انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:02pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان،میخواستم کمک کنید،سوالم اینکه با لوپ ۲۲اینچ مونو تنظیماتش با دابل دی۱۸ چقدر فرق داره ..البته اینو میدونم که کلید رو ،روی مونو میزاریم برای لوپ مونو...بغیر از اون تانیک خاص دیگه رو برای مد نظر بگیریم

سه شنبه 12 شهریور1398 - 3:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام...دوستان عزیز اینهمه بحث شد اخر هم استاد کرمی ی سری اعداد و تنظیمات کلی رو گفتن ولی مشخص شد در گزینه وری دیپ اشتباه کردن....این رو دقیقان از تاپیک همین تاپیک کپی میکنم،حالا سوال اینجاست برای عمق بالای یک و نیم متر برای پیدا کردن خنجر یا اشیای بزرگ این تنظیمات درسته یا حداقل نزدیک به تنظیمات صحیح هست...

Vol limit ۱۲
GB Type gen
Special sharp
Man tune 205
Motion vslow
Rx gain 9
Audio deep
Audio Tone 51
Stabilizer 8
Signal 17
Target invert
Tracking slow
Iron Reject 4
--یعنی کسی نیست جواب بده

دوشنبه 29 مهر1398 - 7:42pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
A63azari نوشته است:
سلام...دوستان عزیز اینهمه بحث شد اخر هم استاد کرمی ی سری اعداد و تنظیمات کلی رو گفتن ولی مشخص شد در گزینه وری دیپ اشتباه کردن....این رو دقیقان از تاپیک همین تاپیک کپی میکنم،حالا سوال اینجاست برای عمق بالای یک و نیم متر برای پیدا کردن خنجر یا اشیای بزرگ این تنظیمات درسته یا حداقل نزدیک به تنظیمات صحیح هست...

Vol limit ۱۲
GB Type gen
Special sharp
Man tune 205
Motion vslow
Rx gain 9
Audio deep
Audio Tone 51
Stabilizer 8
Signal 17
Target invert
Tracking slow
Iron Reject 4
--یعنی کسی نیست جواب بده

درود

Volm lim 15
Main ton
خود سیستم اتومات
Rxgain 12
Audio deep
Audio ton 38
Tracking medum
Iron reject 0

Special
Sens extera

@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

چهارشنبه 13 آذر1398 - 3:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی از جناب باستان شناس که حداقل پاسخ دادن...ولی استاد گرامی وقتی صدا رو روی deep میزاریم پس tracking نمیتونه med باشه یا vsow یاslow باید باشه..

یکشنبه 17 آذر1398 - 3:48pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

A63azari نوشته است:
مرسی از جناب باستان شناس که حداقل پاسخ دادن...ولی استاد گرامی وقتی صدا رو روی deep میزاریم پس tracking نمیتونه med باشه یا vsow یاslow باید باشه..

درود

اون که شما میگن
گزینه mation هست که وری اسلو و اسلو و.. است

و اونکه من نوشتم عوض کنید
گزینه تراکینک هست

در هر صورت audio
مربوط به تنظیمات صوتی سیستم
که ربطی به حرکت سیستم نداره ( حداقل با هم در ارتباط نیستن )

تفاوت
mation
Tracking

عملکرد ردیابی سرعت ، میزان سرعت تعادل خودکار زمین را کنترل می کند تا در صورت لزوم ، تنظیماتی را انجام دهد. سرعتی که انتخاب می کنید باید با میزان متغیر بودن کانی سازی خاک مشخص شود ، بلکه سرعت شما در حال جابجایی کویل است. اگر در زمین بسیار متغیر هستید ،  با این حال ، اگر شما با سرعت بیشتری در حال حرکت هستین
به سرعت پیگیری سریع نیاز داشته باشید. این ممکن است حتی در خاک های کمی متغیر نیز ضروری باشد ، زیرا با یک حرکت سریع شما سریعتر در سراسر زمین حرکت می کنید ، در واقع زمان بین تغییرات زمین را کاهش میدهد
و عکس العمل دستکاه نسبت به حرکت شما در کار انتخاب میشود

اما
Tracking

انتخاب محدوده کاری
نسبت به حرکت کویل است برای بدست آوردن حداکثر ثبات و گرفتن باز تاب فرکانس

@};-

کانال تخصصی باستان شناسی

دوشنبه 17 آذر1398 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر استاد عزیز...درسته استاد...motion وtracking اشتباه گرفتم...یک سوال برا من پیش امده دوستانی که واقعان با جی پی کار کردن جواب بدن .... واقعان سوال مهمیه.....سرعت چپ به راست وراست به چپ کردن لوپ در حالت vslowچند ثانیه باید باشه...در سایت ماینلب در فروم ان ،گفته شده ده ثانیه....البته توضیح مفصلی داده و گفته نوع لوپ مهمه...

دوشنبه 18 آذر1398 - 9:01pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

A63azari نوشته است:
درود بر استاد عزیز...درسته استاد...motion وtracking اشتباه گرفتم...یک سوال برا من پیش امده دوستانی که واقعان با جی پی کار کردن جواب بدن .... واقعان سوال مهمیه.....سرعت چپ به راست وراست به چپ کردن لوپ در حالت vslowچند ثانیه باید باشه...در سایت ماینلب در فروم ان ،گفته شده ده ثانیه....البته توضیح مفصلی داده و گفته نوع لوپ مهمه...

درود

در 55 مونو
در حالت v slow
5 ثانیه در یک متر برای رفت
4ثانیه برای برگشت

@};-

کانال تخصصی باستان شناسی

جمعه 22 آذر1398 - 10:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد عزیز ممنون از پاسختون... ^:)^ ^:)^ فقط یک سوال دیگه دارم از خدمتتون..من لوپ ۵۵ دابل گرفتم،ایا تنظیمات و سرعت لوپ خیلی متفاوت میشه با لوپ مونو؟

شنبه 23 آذر1398 - 11:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان ،،بهترين تنظيمات هر فلزيابي در منطقه ما يا زميني باهاش كاوش ميكنيم قرار نيست بهترين تنظيمات براي خاك شما باشه
بخلطر همين دستگاه هاي پيشرفته مود هاي مختلفي براي حالات ، نوع خاك مختلف داره اگه ميخواييد نتيجه خوب از فلزيابتون بگيريد
بهترين تنظيمات رو خودتون بايد تو زمين مورد نظر تست كنيد

چهارشنبه 27 آذر1398 - 6:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز وقتی تنظیمات رو از دوستان میخوایم منظور اینکه در خاک معمولی چیه....اینجا هم جای تبادل اطلاعاته برای همین چیزا......حالا ی سوال از دوستانی که کاووش با جی پی داشتن دارم....۱.صدای تراشولد تا چه اندازه باید باشه،ایا واقعان تا اخر باید باشه یا نصف به بالا....

جمعه 20 دی1398 - 1:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: underground و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure