند سمت خودش نقطه کردم حجم ازسه طرف سه مترحدودی از یک طرف چهارمتر حدودی بهم دادازجنوب به شمال چهارمتر داشتم
داخل مزرعه رو گرفتم نمیدونم خطاست یا درست .نقطه زن فلزجوی خودم دم دستم نیست نقطه زن بزنم .
یه مقدار طلا گذاشتم روی زمین از سمت جنوب گذاشتم باردیاب رفتم سمت حدف روی طلای خودم قیچی کرد
حالا سوال اینه همیشه این تست طلا صددر صددرست جواب میده یا ممکنه گاهی اوقات ما جنس واقعی رو گرفته باشیم ولی طلای جدید بزاریم باز روی طلای جدید قیچی داشته باشیم
اینم بگم تست طلا رو بدون خوراک انجام دادم
راهنمایی بفرماییدممنون میشم @};-

چهارشنبه 26 آبان1400 - 12:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure