انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 8:03am

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2603 , 2604 , 2605 , 2606 , 2607 , 2608 , 2609 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

بله طبیعی هست. بدلیل حساسیت بالا برخورد دست به سیمهای تغذیه اندکی تغییر ولتاژ ایجاد میکنه و دستگاه رو از بالانس خارج میکنه.

جمعه 14 شهریور1398 - 2:42am

دوستان تازگیا کسی ای سی اورجینال خریده یه عکس بزاره ببینیم فرقی کرده با قبلی ها یا نه؟

یکشنبه 17 شهریور1398 - 8:45am

omidely نوشته است:
دوستان تازگیا کسی ای سی اورجینال خریده یه عکس بزاره ببینیم فرقی کرده با قبلی ها یا نه؟

من از یه آیسی 357N که چند سال پیش برای ساخت دلتا پالس گرفته بودم برای فلزجو استفاده میکنم و خیلی خوب جواب میداد و اعدا سه گانه هم ردیف بود تا اینکه هفته ی پیش از امجد یه 157H خریدم گفتم بزنم به دستگاه ببینم چطور میشه.. وقتی وصل کردم دیدم اعداد سه گانه ریخت به هم و پایین نشون میداد مثلا عدد Aحدود۱۰۰ بود و دیلی اتومات همه ی لوپ ها رو بالا نشون میده لوپ ۲۵ سانتی و ۶۰ سانتی که لوپ ۶۰رو به صورت عمودی تست میکنم و اطراف اتاق تا ۳متری خالی از اشیا فلزی هست وقتی لوپ رو با 157 وصل میکردم دیلی رو ۵۱ نشون میداد اما وقتی 357N رو وصل میکنم دیلی رو ۲۱نشون میده.. از اونجا که دیگه وقت نداشتم روی دستگاه کار کنم، دوباره همون 357N رو وصل کردم و همه چیز روبراه شد مثل قبل..ولی متاسفانه عکس نگرفتم از آیسی

یکشنبه 17 شهریور1398 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد حمید عزیز تو رو خدا راهنماییم کن همش دستگاه هرز بوق میخوره دیلی لوپ ۱ در ۱ رو با ۲۴میشناسه توی محیطی که اصلا اشغال نداره همش بوق میخوره آی سی LF357Jکره ای گرفتم با این کار میکنه،،،یدونه دیگه هم گرفتم LF357N با این همش کویل ارور میده دیگه خسته شدم یعنی دوستانی که با این دستگاه کار میکنن این مشکل منو ندارن استاد ببخشید قصد جسارت ندارم واقعا بدجوری حالم رو گرفت

سه شنبه 19 شهریور1398 - 8:14pm
مدیر کل
مدیر کل

ابتدا باید با لوپ کوچک تست کنین بینین دستگاهتون مشکلی داره یا نه. مثلا اعداد 3 گانه و تفکیک و ثبات در حالت بی حرکتی لوپ چطور هست؟ اگر اینها مشکلی نداشت پس ایراد از دستگاه نیست و باید سر زمین شرایط اپراتوری نظیر حفظ فاصله مناسب لوپ تا زمین رو رعایت کنین.

سه شنبه 19 شهریور1398 - 8:24pm

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما مهندس حمید گرامی و دوستان فلزجویی.من یه سوالی داشتم میپرسم خواهشا اگه کسی میدونه بهم بگه. اگه دقت کرده باشید فایل هگز این پروژه58.1 کیلو بایت هست ومیکرویی که داخل پروژه استفاده شده حافظه فلش قابل برنامه ریزیش 32 کیلو بایته میخواستم بپرسم چجوریه که یه فایل هگز 58کیلویی روی یه میکرو با حافطه 32 کیلویی جا میشه؟ صحب سر 1کیلو 2کیلو نیست صحب سر 26 کیلو تفاوت هست .
منتظر جواب هستم چون تا حالا من هرچی کد زدم سعی کردم هنوز 1کیلو از حافظه میکروم خالی بمونه حتی یبار 3کیلو از حافظه فلش میکروم بیشتر شد :(( منم رفتم بجا مگا8 یه مگا32 گذاشتم ویه عالمه پایه بلا استفاده موند درحالی که الان با این موضوع مواجه شدم. B-)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 20 شهریور1398 - 11:12am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
اصولا فایل با فرمت HEX بصورت کد اسکی ذخیره میشه و حدود 2.5 برابر حجم بیشتر از کد باینری واقعی داره و این مختص به پروژه ما نیست. در واقع فرمتی که حجم معادل کد اصلی رو داره ROM یا BIN هست که اگر فایل برنامه رو به اون صورت ارائه میکردیم حدود 22 کیلو بایت میشد. اما چون HEX رایج تر هست فایل رو با این فرمت ارائه کردم. هیچ تفاوتی هم در نتیجه کار نداره.

چهارشنبه 20 شهریور1398 - 5:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

stalin نوشته است:
omidely نوشته است:

من از یه آیسی 357N که چند سال پیش برای ساخت دلتا پالس گرفته بودم برای فلزجو استفاده میکنم و خیلی خوب جواب میداد و اعدا سه گانه هم ردیف بود تا اینکه هفته ی پیش از امجد یه 157H خریدم گفتم بزنم به دستگاه ببینم چطور میشه.. وقتی وصل کردم دیدم اعداد سه گانه ریخت به هم و پایین نشون میداد مثلا عدد Aحدود۱۰۰ بود و دیلی اتومات همه ی لوپ ها رو بالا نشون میده لوپ ۲۵ سانتی و ۶۰ سانتی که لوپ ۶۰رو به صورت عمودی تست میکنم و اطراف اتاق تا ۳متری خالی از اشیا فلزی هست وقتی لوپ رو با 157 وصل میکردم دیلی رو ۵۱ نشون میداد اما وقتی 357N رو وصل میکنم دیلی رو ۲۱نشون میده.. از اونجا که دیگه وقت نداشتم روی دستگاه کار کنم، دوباره همون 357N رو وصل کردم و همه چیز روبراه شد مثل قبل..ولی متاسفانه عکس نگرفتم از آیسی

با سلام
پس با اين حساب آي سي 157 كه خريديد تقلبي و فيك هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 27 شهریور1398 - 12:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

sajadm2296 نوشته است:
سلام استاد حمید عزیز تو رو خدا راهنماییم کن همش دستگاه هرز بوق میخوره دیلی لوپ ۱ در ۱ رو با ۲۴میشناسه توی محیطی که اصلا اشغال نداره همش بوق میخوره آی سی LF357Jکره ای گرفتم با این کار میکنه،،،یدونه دیگه هم گرفتم LF357N با این همش کویل ارور میده دیگه خسته شدم یعنی دوستانی که با این دستگاه کار میکنن این مشکل منو ندارن استاد ببخشید قصد جسارت ندارم واقعا بدجوری حالم رو گرفت

اتصالات كانكتور و كابل رابط لوپ رو بيشتر بررسي كنيد و همينطور تنظيمات داخلي منو

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 27 شهریور1398 - 12:21pm

مهدی نوشته است:
stalin نوشته است:
omidely نوشته است:

با سلام
پس با اين حساب آي سي 157 كه خريديد تقلبي و فيك هست

بله گویا همینطور بوده و ۴۵تومن پول حروم شد :D

پنج شنبه 28 شهریور1398 - 4:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2603 , 2604 , 2605 , 2606 , 2607 , 2608 , 2609 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure