انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 6:59am

پاسخ به موضوع  [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17
 Deus Metal Detector 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان
نکته ای در مورد تنظیمات deus هست که کمک بسیار زیادی برای حذف hot rock و سفال و مواد معدنی و غیره در این دستگاه میکنه و اون هم گزینه NOTCH GROUND هست. ناچ گراوند رو بین 75 تا 90 تنظیم کنید. برای انجام این کار:

1-به قسمت G.B (بالانس زمین) برید.
2-بالانس زمین رو روی MANUAL (دستی) بزارید و روی عدد 90 تنظیم کنید.
3-سپس درحالیکه همچنان روی گزینه MANUAL هستید، گزینه EXPERT رو انتخاب کنید.
4-پنجره ای باز میشه که عنوان NOTCH GROUND بالاش نوشته شده و وسط صفحه یک نوار مسطتیلی سفید رنگی داره که سمت چپش عدد 60 نوشته شده و سمت راستش عدد 90.
5-با هربار فشار دادن دکمه + یک عدد به لیست حذف بالانس زمین اضافه میشه و از 90 هم شروع میشه. دکمه + رو چندین بار فشار بدید تا به عدد 75 برسین.(در نوار مستطیلی اعداد بین 75 تا 90 باید سیاه رنگ بشوند)(با دکمه های + و - اونو کم و زیاد کنید)

یعنی اعداد 75 تا 90 رفتن توی لیست سیاه و با اینکار دیگه سفال و hot rocks و غیره سنس نمیشه.
با توجه به توضیحی که قبلا دادم و خود راهنمای دستگاه هم قید کرده، hot rocks با بالنس زمین زیر87 سنس میشه و سفال و بسیاری از مواد معدنی مغناطیس دار هم بین 75 تا 85، پس با قرار دادن اعداد بین 75 تا 90 در این نوار و لیست، میشه اینهارو حذف کرد که کمک زیادی به اپراتور میکنه.

نکته مهم: گزینه NOTCH GROUND بالانس زمین رو با گزینه NOTCH در تنظیمات مربوط به حذف vdi اشتباه نگیرید.

پیروز و موید باشید.

سه شنبه 6 تیر1396 - 6:22pm
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان
کسی خبر نداره که کویل جدیدی واسه deus اومده یا نه که بزرگتر باشه؟

چهارشنبه 8 مرداد1398 - 2:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
اگر بحث مقایسه کلی بین xp deus و minelab ctx3030 بخواهیم داشته باشیم ، به نظرتون کدام یک بهتره ؟
هم از نظر حساسیت به طلا ، هم عمق زنی ،هم ثبات و کار خوب در مناطق دارای ذرات و الودگی و سنگلاخ
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات خوبی داره راهنمایی کنه

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

پنج شنبه 2 آبان1398 - 10:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز اگه دنبال عمق هستی ماینلب چون لوپ بزرگتری داره عمق بهتری میگیره ولی از لحاظ پیشرفته بودن خوب deus بهتره..مخصوصان هر سری ابدیتش میاد و لوپش بدون سیم و وایرلسه...فقط من بهت بگم بیشتر از عمق ۸۰ واقعان روی آنها حساب نکن...من خودم ایتراک دارم،جی تی ۲۵۰۰گرت دارم و تازگی جی پی ۴۵۰۰ گرفتم بالوپ ۲۲دابل کویل تک...ایتراک که دارم فقط یکبار جنس خنجرمفرق تو عمق ۸۰ در امده،بیل رو تو یک متر ده سانت سنس ضعیف داشت بخاطر همین جی پی گرفتم که تقریبان هم قیمت ایتراک در آمد ...البته هنوز جی پی تست نکردم..در کل این دو دستگاه که مد نظرت هست اگه دنبال عمقی نگیر...سکه پخش خوراکشونه

پنج شنبه 2 آبان1398 - 5:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

A63azari نوشته است:
دوست عزیز اگه دنبال عمق هستی ماینلب چون لوپ بزرگتری داره عمق بهتری میگیره ولی از لحاظ پیشرفته بودن خوب deus بهتره..مخصوصان هر سری ابدیتش میاد و لوپش بدون سیم و وایرلسه...فقط من بهت بگم بیشتر از عمق ۸۰ واقعان روی آنها حساب نکن...من خودم ایتراک دارم،جی تی ۲۵۰۰گرت دارم و تازگی جی پی ۴۵۰۰ گرفتم بالوپ ۲۲دابل کویل تک...ایتراک که دارم فقط یکبار جنس خنجرمفرق تو عمق ۸۰ در امده،بیل رو تو یک متر ده سانت سنس ضعیف داشت بخاطر همین جی پی گرفتم که تقریبان هم قیمت ایتراک در آمد ...البته هنوز جی پی تست نکردم..در کل این دو دستگاه که مد نظرت هست اگه دنبال عمقی نگیر...سکه پخش خوراکشونه

ممنون دوست عزیز

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

پنج شنبه 2 آبان1398 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود و خداقوت خدمت دوستان ، میخواستم ببینم در مقایسه بین دو محصول شرکت xp شامل deus2 و orx کدوم عملکردش بهتره ؟ و آیا وایرلس کردن لوپ و دستگاه مادر تاثیر مثبت یا منفی در عملکرد آن دارد ؟

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

دوشنبه 2 مرداد1402 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیشنهادتون جهت خرید یک دستگاه وی ال اف با کارکرد راحت و قیمت مناسب برای اهداف سطحی تا عمق 50 سانتیمتر و تفکیک مناسب برای فلز نقره و مفرق در حال حاضر کدام هستش ؟

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

دوشنبه 2 مرداد1402 - 11:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure