انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:05pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
اینا تمام ایسی های 357 هستش که من تست کردم هیچ کدوم حتی یک سانت نسبت به دیگری برتری نداره!!حالا اگه براتون امکان داره عکسی از ایسی خودتون بزارین ببینیم!!فیلمی هم بعدن تهیه کنید بی زحمت!ترانزیستور قدرت نقشی تو برد دستگاه نداره!ببینید این اقای قطعه فروش میگفت من با کویل 25 و ایسی معمولی بردم 40 سانته حالا نمیدونم راست میگفت یا نه!!اکتر بچه های انجمن هم مدعی هستن به این برد رسیدن ایا ایسی اونا از کره مریخ اومده??

ای سی هایی که شم گذاشتید رو من دارم کار نمیکنن از مارک نشنال استفاده کنید مدار الان دستم نیست بخشیدم به دوستم هر موقع دستم رسید عکس میزارم قبلا گفتم من خیلی وقته با پولونس کار نمیکنم با فلز جو وتی ال کار میکنم البته تی ال ایگون که حذف ذره براش طراحی کرده اونم با لوپ ۳۳ سکه ۵۰ تومانی رو از ۴۰میزنه

چهارشنبه 8 اسفند1397 - 9:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

madrek نوشته است:
غضنفر نوشته است:
اینا تمام ایسی های 357 هستش که من تست کردم هیچ کدوم حتی یک سانت نسبت به دیگری برتری نداره!!حالا اگه براتون امکان داره عکسی از ایسی خودتون بزارین ببینیم!!فیلمی هم بعدن تهیه کنید بی زحمت!ترانزیستور قدرت نقشی تو برد دستگاه نداره!ببینید این اقای قطعه فروش میگفت من با کویل 25 و ایسی معمولی بردم 40 سانته حالا نمیدونم راست میگفت یا نه!!اکتر بچه های انجمن هم مدعی هستن به این برد رسیدن ایا ایسی اونا از کره مریخ اومده??

ای سی هایی که شم گذاشتید رو من دارم کار نمیکنن از مارک نشنال استفاده کنید مدار الان دستم نیست بخشیدم به دوستم هر موقع دستم رسید عکس میزارم قبلا گفتم من خیلی وقته با پولونس کار نمیکنم با فلز جو وتی ال کار میکنم البته تی ال ایگون که حذف ذره براش طراحی کرده اونم با لوپ ۳۳ سکه ۵۰ تومانی رو از ۴۰میزنه

سلام من کاری به برد دستگاه کسی ندارم به نوشته کتاب و اصولش کاری ندارم اما چیزی که من خودم امتهان کردم حداقل رو مدار من اینطور بود نفوذ در زمین از ۳۵۷ هم میتونه باشه من چند مارک ۳۵۷ بردم بیرون سر زمین تست خاک انجام دادم البته مال خیلی وقت پیشه یکی از ای سی ها صوت دستگاه با بقیه فرق داست تیز تر بود تویکی سنس داشتم ضعیف بود تو یکی اصلا زیر خاک سنس نمیکر اما بیرون میزد تو یکی خوب کار میکرد چراشو نمیدونم

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم از ای سی ها البته از ای سی های معمولی ۵تا یکی خوب در میاد ای سی فلزی نویزش بیشتره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 9:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
میتر عقربه ای به کدوم نقطهء این مدار وصل میشه؟؟؟

جمعه 10 اسفند1397 - 3:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پایه۶ ای سی ۷۴۱

جمعه 9 فروردین1398 - 8:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
سلام خدمت دوستان مدار من مقاومت و ای سی 555ش خیلی داغ میکنه و فرکانسش قابل تنظیم نیست هر چی پتانسومتر را می چرخونی فایده نداره کم و زیاد میشه اما به محدوده 200هرتز هم نمیرسه بردش هم کم شده ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم قطعه را چک کنم ای سی را عوض کردم مقاومتها هم بیشترشون را چک کرد

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

جمعه 12 دی1398 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

farman. نوشته است:
سلام خدمت دوستان مدار من مقاومت و ای سی 555ش خیلی داغ میکنه و فرکانسش قابل تنظیم نیست هر چی پتانسومتر را می چرخونی فایده نداره کم و زیاد میشه اما به محدوده 200هرتز هم نمیرسه بردش هم کم شده ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم قطعه را چک کنم ای سی را عوض کردم مقاومتها هم بیشترشون را چک کرد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 12 دی1398 - 12:43am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
اگه لوپ اهم درستی نداشته باشه
یا اینکه فرکانس رو خیلی بالا بزارید
آیسی 555 نیم سوز میشه و بردش خیلی کم میشه . طوری که فلز رو میبری نزدیک لوپ تا سنس میشه
طبق تغیرات آیگون بسازید و اول مشکلات لوپ و تنظیمات را رفع کنید بعد آیسی جدید بزارید و استفاده کنید

لا اله الا هو

جمعه 12 دی1398 - 12:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون سنه دژ گیان نه لوپم درسته یک ساله باهاش کار کردم تازه این طور شده فکر کنم با توجه به راهنمایی دوستمون مادرک اگه درست گفته باشم . خازنهای اطرف ای سی 555مشکل دارن ممنون از پاسختون بژی

جمعه 13 دی1398 - 9:42pm

سلام دوستان
یه سوال این مدار بدون لوپ هم بوق داره؟

پنج شنبه 15 اسفند1398 - 7:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure