انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:43am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 67 , 68 , 69 , 70 , 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
مری نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان
در مورد دوست عزیز A.Dکه حرکت مارو اکتشاف دونستن باید عرض کنم که موضوع چرخش در حالت توماسی برا عمق این موضوع پیش پا افتاده‌ای هست شاید شما تازه شنیدید و ثبت این اکتشاف در کارنامه بزرگان این رشته هست و ما دنبال رو این اساتید هستیم
از پدیده و قوانین فرمودین
ببینید دوست عزیز درسته قوانین ردیابی رو خیلی مورد بحث قرار میدن ولی در ازمایشات بسیار توسط افراد مختلف وتست های میدانی که توسط افراد بسیاری در طول تاریخ این رشته انجام شده حقانیت این رشته اثبات شده وهیچکس
نمیتونه منکر این علم بشه و اگر بنده این علم رو ندارم و درکم از متافیزیک کمه دلیل نداره گفت و شنود های این بحث رو مورد تمسخر
قرار بدم در این مواقع باید سکوت کنم و خوب گوش بدم شاید مطالبی به داشته هام اضافه بشه

پایان

درود @};-
دوست گرانقدر اگر یه چرخ کوچیک تو نگارشهای بنده در این انجمن بزنید در خواهید یافت که بنده تحت هیچ شرایطی اهل تمسخر در مورد دیگران نیستم زیرا در ابتدا با نگاه کوچکی به خودم متوجه میشم که اگه پای مسخره کردن کسی باشه خودم مسخره ترین مخلوق خداوند هستم :ymsick: که این موضوع مانع انجام این عمل ناپسند ازجانب بنده نسبت به دیگران میشه!
پیشنهاد میکنم هرچند فاقد نکته خاصی نیست اما با توجه به اینکه مطلبی که به عنوان سوال و ابهام مطرح میشه نشان دهنده عدم آگاهی و علم کافی شخص گوینده از اون زمینه هست! یک بار دیگه متن بنده رو با دقت بخونید امید که سوء تفاهم پیش امده رفع بشه :ymhug:

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

چهارشنبه 3 دی1398 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برجناب ad @};-
برادربزرگواراگه میخواین ازکار انتن سردربیاریدبهتره ازاول شروع کنید.تاجایی که بتونم راهنمایی میکنم البته بایدبگم بنده هم هنوز اول راهش هستم ولی تونستم حسش کنم
تاجایی که من میدونم ردیابی فقط برا فلز نیست میتونه برا هرجسمی صورت بگیره میتونه براتسکین وارامش انسان هم بشه
ولی ماباقسمت فلزی ردیاب کار داریم پس این قسمتشوتومغزمون فعال میکنیم وروش تمرکز میکنیم
یه انتن بردارید توخونه چند نوع فلزدورخودتون بزاریدوخوراکشو تو دستتون بگیریدفقط راه بریددراول ابتداببینیدچه عکس العملی داره تاجایی که مغزبه حالت ایدال برسه موضوعو درک کنه
موفق باشی داداش

چهارشنبه 4 دی1398 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته یک مطلبو عرض کنم اینقدمطالب مفیدتو این انجمن درمورد ردیاب هست .شما میتونیدبا مطالعه تاپیکا میتونید به مقصدبرسید

چهارشنبه 4 دی1398 - 2:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان اگه بخوام در این ردیاب به جای اتمگا ۳۲۸ از اتمگا ۸ استفاده کنم چیکار باید بکنم

دوشنبه 8 دی1398 - 12:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواد64 نوشته است:
درود برجناب ad @};-
برادربزرگواراگه میخواین ازکار انتن سردربیاریدبهتره ازاول شروع کنید.تاجایی که بتونم راهنمایی میکنم البته بایدبگم بنده هم هنوز اول راهش هستم ولی تونستم حسش کنم
تاجایی که من میدونم ردیابی فقط برا فلز نیست میتونه برا هرجسمی صورت بگیره میتونه براتسکین وارامش انسان هم بشه
ولی ماباقسمت فلزی ردیاب کار داریم پس این قسمتشوتومغزمون فعال میکنیم وروش تمرکز میکنیم
یه انتن بردارید توخونه چند نوع فلزدورخودتون بزاریدوخوراکشو تو دستتون بگیریدفقط راه بریددراول ابتداببینیدچه عکس العملی داره تاجایی که مغزبه حالت ایدال برسه موضوعو درک کنه
موفق باشی داداش

درود @};-
ممنون جواد جان بدونه شک هستی بسیار بزرگتر و پیچیده تر از اون هست که انسان با درک و دانش محدودش بتونه در خصوص هر قسمت اون با قطعیت نظر بده و خودمونیش اینگه هرچیزی تو این دنیا ممکنه و جهل بشر نسبت به اون دلیل بر انکار اون نمیشه!فقط باید به این مرز ظریف توجه داشت که این نوع نگاه موجب بیراهه رفتن و دوری از حقیقت نشه!
راجع به این مورد هم خوشحال میشم از تجربیات عزیزانی چون شما بهره بگیرم و راستش این تمرین رو هم با یکی از دوستان خیلی انجام دادیم و اینکه خودت چیزی پنهان کنی نتیجه چندان خوبی نمیده ودیگری باید پنهان کنه و شخص بیخبر از محل اختفا باشه!
البته همیشه دوستم آنتن میزد و ساخت و نکات فنی با من بود و چند باری هم چیزای سطحی مثل سر پیکان و سگک کمربند و.... پیدا شده اما مشکل اصلی من طرز فکرم و احاطه قوانین آمار و احتمال بر اون هست که مثلا توی دویست مورد سرچ حدود سه مورد اون رو میشه موفق بیان کرد که خوب این یعنی کمتر از دو درصد برای من !که مقداری اشتیاق و انرژی رو واسه تمرین وپشتکار در اون از دست دادم وتمرکزم رو بر سایر موارد و روشها گذاشتم.
اما اگر دوستی چون شما و سایر عزیزانی که صداقتشون برای من به اثبات رسیده باشه میگن که با تمرین امکان رسوندن این درصد به بالای پنجاه درصد وجود داره !؟بنده نیزبه دیده منت میپزیرم و اگه مشکلات زندگی اجازه بده طبق فرمایش شما مغزم رو خالی میکنم و با ایمان به امکان انجام اون از صفر شروع به تمرین خواهم کرد :ymhug:

چهارشنبه 11 دی1398 - 5:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب adعزیز
روزاول که از استادمهدی درموردانتن خالی شنیدم با خودم فکرکردم مرده با سیستم انچنانی چندصدمیلیونی نمیتونه باری بزنه بدانتن خالی بره به سمت مثلاطلااولین بارکه انتن به سمت طلارفت خودم روبروم گذاشته بودم اونجاتلگنراستادمهدی توذهنم چرخیددیگه شروع کردم
الانم درهرموردی انتن تودستم جلوعقب کنه صددرصدفلزه توچندین مواردفلزسطحی ثابت شد
بنده دراون حد نیستم بخوام منتی سر کسی بزارم ولی دوست دارم هممون به موفقیت برسیم چون طعم زجروچشیدم
براتمرین تواین چندسال بارهاشاید10هاکیلومترسربالایی پیاده روی کردم تا تو محیط بازتمرین کنم
اولین باری که فلزاز زمین بیرون اوردم انتن جلوعقب میرفت یعنی جفت انتنااز یک سمت میچسبید به دستم باز میومدجلوم ازاونجافهمیدم این موردابرام پیش بیادفلزه تو چندین مواردم درست از اب دراومدشایداین برابنده صدق کنه ولی خلاصه درست بودتوتستا99درصدبرام درست جواب داده باروش جهانبین خطی تغریبابه صفررسیده برا بنده
خلاصه تمامی حرکاتی تو این انجمن استادان لطف کردن گذاشتن تستوازمایش کردم
اایشالا همه مابتونیم به مقصداصلی برسیم :YMPRAY: ویه زندگی ارومی روتواین چند سالی که زنده هستیم سپری کنیم ونیازمنداروهم فراموش نکنیم

چهارشنبه 11 دی1398 - 8:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواد64 نوشته است:
درودجناب adعزیز
روزاول که از استادمهدی درموردانتن خالی شنیدم با خودم فکرکردم مرده با سیستم انچنانی چندصدمیلیونی نمیتونه باری بزنه بدانتن خالی بره به سمت مثلاطلااولین بارکه انتن به سمت طلارفت خودم روبروم گذاشته بودم اونجاتلگنراستادمهدی توذهنم چرخیددیگه شروع کردم
الانم درهرموردی انتن تودستم جلوعقب کنه صددرصدفلزه توچندین مواردفلزسطحی ثابت شد
بنده دراون حد نیستم بخوام منتی سر کسی بزارم ولی دوست دارم هممون به موفقیت برسیم چون طعم زجروچشیدم
براتمرین تواین چندسال بارهاشاید10هاکیلومترسربالایی پیاده روی کردم تا تو محیط بازتمرین کنم
اولین باری که فلزاز زمین بیرون اوردم انتن جلوعقب میرفت یعنی جفت انتنااز یک سمت میچسبید به دستم باز میومدجلوم ازاونجافهمیدم این موردابرام پیش بیادفلزه تو چندین مواردم درست از اب دراومدشایداین برابنده صدق کنه ولی خلاصه درست بودتوتستا99درصدبرام درست جواب داده باروش جهانبین خطی تغریبابه صفررسیده برا بنده
خلاصه تمامی حرکاتی تو این انجمن استادان لطف کردن گذاشتن تستوازمایش کردم
اایشالا همه مابتونیم به مقصداصلی برسیم :YMPRAY: ویه زندگی ارومی روتواین چند سالی که زنده هستیم سپری کنیم ونیازمنداروهم فراموش نکنیم

درود @};-
آخ که اسم پیاده روی تو سربالایی اومد یاد دوران تلاش در جهت روسفید کردن قاطر اوفتادم و کمرم درد گرفت. =)) =)) هنوزهم که هنوزه بعد سالها وقتی یاد اون زمان می اوفتم باخودم میگم (دور از جون سایر دوستان)عجب قاطری بودم اون زمان که با اون همه بارظهر تا شب از کوه بالا میکشیدیم و شب تازه گارگاه می بستیم فرود زدن از ارتفاع 240متری انگار که رو زمین صاف خدا قحتی زیرخاکیه که ما تو شب تاریک از مسیر ناشناس با تک طناب اون هم روصخره از جنس سست کونگلومرا(مانند صخره های سمت ییلاق خودتون) با جون خودمون بازی کنیم :D :D
ممنون بابت راهنمایی شما ^:)^
با این حساب خودم باید یه جفت آنتن درست و حسابی سرهم کنم و باز برم تمرین ببینم آخرش چیزی میشم یانه!
بنده در کار ساخت قطعات ظریف مکانیکی تا حدودی از تبحر و امکانات خوبی برخودارم واینبار میخوام واسه آنتن از دوتا رولبلینگ هاردیسک استفاده کنم که البته با آنتن تماس الکتریکی نخواهند داشت وبسیار ظریف و روان و فاقد خالصی و لقی هستن!فقط لطفا چنانچه نکته خاصی راجع به ساخت آنتن به نظرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ^:)^ تو آنتنها قبلی از نوعی آنتن تلسکپی استفاده کرده بودم که کامل تو دسته جا میشد و بعد از بیرون کشیدن میشد از بالای دسته اونو نود درجه خم کردتا بشه باهاش کار کرد که البته همچنان دست دوستم هستن ولی اگر فکرمیکنید که مثلا مفتول برنج یا مس و یا نقره بهتر هست که از همون استفاده کنم؟

پنج شنبه 12 دی1398 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودadعزیز
این خاطرات نقش ستاره بسته :D چه ذوقی چه شوقی ایشالا که خلاصه به سمر بشینه
من انواع انتناروتست کردم المنیوم اهن مس برنج
فرق انچنانی تو چرخش نداشتن فقط برنج دقت عملش از مابقی خیلی بهتره ونکته عایق که خیلی تست کردم عایق هرچقد نازکتردقت عمل بیشتربهتراینه که با عایق وارنیش انجام بشه
@};- @};-

پنج شنبه 12 دی1398 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- @};-

جمعه 13 دی1398 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام
برای حالت توماسی از چه انتنی استفاده کنیم مناسبه ؟و اینکه چند تا انتن بزارم

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

پنج شنبه 16 بهمن1398 - 12:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 67 , 68 , 69 , 70 , 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: yaser744 و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure