انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:37pm

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی
 پین پوینتر fm2 v2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایول برادر asadof که مرامتون را عشق است

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

سه شنبه 22 آبان1397 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و درود بر دوستان. مخصوصاً جناب اسدف. خدا قوت و وقت بخیر.. ممنون بابت ارائه خاضعانه و بیچشمداشت این مطالب.

جناب اسدف،
بنده نیز خیلی مایل به ساخت یه پین پوینتر خوب ونسبتا قوی هستم...ولی این وسط شماتیک و پی سی بیهای مختلف دیدم. گیج شدم. برام معلوم نشد بالاخره کدومشون خیلی خوب جواب میده. ممکنه محبت کنید و فایل رر چکیده کارآمدترینشون شامل شماتیک، پی سی بی چاپی و لیست قطعات رو بذارید؟ پیشاپیش خیلی سپاسگزارم.

سه شنبه 22 آبان1397 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
سلام و درود بر دوستان. مخصوصاً جناب اسدف. خدا قوت و وقت بخیر.. ممنون بابت ارائه خاضعانه و بیچشمداشت این مطالب.

جناب اسدف،
بنده نیز خیلی مایل به ساخت یه پین پوینتر خوب ونسبتا قوی هستم...ولی این وسط شماتیک و پی سی بیهای مختلف دیدم. گیج شدم. برام معلوم نشد بالاخره کدومشون خیلی خوب جواب میده. ممکنه محبت کنید و فایل رر چکیده کارآمدترینشون شامل شماتیک، پی سی بی چاپی و لیست قطعات رو بذارید؟ پیشاپیش خیلی سپاسگزارم.

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم بله کاملا حق با شماست خودم هم گیج شدم دوستان که جای خود دارند :D
مدار اصلی برای ساخت همون fm-2 هستش که البته یه سکه 500 تومانی رو تو 4 سانت میزنه فیلم ساخت رو هم گذاشتم.و این مدار تفکیک هم داره و مدار متوسطی هستش. اگر دنبال برد زیاد هستید.همون مدار ی که تو قسمت vlf گذاشتم بسازید یک سکه 500 تومانی رو تو 10 سانت میزنه البته ساخت و منتاژ راحته ولی برای ساخت لوپ نیاز به محاسبه داره شما اول باید فرکانس کاری خودتون رو انتخاب کنید از 6 کیلو تا 15 کیلو هرتز هم میتونید انتخاب کنید بعد بر اساس همون مقدار فرکانس لوپ رو میبندید و تنظیم میکنید.با سیم 0.25 بسازید بهتره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 22 آبان1397 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این همون مداریه که نفکیک داره FM-2 سکه 500 تومانی رو تو 3.5 سانت میزنه البته اگه روی فریت پیچیده بشه تا 5 سانت میزنه تست کردم ساختش راحته pcb دو رو هستش از روی همین بسازید
فریت هم میتونید تو رادیو قدیمی پیدا کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط asadof در سه شنبه 22 آبان1397 - 10:54pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 22 آبان1397 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم فیلم همین مدار
http://s9.picofile.com/file/8340812976/asadof.mp4.html

سه شنبه 22 آبان1397 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:

از کی توهین کردن وتهمت زدن و پاچه گرفتن ایولا داره پسره خوب :D ...اگه رسم دنیا برعکس شده پس ما هم به ایشون میگیم ایولا :D
جناب اسدف بنده دلخوری از کسی ندارم اما کمی حوصله کن برادر نباید زود جوش بیاری هر کاری دوست داری انجام بدی که.بنده هم عذر خواهی میکنم از همه بابت این چند پست بی ربط لطفا دوستان ادامه بدین :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 23 آبان1397 - 7:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
سلام اسد جان بابت مدار ممنون.رگلاتور باید از نوع 100 میلی امپر باشه نوع ترانزیستوری من قبلا روی این طرح دقیق کار کردم حتی فرکانس رو هم رعایت کردم که درست در بیاد چون کمی خطا باعث سوختن میکرو میشه.به خاطر تغییر پیک مواظب باشید فرکانس از اون چیزی که گفته شده بیشتر یا کمتر نشه..اما با این دنگ وفنگ بردش برای یک سکه با لوپی که قطرش هم ذکر شده بیشتر از 2 سانت نشد..به نظرم طرح اول با سیمپیچ هسته فریت کار میکنه کارامدتره البته با تفکیک... @};-

دوست عزیز کسی پاچه نگرفت همین مدار fm-2 که یک طرح ساده است نتونستید بیشتر از 2 سانت برد بگیرید بعدش زدید ایسی هم سوزوندید بعد صحبت از تغییرات میکنید؟!!!
بعدش اومدی چند تا عکس از انواع مدار گذاشتید میگید من مدار رو تغییر دادم!!! من اومدم انتقاد کردم خوب این کجاش پاچه گیری هستش؟
بعدش از طرف من هم حرف میزنید و میگید اینو فعلا تغییر نده و اون کار رو نکن !! بعدش من میگم چی رو باید تغییر بدم و اصلا چیزی نساختم که !!!
بعد میگی با شما نبودم با بچه ها بودم :D حالا کلا این مسایل بچه گانه رو کنار بذاریم چون بدرد من و شما نمی خوره ببین اصولا تو سایتهای خارجی یا ایرانی چیزی رو میسازند یا طراحی و یا تغییر میدند همراه با مدرک هستش!! که همون فیلم و کلیپهایی هستش که تو یوتیوب یا.. میذارند.
الان اگه من بیام تا صبح بحث کنیم اقا من اینجا رو تغییر دادم عکس بذارم یا اون کار رو کردم مال من ثبات داره تا 100 متر برد داره بندری میزنه !!! حرف مفت زدم که دو حالت بیشتر نداره یا ادم توهمی هستم یا ادم بیکارم دنبال جلب توجه هستم چیزی جز کدورت و ناراحتی نداره و اخرش هم میشه همین !! اگر نگاه کنید چند مدار ساختم یا بقول شما منتاژ کردم یا اصلا هر کاری کرده باشم همه رو با فیلم گذاشتم همون قسمت فورتون هعم برید نگاه کنید چند نمونه فیلم گذاشتم یه قسمتی هم فیلم دینامیک و ثبات گذاشتم انجوری ثابت کردم اگر هم شک دارید میتونید بیایید حضوری ثبات دستگاه رو ببینید فیلم بگیرید همینجا بذارید.
پس عزیز برادر اگه هر کاری میکنید حداقل یه کلیپ هم بذار 5 مگابایت حجم فیلم شما با سیم کارت ایرانسل هم راحت میتونید بذارید.

چهارشنبه 23 آبان1397 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
shahriyar نوشته است:

از کی توهین کردن وتهمت زدن و پاچه گرفتن ایولا داره پسره خوب :D ...اگه رسم دنیا برعکس شده پس ما هم به ایشون میگیم ایولا :D
جناب اسدف بنده دلخوری از کسی ندارم اما کمی حوصله کن برادر نباید زود جوش بیاری هر کاری دوست داری انجام بدی که.بنده هم عذر خواهی میکنم از همه بابت این چند پست بی ربط لطفا دوستان ادامه بدین :D

جناب بهرام خان شاید منظور من را بد متوجه شدید من گفتم همین که جناب اسدوف عذر خواهی کردن مرامشون عشقه وگر نه کاری به حرفهایی که بین شما رد و بدل شد ندارم شاهد هستید توی بعضی از تاپیکها کاربرها به هم توهین میکنن و هیچکدوم کوتاه نمیان و در نهایت باعث دلخوری و تحریمشون میشه . هدف تاپیک رد و بدل اظلاعات و ساخت مداری کار آمد هست نه چیز دیگه و این بین هم دوستان هر کدوم نظری میدن کسی نباید ناراحت بشه و مهم اینه که شخصیت کسی زیر سوال نره . امیدوارم همگی دوستان در پناه حق سلامت باشن .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

چهارشنبه 23 آبان1397 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگر دوستان تو حالت پین پوینتر دبنال برد بیشتر هستند مثلا یه سکه رو تا 15 یا 20 سانت بزنه میتونید از فلز جو استفاده کنید!!!
قسمت ال سی و کلید های اضافه رو حذف کنید فقط کلید ریست بذارید.و مدار رو تو جعبه کوچیک بندازید

چهارشنبه 23 آبان1397 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:
بهرام نوشته است:
shahriyar نوشته است:

جناب بهرام خان شاید منظور من را بد متوجه شدید من گفتم همین که جناب اسدوف عذر خواهی کردن مرامشون عشقه وگر نه کاری به حرفهایی که بین شما رد و بدل شد ندارم شاهد هستید توی بعضی از تاپیکها کاربرها به هم توهین میکنن و هیچکدوم کوتاه نمیان و در نهایت باعث دلخوری و تحریمشون میشه . هدف تاپیک رد و بدل اظلاعات و ساخت مداری کار آمد هست نه چیز دیگه و این بین هم دوستان هر کدوم نظری میدن کسی نباید ناراحت بشه و مهم اینه که شخصیت کسی زیر سوال نره . امیدوارم همگی دوستان در پناه حق سلامت باشن .

الان رفتم خوندم دیدم کلی توهین و بدو بیرا گفته !! البته مهم نیست من جواب توهین رو با توهین نمیدم
اگه ایندفعه هم توهین کرد مشکلی نداره ولی بعد از توهین کردن به یک چالش مهم دعوتش میکنم تو عمل خودشو نشون بده :D

چهارشنبه 23 آبان1397 - 11:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure