انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:50pm

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 خرید دستگاه از ترکیه و وارد کردن آن به داخل کشور 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز سلام من تا چند وقت دیگه عازم ترکیم میخواستم بپرسم که کسی تا بحال خودش رفته از ترکیه دستگاه بخره بیاره ؟؟؟ اصلا همچین چیزی امکان پذیر هست؟ راه هوایی ایمن تره یا زمینی؟ اگه کسی تجربشو داره ممنون میشم مارو هم در جریان بزاره

جمعه 18 آبان1397 - 3:37pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز بنده کاری ندارم که آوردن دستگاه از ترکیه امکانپذیر هست یا نه ولی اگر منظور شما به دستگاههایی باشه که در خود ترکیه و توسط برندهای شناخته شده این کشور تولید میشن باید عرض کنم مطلقا هیچ کدوم ارزش و کارایی لازم رو به نسبت قیمتشون ندارن و همگی تجاری محسوب میشن! بخصوص با این وضعیت اقتصادی و قیمت ارز مطمئن باشین ضرر میکنین و دستگاهها حتی بخشی از هزینه پرداختی رو حین کار برای شما جبران نمیکنن! ولی اگر منظور به برندهای شناخته شده جهانی باشه بحث کمی فرق داره و دوستان میتونن تجربیات خودشون رو در اختیار شما بذارن.

جمعه 18 آبان1397 - 3:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد حمید عزیز سلام منظور من دستگاهایی بود که تو نمایندگی دپار میفروشن نه دستگاهای ساخت کشور ترکیه. یکی از دوستان میگفت اگه کسی اونجا رفت امد زیاد داشته باشه واسه اینکه خاطر جمع باشه میتونه یه دستگاهو تو دوتا پارت بیار اینجا حالا اینکه چقدر حرفاش صحت داررو باید برسی کرد مرسی از نظرتون❤❤

جمعه 18 آبان1397 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amin171 نوشته است:
استاد حمید عزیز سلام منظور من دستگاهایی بود که تو نمایندگی دپار میفروشن نه دستگاهای ساخت کشور ترکیه. یکی از دوستان میگفت اگه کسی اونجا رفت امد زیاد داشته باشه واسه اینکه خاطر جمع باشه میتونه یه دستگاهو تو دوتا پارت بیار اینجا حالا اینکه چقدر حرفاش صحت داررو باید برسی کرد مرسی از نظرتون❤❤

دو ساله شرکت ماینلب مجوز نمایندگی شرکت دپار رو ازش گرفته.اقای اورهان که تا قبل نمایندگی خاورمیانه و افریقای شرکت ماینلب رو داشت به دلیل فروش لوپهای تقلبی و........ از طرف ماینلب رد صلاحیت شد.از دپار هیچ خریدی نکن.

جمعه 18 آبان1397 - 5:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی عرفان جان. واسه اوردنش تو ایران چیزی میدونی؟

جمعه 18 آبان1397 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amin171 نوشته است:

نه.من مدتی پیش تلاش کردم برای اوردن یه وسیله از استانبول به ایران که موفق نشدم به کسی اعتماد کنم.اشخاصی بودن که اوردنش رو قبول کردن ولی زمانی که ازشون نام و نشانی و تلفن ثابتی میخوای و یا حتی اطلاعات نام و فامیل رو میخواستم از دادن اطلاعات تفره میرفتن.یعنی اینکار یک ریسک 100 درصدی ابرای شماست.توصیه من اینه از فاز خریدن وسیله از ترکیه و یا کشورهای مجاور ما صرف نظر کن.دستگاه خریدن اونم با این قیمتهای افزایش یافته پس از موضوع ارز،واقعا ریسک بزرگیه.با یه تحقیق کلی میتونی متوجه بشی اغلب کسانی که حتی موفق به وارد کردن وسیله های اصلی و برندهای معروف هم میشن پس از مدتی اقدام به فروختن وسیله میکنن.منظورم اینه هیچ ضمانتی برای موفقیت در این حرفه حتی با داشتن وسیله اصل هم نیست.وقتی این حرفه تا این حد ریسک بالایی رو به همراه داره بنظرم سرمایه زیادی رو براش به قمار نزار.

جمعه 18 آبان1397 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amin171 نوشته است:

مواظب باش سرتو کلاه نذارند.!!ادمهای کلاهبردار انجا زیاده یعنی دست ایرانیها رو از پشت بستند!!خصوصا سمت ازمیر و دوبایزید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 18 آبان1397 - 10:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی از پاسخ و نظر تمامی دوستان من منظورم این بود که اگه دستگاهو بزارم تو ساکم زمینی بخام برگردم اونجایی که میگردن ببینن متوجه میشن چیه؟

جمعه 18 آبان1397 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amin171 نوشته است:
مرسی از پاسخ و نظر تمامی دوستان من منظورم این بود که اگه دستگاهو بزارم تو ساکم زمینی بخام برگردم اونجایی که میگردن ببینن متوجه میشن چیه؟

100درصد متوجه میشن.
اصلا بفکر اینکه با ساک و چمدون ور داری بیاری نباش.

جمعه 18 آبان1397 - 11:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی از راهنماییت

جمعه 24 آبان1397 - 2:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure