انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:24pm

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 177 , 178 , 179 , 180 , 181 , 182 , 183 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام

محل اقامت: fars
دوستان در مورد زمین شوره زار چ تنظیمات مناسب هست
یه روز رفتیم یه نقطه رو بزنیم زمینش شوره زار بود ،تنظیمات رو هر چی تغییر میدادم دستگاه میتر تا ۵۰ میداد، لوپ رو حدود یک متر بالا
آوردیم توی این فاصله هم میتر حدود ده میداد، کلا لوب یک متری استفاده کردیم البته
فرکانس رو از صد تا صدوپنجاه و پنها باند رو از صدو هفتاد تا دویستو بیست، دیلی بیست تا ۴۰ ،گراند کلا خاموش، حساسیت تا ده پایین آوردم خلاصه همه جوره تست کردم،بازم شوره زار اذیت میکرد، نظر شما چیه؟

seize the day دم را غنیمت شمار

یکشنبه 17 شهریور1398 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

گرندت رو روشن کن حساسیت رو هم بیار پایین (10-12) اسپید هم 5-6 و با بزرگترین فریمت کاوش کن .اگه جواب داد کار کن اگه هم نه کلا دستگاه رو جمع کن و بیخیال همون مکان شو

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

دوشنبه 18 شهریور1398 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمیدعزیزسلامودرود
ایشالاحالتون خوب باشه همچنان دعای خیرمان پشت شماست @};
استادیه جاباردیاب زدم گرفتم ردیاب انتنی خالی .بافلزجولوپ کوچیک بدون سنس لوپ 60سنس ضعیف ایدی 35فرو80چون فرست نبوددیگه نتونستم زیاد تست کنم .
سوالم اینجاست شمابرا خمره سکه ای دی 35فرمودین در این حالت مثلا خمره سکه باشه فروباید چندباشه ؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین

شنبه 30 شهریور1398 - 10:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

میتر هم اعلام میکردین خوب بود.
ظاهرا بی ارزش و اگه فلز سنس کرده باشین فلز نازکیه.
ایدی بیشتر از 75 و یا 35الی 30 در کنار فرو کمتر از 40 بیشتر ارزش کار کردن دارند.

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

شنبه 30 شهریور1398 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میترفکرکنم 70تا80بود
فرواز80بالاهم میرفت ولی فلزه .فلز نازک شایدباز باید کند تا 1ماه دیگه شرایط حفاری پیش میاد

یکشنبه 30 شهریور1398 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرحال به نظربنده هرچیزی هست باید برا خیلی وقت باشه زیر خاک مونده جایی هم بود حجم گیری نتونستم بکنم .ایشالا که یه خمره باشه :D البته همراه سکه هاش

یکشنبه 30 شهریور1398 - 12:32am
مدیر کل
مدیر کل

جواد64 نوشته است:
استاد حمیدعزیزسلامودرود
استادیه جاباردیاب زدم گرفتم ردیاب انتنی خالی .بافلزجولوپ کوچیک بدون سنس لوپ 60سنس ضعیف ایدی 35فرو80چون فرست نبوددیگه نتونستم زیاد تست کنم .
سوالم اینجاست شمابرا خمره سکه ای دی 35فرمودین در این حالت مثلا خمره سکه باشه فروباید چندباشه ؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین

خیلی ممنون. @};-
بله قدرت سنس و وضعیت تفکیک ممکنه مربوط به کوزه سکه باشه. در واقع این تنها حالت با ارزش در مورد چنین تفکیکی هست. همینکه با لوپ 30 سنس نداشتین نشون میده سطحی نیست و شانس با ارزش بودنش بیشتر میشه. حداکثر عمقش در صورت بزرگ بودن هدف حدود 2 متر هست.

یکشنبه 31 شهریور1398 - 3:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودوسلام براستادعزیز
استادممنونم لطفتونوازمادریق نمیکنید
@};- @};-

یکشنبه 31 شهریور1398 - 12:14pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-

یکشنبه 31 شهریور1398 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جواد64 نوشته است:
استاد حمیدعزیزسلامودرود
ممنون میشم پاسخ بدین

سلام و عرض ارادت خدمت مهندس حمید عزیز که باعث شد خیلی از دوستان صاحب یک نقطه زن خوب و قوی بشن و تا الان که بیش از 5 سال از ساختش میگذرد هنوز از کمک خود در نکرده و پاسخگوی سوالات دوستان هستند واقعا ایشون یک مرد شریف و بزرگواری هستند که باید قدرش رو دانست . در مورد فلزجو هم هر چه قدر که باهاش تمرین کنید به نکات ریزی خواهید رسید که فقط با تجربه به دست میاد .

در مورد سوال شما باید عرض کنم که من خودم چندین ساله که فقط با این دستگاه بیرون میرم و خیلی نکات فنی که بارها خود مهندس نیز اشاره کرده اند رسیدم چه با لوپ کوچک و چه با لوپ بزرگ .
آقا جواد عزیز در خصوص موردشما باید عرض کنم که زیاد نمیشه به ردیاب آنتنی اطمینان کرد . به هر حال شما همون نقطه را که بهش مشکوک هستید را یه لایه 20 سانتی به شعاع حدود 1 متر بردارید و دوباره تست کنید اگر حجم درستی داد دوباره 20 سانت دیگه بردارید و تست کنید تا خیالتان راحت شود .
انشاءالله که موفق باشید :ymhug:

دوشنبه 31 شهریور1398 - 2:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 177 , 178 , 179 , 180 , 181 , 182 , 183 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure