انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:51pm

پاسخ به موضوع  [ 45 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 SaHaNd 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت آقا مجتبی گل و دوستان گلم مدار سهند را بنده روی برد سوراخدار ساختم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم آیا مدار تست شده هست کسی جواب گرفته و عکسی از مدار لطفا بذارید من نه فرکانس و نه تصویری تو ال سی دی دارم در ضمن فیوز بیتها را کامل توضیح بدید لطفا منظورم گزینه آخر فیوز بیت که 05 هست یا Fc گزینه سوم لطفا جواب بدید با تشکر از شما سروران گرامی

شنبه 15 آذر1398 - 2:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
کرمیان نوشته است:
با سلام خدمت آقا مجتبی گل و دوستان گلم مدار سهند را بنده روی برد سوراخدار ساختم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم آیا مدار تست شده هست کسی جواب گرفته و عکسی از مدار لطفا بذارید من نه فرکانس و نه تصویری تو ال سی دی دارم در ضمن فیوز بیتها را کامل توضیح بدید لطفا منظورم گزینه آخر فیوز بیت که 05 هست یا Fc گزینه سوم لطفا جواب بدید با تشکر از شما سروران گرامی

سلام جناب کرمیان

در مورد مدار اگر از صحت پروگرام کردن میکرو مطمن هستید ، عکس مدار پشت و رو لطف کنید

انتخاب میکرو ، بعد دو تیک اول رو بزن داخلشم بترتیب

فیوز بیت low FF High DE

موفق باشید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 16 آذر1398 - 6:32pm

با تشکر از جناب جهان بین که زحمت کشیدن و در مورد راهنمایی کردن مدار و در مورد مدار عارض بشم خدمتتان متاسفانه من بر حسب عادت۱۶ ساله تمام مداراتی که مرحله اول تست میکنم روی برد سوراخدار مونتاژ میکنم و صرفا میخواستم اطمینان حاصل کنم که مدار عملی هست در خصوص پرو گرام و اشکان فنی غیر ممکن هست مشکلی داشته باشم فکر کنم سال ۲۰۰۹ تو انجمن تعمیر کاران به نام مستعار آتیلا جزو کاربران ویژه افتخاری فعالیت داشتم که بنا به دلایلی فعالیتم تو سایتای ایرانی کم شد الان که میام و مطالعه و کسب فیض میکنم جدا از مرام و علم و دانش و همکاری دوستانی چون شما لذت میبرم و تصمیم دارم از نو فعالیت و استفاده کنم از دوستان گل این سایت مرسی دست گفت درد نکنه

یکشنبه 16 آذر1398 - 2:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
کرمیان نوشته است:
با تشکر از جناب جهان بین که زحمت کشیدن و در مورد راهنمایی کردن مدار و در مورد مدار عارض بشم خدمتتان متاسفانه من بر حسب عادت۱۶ ساله تمام مداراتی که مرحله اول تست میکنم روی برد سوراخدار مونتاژ میکنم و صرفا میخواستم اطمینان حاصل کنم که مدار عملی هست در خصوص پرو گرام و اشکان فنی غیر ممکن هست مشکلی داشته باشم فکر کنم سال ۲۰۰۹ تو انجمن تعمیر کاران به نام مستعار آتیلا جزو کاربران ویژه افتخاری فعالیت داشتم که بنا به دلایلی فعالیتم تو سایتای ایرانی کم شد الان که میام و مطالعه و کسب فیض میکنم جدا از مرام و علم و دانش و همکاری دوستانی چون شما لذت میبرم و تصمیم دارم از نو فعالیت و استفاده کنم از دوستان گل این سایت مرسی دست گفت درد نکنه

ممنون لطف دارید - وظیفه بود :ymhug: @};-
خوش آمدید - با آرزوی بهترینها برای شما - موفق باشید @};- @};- @};-

یکشنبه 17 آذر1398 - 8:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون مهندس مجتبی
یه سوال
نمیشه به این طرح فرکانس پایه هم اضافه کنید؟

سه شنبه 10 شهریور1399 - 1:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid f نوشته است:
ممنون مهندس مجتبی
یه سوال
نمیشه به این طرح فرکانس پایه هم اضافه کنید؟

سلام . خواهش میکنم .
برای فرکانس پایه مراجعه کنید به دو تا ردیاب مینوتوم و اکسپوفر پلاس

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

جمعه 14 شهریور1399 - 12:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت همه دوستان کسی از کاربران میدونه فرکانس اب و راه های اب چنده ؟ برای زدن چشمه نیاز به فرکانس اب دارم

چهارشنبه 28 آبان1399 - 5:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود مجتبی جان دستت درد نکنه بسیار عالی

چهارشنبه 5 آذر1399 - 2:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود جناب مجتبی سه تا مدار ردیاب طراحی و معرفی کردین از نظر خودتون و گزارشهایی که بهتون دادنند کدومش کارایش بهتر هست تا یکی بسازم ممنون.

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

جمعه 6 آذر1399 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کرمیان نوشته است:

دوست عزیز این مدار مشکلی نداره در واقع هیچ کدوم از مدارهایی که مجتبی گذاشته مشکل ندارن همه با اولین مونتاژ بدون دستکاری بالا میان من همه مدار های ردیابشو ساختم با اولین استارت بالا میان بدون مشکل مونتاژتون مشکل داره این مدارم من تازه ساختم ایرادی هم نداره کار میکنه

جمعه 7 آذر1399 - 11:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 45 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure