انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:27pm

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:
بفرما 10 تا صفحه رو پیش بردیم ،اونم تو زمان کوتاهی ، الان چند وقته یه پستم رد و بدل نشده :D

بعد بگید ، کم و کاستی از بنده :-J حالا هم اگه منفعتی در میان باشه ، مطمن باشید به بنده نمیرسه ، همینکه بهم توهین نشه ، بسیار سپاسگذارم L-)

ولی کلا شخصیت یه مشارکت کننده ، واقعی رو داشته باشیم ، ظاهرا همه چی شده ، کسب اطلاعات مفت یکطرفه ، در خصوص اینکه راهی رو که داریم میرم کجاست باید بگم . بیراهه [-X
و الان اگه فعالیتی وجود داره ، صرفا کسب و کاسبی برخی شده ، کمتر پیش میاد ، کسی از رو صداقت و دلسوزی تو انجمن کاری انجام بده ، از زحمتهای مدیر محترم مهندس حمید متشکریم ، که بی چشم داشت ، فعالترین عضو انجمنه :x که واقعا لیاقت بهترینها رو دارن ، ممنون از ایشان ، بودند جناب استاد مهدی ، بعنوان استاد ردیابی که کمک بزرگی در شرح پدیده به بنده و امثالهم کردن ، و استاد سیستم یونیاب ، جناب سنه دژ عزیز که مرد بزرگیست و به معنی واقعی کلمه انسان درستکار و دلسوز ، نهایت تشکر رو هم از ایشان دارم :-BD :ymapplause:

در کل اینکه حرفی و راهنمایی ، از این بزرگان و دوستان و بنده زده میشه ، باعث میشه تجربیات این بزرگان بشه فرصتی برای آموختن که عمرمون رو سر مسایل اشتباهی سپری نکنیم و اینکه اگر صبحتی و پستی ازشون در انجمن هست ، بنوعی حاصل تلاش و زحمتشون و فکر بوده و دوستان و امثالم بصورتی ساده و خلاصه تر مسیر رو طی میکنن اما همه چی مجانی نیست ، درسته کمک کمکه اما ، خیالتان را راحت کتم ، هیچ انسانی بدون تلاش یه قدمم پیشرفت نداره ، پس بدون تعصب به دیدگاهمان ، راه درستی را پیش بگیرم ، باشد که رستگار شویم ، در پناه حق @};-

درود بر شما جهان بین گرامی
من توی این مدت از تکنیکهایی که آموزش دادید یکی دو روز فرصت کردم در محیط بیرون تست بگیرم...ابتدا بگم بسیار سپاسگزارم که تجربیاتتونو در اختیار من و دوستان قرار دادید...برای من تکنیک استفاده از انگشتها بسیار خوب جواب داده ولی همونطور که در پست قبلی هم گفنم گروه بندیهای فلزی آلفا و بتا برای من متفاوت است وبارها این مورد رو تست کردم. چند مورد خطا رو که بصورت سطحی بودند در آوردم واز همه مهتر حذف آهن هست که با بستن آهن زنگ زده به مچ پا کاملا برطرف میشه و این تکنیک بسیار عالی هست. یک مورد در عمق 2 متری رهگیری کردم متاسفانه هنوز نتونستم دستور حفر بدم چون میخوام با فلزیاب و وسیله های دیگه هم تستش کنم که در اینده نتیجه رو اعلام میکنم.
باز هم از شما برای در اختیار قرار دادن تجربیات گرانبها بسیار سپاسگزارم @};-

سه شنبه 10 دی1398 - 12:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت همه دوستان بخصوص استاد جهان بین عزیز استاد جهان بین من این روش رو تست کردم و واقعا عالی جواب که با حالت بتا من راحت نقره هایی رو که دوستان پنهان کرده بودن پیدا کردم و وقتی حالت الفا انتن رو گرفتم اصلا سمت نقره ها نرفت و جالب تر ایکنه وقتی با همه انگشت ها باز انتن رو گرفتم انتن گیج میزد البته استاد من دسته هارو عایق کردم و بدون فرکانس اینجور عمل کرد .استاد بنظرتون اگه فرکانس طلا رو بدم به دسته ها و ردیابی کنم در حالت الفا بازم خطا دارم؟ یا بدون فرکانس بهتره؟

چهارشنبه 11 دی1398 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان عزیز
بنده تستایی که انجام دادم براتون قرارمیدم
انگشت میانی بزرگ بنده سفالای باستانی روسنس کرده
بازازجناب جهانبین بابت بیان انگشتای دست تشکر میکنم

جمعه 20 دی1398 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بردوستان
وقتی ردیاب هم سفال هم فلزوسنس میکنه میشه از این دونوع فلزوقیرفلزی یه نتیجه جالب گرفت البته باتفکیک انگشتی
جناب جهانبین فرمودن که کدام انگشت برافلزکدام برای سفال وزغال کارایی داره .
بااین تفاسیرمیشه هرسه رادریک جا سنس کردبه نتیجه تغریبا100درصدبراوجودجنس رسید
یا درحدی که هرکدوموسنس داشتیم حفاری انجام بشه چون ارزش ریسکشو داره
موفق باشید

شنبه 21 دی1398 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر دوستان
کاری با علم یا تجربه دوستان ندارم برای هر کسی که با این آنتن ها فعالیت داشته تجربه برای فقط خود فرد داشته و مخصوص خود اوست چون فقط اوو ضربدر در همه یکسان بوده که نود و نه درصد ذرات بوده و اون یک درصد هم سفال بوده. به جز جایی که بر حسب اتفاق اونهم با اغراق و ...
به این شنیده خود بسنده می کنم تا جایی که من میدونم در هر دیاری تقریبا نیم تا یک فرد هست که هر جا بره و آنتنش بزنه درست در میاد و طلا. مثلا یکی در ارومیه.

همیشه امید داشته باش

دوشنبه 23 دی1398 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوست عزیز
درموردتمامی رفتارانتن باتستای واقعی دارم پیش میرم ببینم ایامیتونه صحت داشته باشه یانه چندسنسی که داشتم یکیوفلزجوهم تغریبا تایید کرده وهمراه نشون کارشناسی شده هست
هنوزموفق به حفاری نشدم
البته درموردفلزات سطحی که زیرخاک مدفون بودن مثل میخ زنگ زده نعل ومس زیرخاک مدفون شده درست بوده
درموردمس که فقط باانتن خالی بودصددرصداطمینان داشتم جنس خوب عمق تغریبا درستی هم دادبعدحفاری درست بودوباروش جناب جهانبینم جلورفتم نقطه درست تری نشون داد
حالا باید ببینم اون موردای واقعی هم چی پیش میاد
اون دیگه با خداست خیلیم ثانیه شماری میکنم برم برا حفاری

دوشنبه 23 دی1398 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان
توتستای بنده دریک نقطه ازخونه که بالاش یک تیرچه 4متری بزرگ ردشده هیچ فلزی به درستی نقطه نمیشه مثلا طلا بافاصله 2تا3متری قیچی میشه .بعدباروش جناب جهانبین تست کردم باز قیچی نشد
بعدبه فکرم رسیدانگشت بلندخودموبه کف دست بچسبونم باروش جناب جهانبین باکمال تعجب درست روی فلزقیچی داشتم به نظربنده اهن بالای سرباعث تاقییرمیدان مغناطیسی میشه پس تاقییرمیدان مغناطیسی روهم میشه با این روش کنترل کرد
یک مطلب دیگه این نقطه به هیچ عنوان باعث جلوگیری از سنس سفال نشد
موفق باشید

جمعه 4 بهمن1398 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان عزیز
دوستانی که با این روش یعنی روش انگشت دارن پیش میرن حتماباانگشت بلندکه به کف دست بایدبخوره یعنی نوک انگشت بخوره به کف دست زیاد تمرین کنن .
چون این انگشت خاصیت نقطه زنی بسیارخوب وکم خطی داره
موفق باشید @};-

دوشنبه 7 بهمن1398 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان اگه توی بدن جسم خارجی جنس تیتانیوم کار گذاشته باشن تو کار کردن ردیاب تاثیر داره ردیاب فرکانسی و جیوه ای ؟

دوشنبه 7 بهمن1398 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوست عزیز
تجربه عملی دراین مورد ندارم که توبدنم چیزی کارباشه تست کنم .ولی تستای خودمودراختیارتون میزارم .
شماخوراک توی دست بگیرید.ردیاب واکنش بیشتربه اون خوراک نصبت به فلز نشون میده .یک تیکه فلززیر زبان میزاری ردیاب کلا سرگردان میشه همون فلزومابین دندونا میزاری اثرش خیلی کم میشه پس هر جسمی به پوست برخوردن کنه میتونه درردیابی موثرواقع بشه وخوراک درنظر گرفته بشه
بازنشه کلا ردیابی کردموافق نیستم بازباتمرین میشه نصبت حرکاتودرنظرگرفت وخطی روکم کرد

دوشنبه 7 بهمن1398 - 10:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure