انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:02pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فروش اسلحه شکاری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان کسی رو میشناسین تو بانه تو فروش اصلحه شکاری باشه تحویل در محل و دریافت مبلغ ؟

فصل زمستان و حیوانات وحشی ما هم همچنان اسیر کوه و بیابان :D :D

پنج شنبه 1 آذر1397 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

الان دیگه مجوز شکار نمیدن فقط مجوز حمل ونقل بگیرین تا بیابون همراهتون باشه.اگر هم این بخشنامه از طرف دولت ملقا شد باز شما شکار نکنید.ما و چند کشور همسایه تنها کشورهای هستیم که به منابع حیوانی آسیب جدی زدیم در واقع نسل کشی کردیم.دیگه وقتشه تا دیر نشده (که شده )دست بکشیم.خواهش مندیم عاجزانه ^:)^

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 2 آذر1397 - 10:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
الان دیگه مجوز شکار نمیدن فقط مجوز حمل ونقل بگیرین تا بیابون همراهتون باشه.اگر هم این بخشنامه از طرف دولت ملقا شد باز شما شکار نکنید.ما و چند کشور همسایه تنها کشورهای هستیم که به منابع حیوانی آسیب جدی زدیم در واقع نسل کشی کردیم.دیگه وقتشه تا دیر نشده (که شده )دست بکشیم.خواهش مندیم عاجزانه ^:)^

لایک داری دوست عزیز شکار باید برای همیشه قطع بشه گند زدیم به طبیعت دولت باید یه فکر حسابی بکنه

جمعه 2 آذر1397 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تشکر از دوستان عزیز که جواب دادند ولی منظور من شکار نبود .برای احتیاط و دور کردن حیوانات گرگ و خرس . تیر هوایی در وکنم . :D :D :D

جمعه 2 آذر1397 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داوود جان دنبال اسلحه هستی ؟ من یه دونه با مجوزشو دارم

خدايا مددی کن

جمعه 2 آذر1397 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
ba.davood نوشته است:
تشکر از دوستان عزیز که جواب دادند ولی منظور من شکار نبود .برای احتیاط و دور کردن حیوانات گرگ و خرس . تیر هوایی در وکنم . :D :D :D

دردود!
فرمایشتون کاملا متین وبه جاست وداشتن سلاح به معنی شکار وتخریب طبیعت نیست هرچند اونهم ملاحضات ودردسرهای خودش رو داره اما اگه دست اهلش باشه میتونه در مواقع خطر راهگشا باشه!
اما در صورت نبود اون همراه داشتن اجسامی شبه اسلحه وحتی تفنگ بادی(به دلیل فهم ودرک وترس اکثر حیوانات از اسلحه!طبق تجربه شخصی)وچند طرقه خفن اما استاندارد وایمن!!!!!!! ویا حتی شوکر(نور وصدای اون از فاصله بیش از چند متری هم باعث وحشت جانداران میشه)میتونه در خیلی از موارد مشکل رو حل کنه!وصد البته که تعداد بیشتر افراد در اینجور جاها مانع نزدیک شدن خیلی از حیوانات میشه.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 2 آذر1397 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس جان حالتون خوبه انشاالله

با اجازتون تفنگ ۵ تیر با جواز دارم . شوکر دست ساز دارم دایناسور کوش :YMALIEN: . تفنگ پی سی پی مدلP15 هم دارم . ۵تیر از این بلندهاست نمیتوونم راحت حملش کنم . یه چیزی میخام کوتاه دو لول بذارم تو کوله پشتی . دوستام دارند خیلی جمع و جوره .

مهندس نظر شما اینه اگه شوکر بزنم مثلا گرگ نمیاد جلو :-w البته شوکر من صداش بلندتر از مدل بازاری هست. :D :D

جمعه 2 آذر1397 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
~O) درود سرور گرامی @};-
در نوشتار رو همه بندها به در بعضی موارد اشاره کردم! وهر دردی دوایی داره اما انچه مسلمه اینه که همه حیوانات حتی شیر !از صدای بلند یا نوره زیاد واجسام غریب میترسن وبر روی اونها بی تاثیر نیست.
روی گرگ تست نکردم اما رو عموزاده نزدیک گرگ یعنی سگ تست کردم وکاملا جواب داده حتی در موردی با لیزر پوینتر هم شر سگ مزاحم وسمج رو کم کردم وحتی با روشهایی که اگه بگم شاید خنده تون بگیره وفکرکنید شوخی هست!واز طرفی اگه گرگ بخواد حمله کنه خیلی وقتا اسلحه هم به کار نمیاد چون تا شما بخوای گرگ رو ببینی ومتوجه حضور اون بشی اونقدر به شما نزدیک شده که فرصت استفاده از سلاح رو نخواهید داشت در اینجور موارد همراه داشتن یه سگ خوب از هرسلاحی کارسازتره چون با حواس پرقدرت خودش زود انسان رو از وجود خطر آگاه میکنه تا فرصت کافی واسه انجام هر عملی به وجود بیاد!اما به عنوان مثال مثلا اسپری فلفل یکی از ابزار قدرتمندبازدارنده در مقابل حمله خرس به حساب میاد!این به معنی رد اسلحه نیست اما دونستن خیلی از اینجور موارد میتونه برای خیلی افراد فرق بین مرگ وزندگی باشه.شما که خودتون استاد وسرور ما هستین ومطالب رو اینجا واسه استفاده عموم ذکر کردم.
اون چیزی هم که شما فرمودید دولول ترک بوده احتمالا که کوتاه وسبک وبه نسبت ارزون هست ولی در عوض صدای خیلی زیاد ولگد ناجوری داره به لحاظ برد ودقت ومساحت پخش شدن ساچمه ها در مکان اصابت ساچمه ها خیلی تعریفی نداره اما اگه فقط واسه تیرهوایی در کردن بخواید صداش عالی وکرکنندست ~O)

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 3 آذر1397 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام قیمت تک لول ترکیه چنده الان؟

یکشنبه 4 آذر1397 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

A.D.H1360 نوشته است:
~O) درود سرور گرامی @};-
در نوشتار رو همه بندها به در بعضی موارد اشاره کردم! وهر دردی دوایی داره اما انچه مسلمه اینه که همه حیوانات حتی شیر !از صدای بلند یا نوره زیاد واجسام غریب میترسن وبر روی اونها بی تاثیر نیست.
روی گرگ تست نکردم اما رو عموزاده نزدیک گرگ یعنی سگ تست کردم وکاملا جواب داده حتی در موردی با لیزر پوینتر هم شر سگ مزاحم وسمج رو کم کردم وحتی با روشهایی که اگه بگم شاید خنده تون بگیره وفکرکنید شوخی هست!واز طرفی اگه گرگ بخواد حمله کنه خیلی وقتا اسلحه هم به کار نمیاد چون تا شما بخوای گرگ رو ببینی ومتوجه حضور اون بشی اونقدر به شما نزدیک شده که فرصت استفاده از سلاح رو نخواهید داشت در اینجور موارد همراه داشتن یه سگ خوب از هرسلاحی کارسازتره چون با حواس پرقدرت خودش زود انسان رو از وجود خطر آگاه میکنه تا فرصت کافی واسه انجام هر عملی به وجود بیاد!اما به عنوان مثال مثلا اسپری فلفل یکی از ابزار قدرتمندبازدارنده در مقابل حمله خرس به حساب میاد!این به معنی رد اسلحه نیست اما دونستن خیلی از اینجور موارد میتونه برای خیلی افراد فرق بین مرگ وزندگی باشه.شما که خودتون استاد وسرور ما هستین ومطالب رو اینجا واسه استفاده عموم ذکر کردم.
اون چیزی هم که شما فرمودید دولول ترک بوده احتمالا که کوتاه وسبک وبه نسبت ارزون هست ولی در عوض صدای خیلی زیاد ولگد ناجوری داره به لحاظ برد ودقت ومساحت پخش شدن ساچمه ها در مکان اصابت ساچمه ها خیلی تعریفی نداره اما اگه فقط واسه تیرهوایی در کردن بخواید صداش عالی وکرکنندست ~O)

سلام
ممنون دوست عزیز مطالب مفید بود. @};- @};- @};-

یکشنبه 4 آذر1397 - 1:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure