انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:49pm

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 آرام کردن خروس بی محل 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام : قبلا یکی از دوستان در مورد ارام کردن خروس همسایه :D سوالی پرسید چطور خفه اش کنم ؟ از دست این خروس دیوانه شده ام !! راحتی و اسایش همسایه ها را گرفته ،از ساعت 4 صبح تا 12 شب اواز میخونه و خواب همه بجز صاحبش را گرفته.
راه حل را نوشتم ولی پشیمان شدم و پاکش کردم چون وجدانم برای گرفتن جان خروس ناراحت شد.
............................
حدود یک ماهیست خودم به این بلا گرفتار شده ام. یک نفر توی مرکز شهر یک خروس گرفته و همان ماجرا ؛ از ساعت 4 صبح تا 12 شب راحتی و اسایش ما گرفته. بنابراین راه حل را مینویسم
1- تهیه سم از فروشگاه هایی که سموم کشاورزی میفروشند. بعد از تهیه سم انرا با مقداری گندم اغشته کنید و بریزید محلهایی که خروس رفت و امد داره.
2- اگر به فروشگاه و سم دسترسی ندارید. باید مقداری ناخن تهیه کنید ؛ بدین منظور هر وقت ناخن های خود را گرفتید دور نریزید و انها را جمع کنید و در محلهایی که خروس رفت و امد داره پخش کنید.
3- با توجه به بیماری هایی که از طریق پرندگان به انسان منتقل میشود ؛ نگهداری مرغ و خروس در مناطق شهری کار درستی نیست و کشتن خروس چنین افراد نفهمی عین ثواب است :D

دوشنبه 4 شهریور1398 - 7:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نوع سم های مورد استفاده: اگر به عطاری یا سم فروشی رفتید بگویید قرص برنج میخوام . یک عدد را بگیر و خوردش بکن و گندم را مرطوب بکن و سپس انرا را با قرص خورد شده اغشته کن.
سم گندم نیز میتواند انرا مرحوم کند ولی بصورت کیلویی بفروش میرسد. روش کار مثل بالا که ذکر شد

دوشنبه 4 شهریور1398 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خروس چون شب جایش روشن هست میخونه ازصاحبش بخواین لونه شو جای درستی بذاره

دوشنبه 4 شهریور1398 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

moghadasi نوشته است:
خروس چون شب جایش روشن هست میخونه ازصاحبش بخواین لونه شو جای درستی بذاره

کسیکه این تایپیک را درست کرده تحصیلاتش جانور شناسی بوده !! :p نوشته ام " از ساعت 4 صبح تا 12 شب اواز میخونه " بنابراین ساعات روز را نیز شامل میشه. ساعت مشخصی این خروس نداره و الا اکثرخروس ها ساعت مشخصی اواز میخوانند.
در ثانی نوشته ام "نگهداری مرغ و خروس در مناطق شهری کار درستی نیست " بنابراین ادمی که توی مناطق شهری خروس اورده ، مشخصه منطق و حرف هم حالیش نیست که کسی از صاحبش بخواد خروس را جای درستی بذاره . اهل دعوا باشی بله میشه رفت با صاحبش صحبت کرد.
ثالثا علت شب و روز خواندن خروس اینه :)) خروس وقتیکه مرغ تخم گذاری پیشش نباشه توی کفه و هر ساعت و دقیقه میخواند =)) جانوران دیگری مثل الاغ و اسب و شتر و ........هم همینطور هستند.
........................................................
گندم اغشته به زهر موش نیز کارایی دارد. این مورد را نیز در نظر بگیرید. زهر موش حتی قادر است سگ و الاغ و ..... و هر حیوان تنومندی را از پای دراورد.موقع استفاده حتما از دستکش استفاده کنید چون از طریق پوست نیز جذب میشود.

سه شنبه 4 شهریور1398 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راحتترین کار یا با صاحبش صحبت کنین سرش رو ببره و یا با 110 تماس بگیرین.و به همسایه خود اعتراض کنین.
و یا اینکه یک راسو یا روباه بگیرین و به حیاط همسایه بنذازین :D :D

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 5 شهریور1398 - 5:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هنرجو نوشته است:
راحتترین کار یا با صاحبش صحبت کنین سرش رو ببره و یا با 110 تماس بگیرین.و به همسایه خود اعتراض کنین.

اینجور که من صاحب خروس را میشناسم بیش از حد ادم خسیسی است.نون هم به زور میخوره. تازه از روستا اومده و این خونه را اجاره کرده . با 110 تلفنی صحبت کرده ام میگه اواز خروس عمر را زیاد میکنه بذار بخونه =)) =)) باید بهش عادت کنی

سه شنبه 5 شهریور1398 - 10:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yahooo نوشته است:
هنرجو نوشته است:

اینجور که من صاحب خروس را میشناسم بیش از حد ادم خسیسی است.نون هم به زور میخوره. تازه از روستا اومده و این خونه را اجاره کرده . با 110 تلفنی صحبت کرده ام میگه اواز خروس عمر را زیاد میکنه بذار بخونه =)) =)) باید بهش عادت کنی

یکم خرج کن خروس رو بخر هر چیزی یه قیمتی داره

چهارشنبه 6 شهریور1398 - 11:19pm

موضوع تاپیکتون بچه گانه و از روی بیکاریه
صرفا وقت بقیه رو میگیره که میان چک کنن ببین چی نوشتید

شنبه 9 شهریور1398 - 1:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

madrek نوشته است:
yahooo نوشته است:
هنرجو نوشته است:

یکم خرج کن خروس رو بخر هر چیزی یه قیمتی داره

با سلام: یک نفر را قبلا فرستاده ام ازش بخرش میگه نمیفروشم و خودم تازه اینو خریده ام. البته حق هم داره خروس خیلی خوشگلیه من یک بار دیدمش ولی ان موقع توی فکر کشتن ان نبودم.از همسایه های دیگه نیز سوال کرده ام برای انها هم ازار دهنده است و میگویند حتی ما بهش گفته ایم برو توی همان روستا زندگی کن هم کرایه کمتر میدی و هم دیگر خرج و مخارجت کم میشه ولی طرف اهمیت نداد.

آخرین بار توسط yahooo در سه شنبه 12 شهریور1398 - 11:03am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 12 شهریور1398 - 10:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

azarboy نوشته است:
موضوع تاپیکتون بچه گانه و از روی بیکاریه
صرفا وقت بقیه رو میگیره که میان چک کنن ببین چی نوشتید

جناب این تایپیک توی قسمت بحث ازاد گذاشته شده !!! وقتتو میگیره چک نکن و نخوان
اتفاقا این یک مشکل نه برای من بلکه قبلا برای خیلی از دوستان دیگر جای سوال داشته است؛چون اطلاع داشته ام ، برای راهنمایی و حل مشکل این تایپیک درست شده است.
وقتی شب میروی کاوش و به عنوان مثال یک سگ در ان نزدیکی مزاحم میشه باید چکار کنی ؟؟؟
جناب صرفا خروس را در نظر نگیر عمقی فکر کن

سه شنبه 12 شهریور1398 - 10:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure