انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:30pm

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی
 دستگاه فلزیاب گلس 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

از استاد عزیز اقا فرهاد سوال ام این ایا از ایسی 357lf هم میشه تو این مدار بجای 081 استفاده کرد

شنبه 5 آبان1397 - 7:58pm
آواتار کاربر

سلام درود به اساتید محترم اقا حمید و اقا فرهاد
استاد به یاری خدا درحال مونتاژ مدار گلس هستم و تا چند روز اینده تموم خواهد شد و نتیجه علام میکنم با سپاس فراوان

دوشنبه 7 آبان1397 - 9:25pm
آواتار کاربر

سلام استاد عزیز لطفا جواب بنده رو بدین ایا میشه بجای 081 از 357 هم استفاده کرد تو مدار یا خیر با تشکر

پنج شنبه 10 آبان1397 - 11:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و ارادت خدمت همه دوستان صبور وبزرگوار @};- @};-
دوستان عزیز بنده مسافرت بودم در اولین فرصت خدمت می رسم از این بابت معذرت می خواهم. @};- @};- @};-

دوشنبه 14 آبان1397 - 10:06pm
آواتار کاربر

سلام اقای مهندس منتظر نظرتون هستم بابت تغییر ای سی

دوشنبه 14 آبان1397 - 10:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bahram4321 نوشته است:

سلام وارادت خدمت شمادوست گرامی @};- @};-
دوست خوبم بنده قبلا امتحان کرده ام این آیسی tl081 از همه بهتر جواب می دهد.ضمنا خود شما هم اگر خواستید می توانید امتحان نمایید وبه جای tl081 از شماره های دیگر استفاده نمایید مشکلی نداردوبه تجربه تان اضافه می شود فقط حتما دستگاه را خاموش نموده و اینکار(جابجایی) را انجام دهید.موفق باشید. @};- @};- @};-

سه شنبه 15 آبان1397 - 1:59pm
آواتار کاربر

.55farhad نوشته است:
bahram4321 نوشته است:

دوست خوبم بنده قبلا امتحان کرده ام این آیسی tl081 از همه بهتر جواب می دهد.ضمنا خود شما هم اگر خواستید می توانید امتحان نمایید وبه جای tl081 از شماره های دیگر استفاده نمایید مشکلی نداردوبه تجربه تان اضافه می شود فقط حتما دستگاه را خاموش نموده و اینکار(جابجایی) را انجام دهید.موفق باشید. @};- @};- @};-

مرسی اقای مهندس بابت توضیح تون
اما سوال دیگم این که اگر در مسیر دیود رگلاتور 7812cv قرار بدیم مشکلی نداره چون باتری من 24 ولتی 2امپری هست و بیرون مدار قرار داره چون هم برای فلزجو استفاده کنم هم برای گلس البته از هیت سینگ استفاده کنم با سپاس @};-

چهارشنبه 16 آبان1397 - 9:24pm
آواتار کاربر

سلام استاد عزیزنگاه به مدارکنید که تغییر توش ایجاد شده و عذر میخوام بابت تغییرات جزی که تو مدار انجام شده اگر مشکلی داره لطفا بگید
پیوست:
Untitled.png

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 16 آبان1397 - 10:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bahram4321 نوشته است:
.55farhad نوشته است:
bahram4321 نوشته است:

مرسی اقای مهندس بابت توضیح تون
اما سوال دیگم این که اگر در مسیر دیود رگلاتور 7812cv قرار بدیم مشکلی نداره چون باتری من 24 ولتی 2امپری هست و بیرون مدار قرار داره چون هم برای فلزجو استفاده کنم هم برای گلس البته از هیت سینگ استفاده کنم با سپاس @};-

با سلام وارادث خدمت شما دوست گرامی @};- @};-
آقا بهرام عزیز مدار شما در حال حاضر مشکلات زیادی دارد وجواب نداده وممکن است باعث خسارت و یاسوختن میکرو شود .ضمنا این دستگاه احتیج به کریستال ندارد.برق باطری را خارج از مدار به 12 ولت تبدیل وسپس به دستگاه وصل نمایید.آرزوی موفقیت برای شما. @};- @};-

شنبه 19 آبان1397 - 6:23pm
آواتار کاربر

مرسی استاد عزیز بابت پاسخ تون من از طرح اولیه شما ساختم و عذر میخوام اگر تغیراتی دادم بابت مدار ^:)^
واین که ان شاالله تا چند روز اینده مدار تمام خواهد شد و نتیجه رو اطلاع خواهم کرد با تشکر @};- @};-

شنبه 19 آبان1397 - 8:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure