انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:45pm

پاسخ به موضوع  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی
 ردیاب MINOTOM 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Fpi نوشته است:
Mojtaba195 نوشته است:
دوست عزیز شما باید خودتون تست کنید یک فلز مثل نقره بذارید روبروتون بعد با فرکانس 446 چند هرتز بالا پایین تمرین کنید و اگر تماسی ساختین میزان کشش در اثر جاروب زنی دستتون میاد حالا با ولوم های قدرت و فرکانس پایه بازی کنید تا بهترین کشش رو داشته باشید و تمام .
به هر حال من این مدار رو عمومی کردم و هدف از عمومی کردن ابتدا کمک به دوستان و در ثانی برطرف کردن عیب های احتمالی و تکمیل طرح بود که متاسفانه دوستان گزارش هایی رو که باید میدادن نمیدن . یا میان میگن زدیم یا نزدیم اونم در خصوصی و کانال های تلگرامی . بنظر من نباید بخیل باشیم و نتایجی که ممکنه برای جمع مفید باشه بصورت عمومی بیان کنیم .
به هر حال هر کس مسوول اعمال خودش هست .
من کارمو با عمومی کردن این طرح انجام دادم و هر سوالی بابت خود مدار بوده جواب دادم به هر حال در بحث اپراتوری ردیاب من در مقابل اساتید حرفی برای گفتن نخواهم ساخت .
شما هم بهتره ابتدا این ردیاب رو بسازید بعد دنبال تکمیل اپراتوری برید . چون هر سیستم اپراتوری خاص خودشو داره مخصوصا این سیستم که پالس زنی متفاوتی داره

درود
بنده تصور میکردم شما به عنوان طراح حداقل اپراتوری دستگاهی که ارائه کردید رو بلدید نمیدونستم قضیه رو به دیگر اساتید واگذار کردید
بله بنده این دستگاه رو نساختم بلکه xs plus رو ساختم اونم به این خاطر که اطمینانم به اون دستگاه بیشتر بود چون کپی اکسپوفر بود ولی شما حتی نسبت به چیزی که ادعا میکنید هم عمل نمیکنید!! در تایپیک xs plus دوستی در رابطه با حذف چوک سخن گفته ولی شما پاسخی بهش ندادید آیا این موضوع ارتباطی به مدار نداره؟؟
بنده از شما به خاطر ارائه این طرح و کمک به دوستان تشکر میکنم ولی ای کاش به فکر دوستان و کاوشگران مبتدی هم می بودید و برای آموزش اپراتوری دستگاهاتون هم فکری می کردید چون به قول خودتون هر سیستمی اپراتوری خودشو داره
در کل فکر نمیکنم پاسخ دادن به کاربران در رابطه با طرح ارائه شده توسط خودتون کاره سختی باشه. همینطور که شما از کاربران انتظار گزارش دارید کاربران هم از شما انتظار پاسخ دارند با تشکر @};- @};-

خب دوست عزیز شما که سیستم رو نساختین چطور میخوایین براتون آموزش بذارم؟
اکسپوفر پلاس هم کپی گرفته از از اکسپوفر شش مد نیست بلکه الگو گرفته از اونه . وگرنه دیگه اکسپوفر یک مدار عمومی هست و اگر ادعایی در اینخصوص هست هر کسی میتونه بیاد الگو بگیره و پیاده سازی کن و درآخر توان این داشته باشه که زحمت خودشو عمومی کنه برای بقیه .
در مورد اینکه چیزی که من ادعا دارم عمل نمیکنم کاملا حرفتون بی منطق هست . من ادعایی که در خصوص این مدار داشتم زدن فلز حداقل هفتاد تا هشتاد درصد بوده که بازم هم ادعا میکنم و این چیزی نیست که فقط ادعا باشه و دوستان بیشماری نتیجه گرفتن و گزارش دادن ولی چون دوست نداشتن بقیه از حاصل زحماتشون استفاده کنن عمومی نکردن و این تقصیر بنده نیست .
شما حتی حاضر نشدی مدارو بسازی بنابراین اومدی داری میگی من کمکی نمیکنم . باید این موضوع رو شما و برخی از دوستان بدونید که وظیفه من نیست که به سوالات شما پاسخ بدم و اینکه مداری رو عمومی کردم در ابتدای امر یا در طول مسیر تاپیک کلیه نکات ساختش رو گفتم تا بتونید بسازید و اپراتوری رو محول کردم به دوش خودتون . قرار نیست که من به تنهایی تمام کارهارو بکنم و شما هم با خیالت راحت استفاده کنی .
هیچ الزامی هم برای ساخت این مدار توسط شما یا سایر دوستان نیست . اینکه من از دوستان انتظار دارم و اونها هم از من ، بله موافقم هر دوستی که در زمینه اپراتوری یا نتایج بنده رو کمک کردن منم خیلی بیشتر تا جایی که تونستم کمکشون کردم و این امر بیشتر در تلگرام بوده تا در گروه که کاش در گروه عنوان میکردن شاید مشکلات اکثر دوستان هم حل میشد .
همین حرکات بود که در طول مسیر باعث شد من کلی از طرح هایی که میخواستم عمومی کنم رو قرار ندم . وگرنه ورژن بالاتر و بهتر از این ورژن مینوتوم هم ساختم و استفاده هم میکنن برخی از دوستان .
به هر حال هیچ لزومی برای ساخت دوستان دیگه نیست و اگر دوست داشتن بسازند وگرنه از من انتظار بیشتری نداشته باشند منم وقت نمیکنم بیام به تمام پیام ها پاسخ بدم.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 1 آبان1398 - 4:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پس ادعا نکنید که هدفتون کمک به دیگرانه با این چیزایی که گفتین هدفتون حداقل برای من مشخص شد که چی هست
با ارائه یک دستگاه و رها کردن دوستان به حال خودشون هیچ کمکی صورت نمیگیره
شما که دم از دوستان بیشمار که نتیجه گرفتن میزنی یدونشو به ماهم نشون بده ببینیم
منم دوستان بیشماری رو میشناسم که نتیجه نگرفتن و با این دستگاها فقط آهن پاره درآوردن
در رابطه با ادعاتون من کاری به ادعا 70 80 درصد ندارم منظور من اون ادعا که گفتین به سوالات در رابطه با مدار پاسخ دادم بود
شما اگه نمیخوای طرح هات رو عمومی کنی به خودت و هدف خودت ربط داره الکی گردن حرکات یکسری دیگه ننداز من فقط از شما خواستم جواب سوال های منو بدید ارتباطش به ارائه ندادن طرح های دیگه رو نمیفهمم

آخرین بار توسط Fpi در چهارشنبه 1 آبان1398 - 4:32pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 1 آبان1398 - 4:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Fpi نوشته است:
Mojtaba195 نوشته است:
کلا فلز که زیر حاک میره فرق میکنه . فرکانسی که گزارش شده 59000 بوده .
به هر حال مدار عمومی است اگر هرکس یک تجربه کسب کنه و اینجا اعلام کنه خیلی از مشکلات حل میشه .
بنظر من فرکانس B بالاتر هم تست کنید بالای 30 یا 40 هرتز . در اکسپوفر مد آزاد هم فرکانس پایه نزدیک 60 هرتز موفقیت های خوبی داشته .

درود
آقا مجتبی داشتم صفحات رو مرور می کردم به این پست بر خوردم
اینکه می فرمایید فرکانس پایه 60 (البته فرکانس فلز رو نفرمودید روی چند تنظیم بوده) موفقیت داشته با چیزی که من تجربه کردم متفاوته به این صورت که من اگر با فرکانس فرضا 5000 و فرکانس پایه 60 جایی رو بگیرم با فرکانس 5000 و فرکانس پایه 25 هم اون نقطه رو میگیرم حالا قوی تر یا ضعیفتر ولی در هر صورت میگیرم این مورد رو بارها تست کردم و مطمئنم. ولی فقط کافیه فرکانس رو از 5000 به مثلا 6000 تغییر بدم اونوقت دیگه نقطه قبل رو نمیزنم. یعنی با تغییر فرکانس پایه عملا هیچ چیز عوض نمیشه فقط کشش آنتن تغییر میکنه پس فرکانس پایه برای فلز با ارزش زدن برای من تفاوتی نداره.
نظر شما چیه کار من ایراد داره یا بخاطر تفاوت بدن هاست که نتیجه چیز دیگری میشه؟؟

اگر به این پست من دقت کنید میبینید که من در رابطه با رفتار xs plux که شما مطرح کردید سوال پرسیدم و بحث به اینجا رسید من نه گفتم که میخوام مینوتوم را بسازم نه قصد ساختش رو دارم وقتی کارایی نداشته باشه چه فایده

چهارشنبه 1 آبان1398 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
Fpi نوشته است:
پس ادعا نکنید که هدفتون کمک به دیگرانه با این چیزایی که گفتین هدفتون حداقل برای من مشخص شد که چی هست
با ارائه یک دستگاه و رها کردن دوستان به حال خودشون هیچ کمکی صورت نمیگیره
شما که دم از دوستان بیشمار که نتیجه گرفتن میزنی یدونشو به ماهم نشون بده ببینیم
منم دوستان بیشماری رو میشناسم که نتیجه نگرفتن و با این دستگاها فقط آهن پاره درآوردن
در رابطه با ادعاتون من کاری به ادعا 70 80 درصد ندارم منظور من اون ادعا که گفتین به سوالات در رابطه با مدار پاسخ دادم بود
شما اگه نمیخوای طرح هات رو عمومی کنی به خودت و هدف خودت ربط داره الکی گردن حرکات یکسری دیگه ننداز من فقط از شما خواستم جواب سوال های منو بدید ارتباطش به ارائه ندادن طرح های دیگه رو نمیفهمم

با احترام . دوست عزیز . ابتدا جا داره اینجا از اقا مجتبی دفاع کنم . خب دوست عزیز چه کمکی بوده نکردن .ایشون همینکه برامون مداری طراحی کردن و توضیحات کلی رو دادن دیگه نتیجه گرفتن یا نگرفتن شخصی ارتباطی با اقا مجتبی نداره . در خصوص پاسخگویی هم . حرف . حدیث کارایی ردیاب امری نیست که بگم برای شما فلز یزنه یا نزنه یک جور نسیبیه .... اینکه بگویید شاید نمیخواهند جواب کسی رو بدن . شاید بخاطر مشغله بسیار هست و در کل لطف رو با وظیفه اشتباه نگیرید .....باور کنید انتظارات شما نباید این باشه . بخدا ردیابی در حالت نرمال حتی فلز هم نمیشه زد مگر درک این رو داشته باشید که عملا مدار چقدر این پروسه هست و مابقی اپراتوری خودتونه . در کل مدار از این حیث با چوک بهتره جواب میده چون جهت موج بدون قطب است . این باعث بروز کمتر خطا میشود و ارتباطی به نظر شخصی ندارد و کسی که میگه بدون چک بهتره تنها حالت بدنی خودش رو روی این حالت بهتر دیده نه اینکه عملا یه موضوع همگانی و یکسان برای همه باشه.. موفق باشید @};-

چهارشنبه 1 آبان1398 - 4:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از شما دوست عزیز منم از ایشون تشکر کردم بابت ارائه طرح. بله در رابطه با ساخت دستگاه کمک کردن ولی جواب گیری از ردیاب بحث اپراتوریه اونه منم که چیزی نگفتم فقط یه سوال پرسیدم و یک خط هم جوابش بود که ایشون دادند
دیگه دلیل منت گذاشتن ایشون در رابطه با ارائه طرح رو متوجه نمیشم

چهارشنبه 1 آبان1398 - 5:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
آن دسته از دوستانی که مدار رو نساختن پیشنهاد میکنم در صورت نیاز به ردیاب حتما این طرح رو امتحان کنن---در کل بنده مدار xs plus رو ساختم اما این مدار رو نه هنوز که صد البته این مدار دقت بیشتری هم دارد - کلا تجربه بنده در مورد کاوش زیاد نیست اما زیاد اپراتوری خودم کار کردم و حداقل نتیجه بنده کشف یک قبر با استخوان بهمراه سفال و نقره پودر شده با تایید دقیق جنس فلز بوده اونم هم با این ردیاب هم با میله خالی که دوستان که حفاری کردن اون خاک سیاه رو با زغال اشتباه گرفته بودن که البته دقیقا همون تپه رو هم نقطه زن نقاطی از خاک رو میگرفت که تعجب انگیز بود بعد دیدم رو سطح هم همین خاک سیاه موجوده و اینکه حداقل فلزیابی با این طرح xs برای بنده فلزات مختلف بطری رانی ---مرمی برنجی---سرب ذوب شده سطحی بوده تا این قبر تو سه متری و بطور حتم دفینه رو میتونه بزنه ---اما نکته ای هست که باید عرض کنم کاوش توی کوه بسیار پیچیده هست و این طرح مدارات فرکانس پایه برای کوه متفاوته که باید بررسی شود و برای خاک نتیجه خوبی تو نقطه زدن میده ---کلا بنظرم این سیستم تا الان بهترین طرح موجوده---و اگر مهارت کافی داشته باشید و تست کنید و تجربه تون بالا بره خودش بتنهایی کارگشا هست اما توصیه بنده اینه کنارش نقطه زن فلزجو باشه برای تایید نقطه هدف پاینده باشید ~O)

چهارشنبه 1 آبان1398 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام اقا مجتبی بنده مدارو ساختم دو تا مشکل دارم یکی اینکه الان روی این صفحه مونده و دوم اینکه وقتی ولوم ۱۰ کیلو رو باز میکنم ولوم داغ میکنه میسوزه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 26 آذر1398 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
adnistor_6 نوشته است:
سلام اقا مجتبی بنده مدارو ساختم دو تا مشکل دارم یکی اینکه الان روی این صفحه مونده و دوم اینکه وقتی ولوم ۱۰ کیلو رو باز میکنم ولوم داغ میکنه میسوزه

درود @};-
مشکل اول برمیگرده به خطای پروگرم یا فیوزبیتها که با پروگرم مجدد ودرست حل میشه و مشکل دوم هم به خاطر جابه جه زدن سیمهای ولوم هست که جهت رفع اون درست از روی شماتیک یا نقشه مدار جای سیمی که باید به پایه وسط ولوم وصل بشه رو پیدا کنید مشکل حل میشه و در صورت کارکرد معکوس ولوم کافیه جای دوتا پایه کناری رو باهم عوض کنید!

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

چهارشنبه 27 آذر1398 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
A.D.H1360 نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:

درود @};-
مشکل اول برمیگرده به خطای پروگرم یا فیوزبیتها که با پروگرم مجدد ودرست حل میشه و مشکل دوم هم به خاطر جابه جه زدن سیمهای ولوم هست که جهت رفع اون درست از روی شماتیک یا نقشه مدار جای سیمی که باید به پایه وسط ولوم وصل بشه رو پیدا کنید مشکل حل میشه و در صورت کارکرد معکوس ولوم کافیه جای دوتا پایه کناری رو باهم عوض کنید!

ممنونم مشکل ولوم هارو حل کردم اما مشکل پروگرام حل نمیشه همه فایل هارو با فیوز بیت هارو امتحان کردم
میشه لطفا صفر تا صد بگین باید چکار کنم

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

چهارشنبه 27 آذر1398 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
درود @};-
خدارو شکر
راستش من خیلی با ردیاب جماعت میونه ای نداشتم و درنتیجه مدار رو نساختم و از جزعیات بی اطلاع راجع به مراحل دقیق پروگرم بدنیست شما از مدل و نحوه پروگرم و فیوزبیتها چند عکس قرار بدین که مجطبی جان یا سایر دوستانی که ساختن در صورت وجود اشکال در هرمورد راهنمایی کنن.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 30 آذر1398 - 1:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure