انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:27pm

پاسخ به موضوع  [ 555 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 56  بعدی
 Fortune فول دیجیتال با تفکیک و آپشن های گوناگون نسخه M 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad135959 نوشته است:
اقای اسدف, شما کسیرو راهنمایی که نمیکنی, فقط داری میگی, شما نمیتونی, و,,,,,,, اقا راهنمایی نخواستیم ازتون, شما, استاد, شما دانشمند, ما که بلد نیستیم باید تو سرمون بزنید, باشه شما راحت باش بساز بفروش برای خودت, مایی که بلد نیستیم هیچ حرفی نمیزنیم, من از این سخترشو ساختم, قطعه هم سفارش دادم نهایتن میندازمش تو سطل اشغال خیالی, نیست, شما راحت باش, فقط استاد حمید که بی ریا, بدون منت راهنمایی میکنه, من از شما راهنمایی نمیخوام, فلزجو رو هم دارم

:D :D
دوست عزیز وقتی میگه نمیتونین واقعا نمیتونین.مدار دو رو هست قطعات اس ام دی عرض شود خرید درست قطعات و ... ریزه کاری زیاد داره در همون نقطه اول گیر می کنین.البته اگه چند مدار قبلا مونتاژ کرده باشین و اشنایی به الکترونیک داشته باشین ۵۰ درصد احتمال ساخت صحیح مدار و نال کردن لوپ رو خواهید داشت.
فلزجو هم کارتون رو راه میندازه و مونتاژش هم راحته و مهندس حمید هم که خدا خیرش بده همه حالته کلیه کاربرها رو ساپرت می کنه.
باز خواستن توانستن هست.(اگه دلسرد نشدین فورتون رو بسازین ولی فکر نکنم اگه به ایراد بر خوردین کسی راهنماییتون کنه)
بنده هم قبلا از ساختش منصرف شدم

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 16 آبان1397 - 3:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad135959 نوشته است:
اقای اسدف, شما کسیرو راهنمایی که نمیکنی, فقط داری میگی, شما نمیتونی, و,,,,,,, اقا راهنمایی نخواستیم ازتون, شما, استاد, شما دانشمند, ما که بلد نیستیم باید تو سرمون بزنید, باشه شما راحت باش بساز بفروش برای خودت, مایی که بلد نیستیم هیچ حرفی نمیزنیم, من از این سخترشو ساختم, قطعه هم سفارش دادم نهایتن میندازمش تو سطل اشغال خیالی, نیست, شما راحت باش, فقط استاد حمید که بی ریا, بدون منت راهنمایی میکنه, من از شما راهنمایی نمیخوام, فلزجو رو هم دارم

عزیز برادر من وقتی شما حتی طرز کارکرد و نصب کلید پنل ها رو نمی دونید. چه انتظاری دارید؟ اگه پالسی بود حق با شما بود.ساخت مدارات vlf خیلی درسر داره حتی بعضی از روسها هم نتونستند مدار رو خوب بهینه کنند انوقت با این وضعیت چه انتظاری دارید؟ ولی شما بساز حداقل یه تجربه میشه هدف من این بود شما ضرر نکنید
در ضمن در مورد فروش هم اینجا همه در جریان هستند. خیلی ها درخواست کردند پیام خصوصی دادند بنده نساختم.!!!فقط برای چند نفر ساختم . من اصلا نیازی به پول ساخت فلزیاب ندارم.من ادم بی عرضه ای نیستم که با فروش فلزیاب پول در بیارم.برای پول در اوردن روش راحتری هم وجود داره اگه فقط رو فروش تمرکز میکردم مثل خیلی ها اول میرفتم چندتا گروه و کانال میزدم.توش کلی تبلیغ میکردم.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 17 آبان1397 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هنرجو نوشته است:
asad135959 نوشته است:

:D :D
دوست عزیز وقتی میگه نمیتونین واقعا نمیتونین.مدار دو رو هست قطعات اس ام دی عرض شود خرید درست قطعات و ... ریزه کاری زیاد داره در همون نقطه اول گیر می کنین.البته اگه چند مدار قبلا مونتاژ کرده باشین و اشنایی به الکترونیک داشته باشین ۵۰ درصد احتمال ساخت صحیح مدار و نال کردن لوپ رو خواهید داشت.
فلزجو هم کارتون رو راه میندازه و مونتاژش هم راحته و مهندس حمید هم که خدا خیرش بده همه حالته کلیه کاربرها رو ساپرت می کنه.
باز خواستن توانستن هست.(اگه دلسرد نشدین فورتون رو بسازین ولی فکر نکنم اگه به ایراد بر خوردین کسی راهنماییتون کنه)
بنده هم قبلا از ساختش منصرف شدم

دوست عزیز بحث دو رو بودن نیست . وقتی این اقا نمی دونه سیم کشی پنل و منوها چه شکلی هستش.چه انتظاری میشه داشت؟ با این وضعیت اصلا فکر نکنم همون فلز جو هم بتونه بسازه!!! در ضمن اگه ساخت و تنظیم راحت بود که الان امثال فرید باقری و.... کلی تبلیغ و فیلم و عکس میذاشتند تو اپارات یوتیوب!!!

پنج شنبه 17 آبان1397 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این طرح اصلی pcb هستش کمی تغییر دادم اون قسمت جک هدفون و چند تا لاین اضافه رو حذف کردم البته یه سری تغییرات هم باید بدم وقت ندارم. قسمت طبقه صوت رو میخوام با ایسی ببندم ترانزیستور رو حذف کنم که فعلا فرصت ندارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 17 آبان1397 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمای سه بعدی :D
http://s8.picofile.com/file/8342173368/Video_2018_11_08_212057.wmv.html

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 17 آبان1397 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
درست, مثل شما استاد نیستم, ولی صفر هم نیستم, حداقل چندین فلزیاب ساختم, اشنایی دارم, الانم مطالبشو جمع کردم بیشترشو, یه دوستی دارم که دکترای الکترونیک داره, حالا جایی هم گیر کردم, میرم سراغش, کمکم میکنه, ولی دوستدارم خودم بسازم, فلزجو رو هم عالی ساختم, و موفقیتی هم داشتم باهاش تو2/70 راضیم ازش, ولی دوستدارم اینم بسازم علاقست دیگه, اینجا هم که کسی کمک نمیکنه خدا رو شکر,
ممنون از همگی, سفارش قطعه, یکی از دوستام که تهران داده, PCB رو فقط میخوام بدم متالیزه بزنه اونم گفت با این فایلی که دادم نمیشه مجبورم دستی بزنم خدا بزرگه میسازم عکس, فیلم هم میزارم,

جمعه 17 آبان1397 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad135959 نوشته است:
سلام
درست, مثل شما استاد نیستم, ولی صفر هم نیستم, حداقل چندین فلزیاب ساختم, اشنایی دارم, الانم مطالبشو جمع کردم بیشترشو, یه دوستی دارم که دکترای الکترونیک داره, حالا جایی هم گیر کردم, میرم سراغش, کمکم میکنه, ولی دوستدارم خودم بسازم, فلزجو رو هم عالی ساختم, و موفقیتی هم داشتم باهاش تو2/70 راضیم ازش, ولی دوستدارم اینم بسازم علاقست دیگه, اینجا هم که کسی کمک نمیکنه خدا رو شکر,
ممنون از همگی, سفارش قطعه, یکی از دوستام که تهران داده, PCB رو فقط میخوام بدم متالیزه بزنه اونم گفت با این فایلی که دادم نمیشه مجبورم دستی بزنم خدا بزرگه میسازم عکس, فیلم هم میزارم,

اگه از نظر مالی برای شما مهم نیست به نظرم حتما بسازید! چون براتون تجربه میشه و در مورد راهنمایی هم اول تایپیک رو مطالعه کنید به حد کافی دوستان راهنمایی کردند.دیگه نیازی نیست همون بحث نال و لوپ رو مجدد تکرار کنیم.جناب ستار هم که فیلم نال کردن گذاشته دیگه چیزی نداره که دوستان راهنمایی کنند. سوال شما هم در مورد کیلد ها هم در حد زیر مبتدی بود باید حق بدید.چون اگه به نقشه نگاه کنید کاملا مشخصه با اینحال باز هم بالا در این مورد راهنمایی کردیم.موفق باشید

جمعه 17 آبان1397 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با تشکر, میخواستم چندتا سوال کنم ولی خوب چون سوالهام, به قول شما مثل مبتدیاست نمیپرسم,درباره لوپ بود, تو منتاژ مشکلی ندارم, وسیلهام برسه, یه روز بشینم تمومش میکنم,
با تشکر از همگی

یکشنبه 19 آبان1397 - 2:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام, PCB رو بخواییم بدیم تهران بزنن, برامون باید, چه فایلی همراش بدیم, خواهشا یکی راهنمایی کنه چون تهرانم ممنون

سه شنبه 22 آبان1397 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای اسدف این دوست ما تهران میگه باید PCB التیوم بدم یه همچین چیزی, لطفا اگه داری لطف کن بدم برام دو رو, سبز بزنه, با تشکر

چهارشنبه 22 آبان1397 - 12:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 555 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 56  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure