انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 2:17pm

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از مهندس مجتبی عزیز بابت طراحی این مدار ارزشمند
مشکل از چوک بود که رفع شد الان شوک خوبی در خروجی دارم

جمعه 6 مهر1397 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haikel774 نوشته است:
arash22 نوشته است:
درود
دوستان فرکانسهای زیر رو امتحان کنند
حفره 675
مفرغ 48000 و 59000
طلا 79000

hi

sorry.the frequence is in hz/khz/mhz

thnak you

All of this ferquence is hz

جمعه 6 مهر1397 - 8:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash22 نوشته است:
haikel774 نوشته است:
arash22 نوشته است:
درود
دوستان فرکانسهای زیر رو امتحان کنند
حفره 675
مفرغ 48000 و 59000
طلا 79000

hi

sorry.the frequence is in hz/khz/mhz

thnak you

All of this ferquence is hz

okay dear friend

thank you very much

me i used mobile lrl with function generator apk

it is not possible to use this frequecy with this apk

please what is the solution?????

best time

جمعه 6 مهر1397 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

I do not know These frequencies works whit mobile lrl..I tested these ferqensis whit this devise.

دوشنبه 9 مهر1397 - 10:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

arash22 نوشته است:
I do not know These frequencies works whit mobile lrl..I tested these ferqensis whit this devise.

thank you very much

سه شنبه 9 مهر1397 - 2:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
چند روز پیش جایی اطراف یک چشمه را با این ردیاب گرفته بودم
امروز با نقطه زن فلزجو و لوپ 60 و 120 سانتی محل و اطرافش را چک کردم خبری نبود :-w
روش ردیاب زدن من: ابتدا ردیاب را روی فرکانس پایه 37 و فرکانس 5235 گذاشتم با پراب 10 دقیقه تو زمین کار کرد (زمین مقداری نم داشت بخاطر بارون) سپس از پراب جدا کردم و به آنتن وصل کردم رو به شمال ایستادم و آنتن ها را بالا گرفتم آنتن ها به طرف هدفی در سمت چپ من یعنی جهت غرب چرخید (ابتدا آنتن مخالف سپس آنتن موافق) بسمت هدف حرکت کردم تا در نقطه ای آنتن قیچی کرد از جهات دیگر هم چک کردم هر دو آنتن به سمت هدف می چرخید. نقطه را علامت زدم و با فلزجو چک کردم ولی چیزی کشف نشد =((
خواهشاً دوستانی که با این ردیاب فلز پیدا کردن روش تشخیص خطا از هدف که مختص این ردیاب باشد را توضیح دهند که اگر اپراتوری من ایراد دارد اصلاحش کنم

پنج شنبه 3 آبان1397 - 5:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Fpi نوشته است:
درود
چند روز پیش جایی اطراف یک چشمه را با این ردیاب گرفته بودم
امروز با نقطه زن فلزجو و لوپ 60 و 120 سانتی محل و اطرافش را چک کردم خبری نبود :-w
روش ردیاب زدن من: ابتدا ردیاب را روی فرکانس پایه 37 و فرکانس 5235 گذاشتم با پراب 10 دقیقه تو زمین کار کرد (زمین مقداری نم داشت بخاطر بارون) سپس از پراب جدا کردم و به آنتن وصل کردم رو به شمال ایستادم و آنتن ها را بالا گرفتم آنتن ها به طرف هدفی در سمت چپ من یعنی جهت غرب چرخید (ابتدا آنتن مخالف سپس آنتن موافق) بسمت هدف حرکت کردم تا در نقطه ای آنتن قیچی کرد از جهات دیگر هم چک کردم هر دو آنتن به سمت هدف می چرخید. نقطه را علامت زدم و با فلزجو چک کردم ولی چیزی کشف نشد =((
خواهشاً دوستانی که با این ردیاب فلز پیدا کردن روش تشخیص خطا از هدف که مختص این ردیاب باشد را توضیح دهند که اگر اپراتوری من ایراد دارد اصلاحش کنم

قدرت سنس فلز با ردیاب به صورتیه که موقعی که ردیابی میکنین اگه در محل مورد نظر فلزی باشه با قدرتی چرخش انتن رو ازتون میگیره که خودتون یک لحظه تعجب می کنین که این چه نوع چرخشی بود .

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 3 آبان1397 - 5:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هنرجو نوشته است:
قدرت سنس فلز با ردیاب به صورتیه که موقعی که ردیابی میکنین اگه در محل مورد نظر فلزی باشه با قدرتی چرخش انتن رو ازتون میگیره که خودتون یک لحظه تعجب می کنین که این چه نوع چرخشی بود .

جالبه نقطه ای که من گرفتم هم به همین صورت بود کاملاً با قدرت می چرخید
راستش خیلی نا امید شدم از ردیاب اگه هر جا بریم خطا بزنه دیگه بدرد نمی خوره =((

پنج شنبه 3 آبان1397 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Fpi نوشته است:
هنرجو نوشته است:

جالبه نقطه ای که من گرفتم هم به همین صورت بود کاملاً با قدرت می چرخید
راستش خیلی نا امید شدم از ردیاب اگه هر جا بریم خطا بزنه دیگه بدرد نمی خوره =((

ردیابی واقعا سخته البته مدار اقا مجتبی بد نیست با این ردیاب اگه واقعا ده جابگیرین مطمعنا دوتاش فلزه.ولی متاسفانه تو عمق فلز زدن سخته .بنده هم تا الان موفق نشدم تو عمق فلز بزنم ولی سطحی زیاد زدم اکثرا اهن بود و به درد نخور.
ولی اینم بگم در جاهای ارزشمند در ردیابی کلا باید دنبال انتن برین راست رفت برین راست چپ رفت برین چپ کلا دنبال انتن برین و به نوک انتن نگاه کنین تا حدودی خطای ذهنتون کاهش داده شود.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 3 آبان1397 - 9:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من این ردیابو روی حساب این حرف آقا مجتبی که گفته بودن: 70 درصد جاهایی که این ردیاب بگیره به شرط اپراتوری درست اونجا فلز هست، ساختم
اینجوری که شما میگید احتمالش 20درصد هستش!!! پس بنظرم ارزش کار کردن نداره فقط الافیه

پنج شنبه 3 آبان1397 - 9:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure