انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:22am

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
سلام به دوستان و اساتید عزیز انجمن @};-

در خصوص تاپیک باید اعلام کنم بنده پس از بررسی پدیده دازینگ یا علم ردیابی به نکات حساسی برخوردم که امروز آن را با عنوان کاملترین روش اپراتوری جهان معرفی خواهم کرد و تا جای ممکن آموزش خواهم داد
مبحثی که در این تاپیک ارایه میشه بعنوان فن انحصاری و تماما از بنده هست و هیچ منبع دیگری ندارد - که بدون اغراق میتونه کاملترین روش باشه و حداقلش اینه چون اپراتوری بنوعی مبحث درگیرانه ای هست و در سالهای اخیر نتایج هیچ شخصی مشابه فرد دیگری نبوده میتونیم با این اصل نتیجه واحدی رو داشته باشیم -در حالی که قطعیتی در هیچ روشی نبوده و بدتر از اون مداری کار میکنه در حالی که کار نمیکنه :-? - من این حالت از ردیابی رو بعنوان بحث عدم قطعیت ازش یاد میکنم . اینکه هر بار یکی بدون پشتوانه علمی بیاد بگه فلان روش بهتره فلان روش جواب نمیده باعث میشه نتیجه گیری هیچوقت پیش نیاد و راهمون رو شاخه ای به بیراهه طی کنیم - آخرم صحبتهایی میشه که وقتی از زبان اپراتور میشنوی شاخت در میاد :ymdevil: مثلا اگه طلا رو بذاری زیر زبونت طلای زیر خاک رو میزنه یا اگه یکساعت قبل اپراتوری شیر عسل بخوری حتما دفینه میزنی :D - اینا همش شده معضل بزرگی که آدم رو کلافه میکنه که چی به چیه یا چی درسته چی غلط - البته بعضی کارها پشتوانه علمی داره - خواهشمندم اگر بدنبال حقیقت هستید خارج از سلیقه و نظر شخصی خود عمل کنید - و درخواست اینو هم دارم که دوستان در صورتی که اثر گذاری این تاپیک . اپراتوری ثابت شد - بنده رو یاری کنند که بتونیم این مطلب رو به دست تایپکهای خارجی هم برسونیم با عنوان - RA SECRET SCIENCE - در نگاه اول تصوراتی میشه که بحث بیخودی هست و غیرقابل باور اما تنها راهش همینه که اصول و تمرین اپراتوری پایه رو یاد بگیرید که تمام انرژی و دقتتون رو صرف چیزی که باید باشه بکنید تا درستی و غلط بودن موضوع آشکار بشه :ymhug:

اینکه اسمش رو سری میزارم بدلیل تجربیات بنده از نوع و ماهیت این نیرو و ارتباطش با موارد عقیدتی ترجیح میدم بصورت واضح صحبتی نکنم و فقط به راهنمایی کارآمد بسنده کنم - هر چند بنظر نیاد که بنیادی یا شخصی بخاطر این مطالب بظاهر ساده بنده رو بازخواست کنه یا حتی ازم تشکرم بکنن ;) فقط اینو میگم که بنوعی یکی از جالب ترین موضوعاتی که تو زندگیم بهش برخوردم همین بود -البته هر کسی کشش اینو نداره بطور حتم - ولی کسی که بخواد حتما میتونه نتایجی شگفت انگیزی بگیره - بنظر من بحث خود نیرو حتی از کشف دفینه هم جذابتر بوده :x پس با عشق و علاقه این تاپیک رو دنبال کنید تا برای اولین بار ثابت بشه که توانمندیم و میتونیم اپراتوری به روش انحصاری و پایه ارایه کنیم که حداقلش این باشه که اپراتوری نکته گنگی نداشته باشه و با نظم همراه باشه و تعریف ساده ای داشته باشه :YMPEACE:
و در آخر بنده چیزی که امروز ارایه میکنم فراتر از چیزهایی هست که در جالت عادی میشنوید - پس تنها اشخاصی توان درک این رو دارند که تعادلی بین منطق و احساسات برقرار کنند و بتونن علم شناخته شده امروز را از علوم غریبه تفکیک کنن

بدلیل زیاد بودن مطالب توضیحات اپراتوری پایه رو در پستهای بعدی همراه با عکس قرار خواهم داد - به امید موفقیت ~O) شاد و پیروز باشید @};-

شنبه 17 آبان1398 - 12:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
به امید موفقیت برای همه ی اپراتورها و شما جهان بین عزیز @};- @};-

شنبه 18 آبان1398 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر جناب جهانبین
موفقیت شماروازسمیم قلب اروزومندم
@};- @};-

شنبه 18 آبان1398 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با ارزوی موفقیت برای جناب جهان بین ومهندس حمید وکلیه عزیزان فلزجو ،جا داره به نوبه خودم از جناب جهان بین عزیز تشکر کنم سپاس❤

شنبه 18 آبان1398 - 4:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تشکر از دوستان گل FPI MADREK جواد64 عزیز ، بابت لطفتتون ممنونم @};-

بزودی در ر قالب آموزشهای اپراتوری و ظرف روزهای آینده اطلاعت رو طبقه بندی میکنم و تو تصویری راحت آموز ارایه میکنم ، منتظر چیزای خاص باشید ;)

شنبه 18 آبان1398 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرجناب جهانبین عزیز
من روزی چندین بار به این تاپییک سرمیزنم بی صبرانه منتظرم .
خودمم یه تستایی بایه حلقه مسی نمیدونم چطور سرازخونمون دراورده بودداشتم .البته از وجودش اصلا خبر نداشتم

دوشنبه 20 آبان1398 - 10:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان . جهان بین عزیز من هم منتظر نظرات سازنده شما هستم . البته خدمت دوستان و به خصوص جواد عزیز عرض کنم بنده بعد از هشت سال کار با ردیاب ال رود و به خطا زدنهای زیاد و حفاری بیخودی به این نتیجه رسیدم کار ردیابی عملی هستش که با ذهن شما رابطه مستقیم داره و از حس ششم استفاده میکنه اگه این حس قوی بشه غیر از ردیابی اطلاعات فوق العاده دیگه ای رو در اختیار شما میزاره . خودم چند وقتیه باهاش درگیرم واقعا نتایج جالبی داره .
انشاالله از اطلاعات جهان بین بهره خواهیم برد . موفق باشین

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 20 آبان1398 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرمعراج عزیز @};-
بنده هم نتیجه های عجیبی رسیدم البته کاملا اتفاقی بودوتصادفی همچین مساییلی به ذهنم رسید تست کردم .خوبیان کردنش باعث میشه ادم مورد تمسخرقراربگیره :D بگن یارودیوانه شده
ولی جناب جهانبین درمورداستعدادانگشتهافرمودن بنده تست کردم .هرانگشتی برایک نوع فلزکارایی داره .
بازمنتظربیانات شیرین جناب جهانبین هستم
یک چیزم بیان کنم .بدن بنده به شدت برق مثبت توش داره به طوری که گاهی اوقاط به بدنه ماشین دست میزنم جرقه شدیدی ایجادمیشه حتی اوجرقه رو میشه دیدوبه شدت دستموپرتاب میکنه این موضوع منوخیلی گرفتارم کرده :(
حالا این برق برا ردیابی خوبه یا بد یا بی تاسییرنمیدونم ؟؟؟

سه شنبه 21 آبان1398 - 8:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
با سلام خدمت دوستان . جهان بین عزیز من هم منتظر نظرات سازنده شما هستم . البته خدمت دوستان و به خصوص جواد عزیز عرض کنم بنده بعد از هشت سال کار با ردیاب ال رود و به خطا زدنهای زیاد و حفاری بیخودی به این نتیجه رسیدم کار ردیابی عملی هستش که با ذهن شما رابطه مستقیم داره و از حس ششم استفاده میکنه اگه این حس قوی بشه غیر از ردیابی اطلاعات فوق العاده دیگه ای رو در اختیار شما میزاره . خودم چند وقتیه باهاش درگیرم واقعا نتایج جالبی داره .
انشاالله از اطلاعات جهان بین بهره خواهیم برد . موفق باشین

درود بر شما جناب عراج
ممنونم

با این تفاصیر باید گفت بنوعی ردیابی علم مبنی تعریف هست ، یعنی اونچیزی که تو عمل پیش میاد بنوعی ارتباط عمیقی با مرز خوداگاه و ناخوداگاه ما داره و عملا هم کار میکنه هم نه ، بنوعی که کمتر کسی رو میبینم بتونه خاطر جمع از تستی که سه تا ظرف یکی اهن زیرش باشه یکی مس و یکی خالی باشه بتونه با ده بار تست همشو درست جواب بده ، ولی عملا شدنیه ;) شرح اولیه داستان این راز رو تو پست بعد قرار میدم

چهارشنبه 21 آبان1398 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جواد64 نوشته است:
درودبرمعراج عزیز @};-
بنده هم نتیجه های عجیبی رسیدم البته کاملا اتفاقی بودوتصادفی همچین مساییلی به ذهنم رسید تست کردم .خوبیان کردنش باعث میشه ادم مورد تمسخرقراربگیره :D بگن یارودیوانه شده
ولی جناب جهانبین درمورداستعدادانگشتهافرمودن بنده تست کردم .هرانگشتی برایک نوع فلزکارایی داره .
بازمنتظربیانات شیرین جناب جهانبین هستم
یک چیزم بیان کنم .بدن بنده به شدت برق مثبت توش داره به طوری که گاهی اوقاط به بدنه ماشین دست میزنم جرقه شدیدی ایجادمیشه حتی اوجرقه رو میشه دیدوبه شدت دستموپرتاب میکنه این موضوع منوخیلی گرفتارم کرده :(
حالا این برق برا ردیابی خوبه یا بد یا بی تاسییرنمیدونم ؟؟؟

سلام

خوبه که شما بدنبال حقیقت هستید ، هر چند که پذیرش عمومی نداشته باشه ، اما دقیقا هر چی عمومی نیست جذاب تر میشه و بنوعی عالمی داره که سیر کردن درش ، وجود ادم رو رشد میده ، در کل تحلیل انگشتان دست جزو اساسی ترین راه حل برای کشف نیروی دازینگ هست ، ولی خب ارتباط انگشتان به تفکیک جنس هر فلزی نیست ، فقط ارتباطی با دسته فلزات داره ، تو پست بعدی ، شرح اولیه رو میگذارم ، پیروز باشید @};-

چهارشنبه 21 آبان1398 - 12:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure