انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:16am

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 13  بعدی
 دستگاه فلزیاب گلس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ای مهندس خوشتیپ چرا جواب نمیدی اگه مدار کار میکنه یک راهنمایی کن واگر میدونی نمیشه لاقل روش کار نکنم متشکرم @};- @};-

شنبه 28 مهر1397 - 9:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

sat57 نوشته است:
سلام ای مهندس خوشتیپ چرا جواب نمیدی اگه مدار کار میکنه یک راهنمایی کن واگر میدونی نمیشه لاقل روش کار نکنم متشکرم @};- @};-
سلام وارادت خدمت شما @};-
دوست عزیز از لطف شما سپاس باور بفرما یید دیروز و پریروز چندین بار تلاش کردم چند عکس راهنما برای شما ارسال نمایم که موفق نشدم.بفرمایید در تهران هستید یا در شهرستان .کاش بتوانم به دستگاه دسترسی داشته باشم ومشکل کوچک دستگاه را رفع نمایم.بنده دستگاه گلس ویا سار را زمانی در انجمن قرار داده ام که از کارشان صد در صد مطمین شدم.انشاالله مشکلدستگاه شما هم رفع می شود دلاور. این هم عکس فیوزها . @};- @};- @};-

شنبه 28 مهر1397 - 4:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عزیزی مهندس جان میدونم اما من شمالم شما یک راهنمایی کنید بقیش رو انجام میدم

شنبه 28 مهر1397 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

sat57 نوشته است:
عزیزی مهندس جان میدونم اما من شمالم شما یک راهنمایی کنید بقیش رو انجام میدم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 28 مهر1397 - 10:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خسته نباشید مهندس جان موفق نشدم میخواید ادرس بدید براتون ارسال کنم یام از مدار خودتون یک عکس از پشت و رو بزارید شاید مشکل حل شد

یکشنبه 29 مهر1397 - 11:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

sat57 نوشته است:
سلام خسته نباشید مهندس جان موفق نشدم میخواید ادرس بدید براتون ارسال کنم یام از مدار خودتون یک عکس از پشت و رو بزارید شاید مشکل حل شد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 30 مهر1397 - 9:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلامی دوباره خیلی ممنون از اینکه راهنمایی میکنی عزیز بی شک دلسوز این مدار و قدر دانم.مهندس دوساعته دارم نگاه میکنم هیچ فرقی بین مدار شما و مدار خودم نمیبینم میکروی من تی ان ام هستش اما واسه اینکه شک داشتم از میکرو رفتم یکی گرفتم که منو رو بتونم مثل شما تنظیم کنم این کارو کردم نشد
امشبم کامل مدارو نگاه کردم چندین هزار بار بازم هیچ فرقی نداشت حالا یک سوال دارم میدونید دیلی باید برسه به 20 تا دستگاه سنس داشته باشه
اما من که نتطیم میکنم مثلا روی 44یا 20یا هر عدد میشه تنظیمش کرد بعد از اینکه میاد توی منو با همون دیلی مثلا 20هیچ سنسی نداره و به محض اینکه دستگاه خاموش و دوباره روشن میشه دیلی باز میشه 150من فکر نمیکنم مدار از نظر فنی مشکلی داشته باشه فکر کردم ولم ده دور مشکل داره اونم چند بار عوض کردم اما بازم نشد لوپ فرکانس میاد داخلش صدا هم میده همه چی نرماله اما سنس نداره این فرضیه رو هم داشتم در مغازه داشتم ولوم رو تنظیم میکردم گفتم شاید داخل مغازه اهنی باشه اینطوره اما رفتم جای که هیچی نبود اما بازم نتیجه نداد اگر امکانش هست یک ایدی تلگرامی یک شماره ای چیزی از خودتون بزارید
خیلی برام جالب شده که فقط ایراد کارو در بیارم اصلا نمیتونم چیزی رو نصف ول کنم شایدحتی دوباره ای سی هارو در اوردم تمام ولتاژای که داخل پی دی اف راهنما گفته بودید یکی یکی گرفتم ای سی هارو عوض کردم اصلا هیچ جوابی نمیده چکار کنم نمیدونم

دوشنبه 30 مهر1397 - 11:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

sat57 نوشته است:
سلامی دوباره خیلی ممنون از اینکه راهنمایی میکنی عزیز بی شک دلسوز این مدار و قدر دانم.مهندس دوساعته دارم نگاه میکنم هیچ فرقی بین مدار شما و مدار خودم نمیبینم میکروی من تی ان ام هستش اما واسه اینکه شک داشتم از میکرو رفتم یکی گرفتم که منو رو بتونم مثل شما تنظیم کنم این کارو کردم نشد
امشبم کامل مدارو نگاه کردم چندین هزار بار بازم هیچ فرقی نداشت حالا یک سوال دارم میدونید دیلی باید برسه به 20 تا دستگاه سنس داشته باشه
اما من که نتطیم میکنم مثلا روی 44یا 20یا هر عدد میشه تنظیمش کرد بعد از اینکه میاد توی منو با همون دیلی مثلا 20هیچ سنسی نداره و به محض اینکه دستگاه خاموش و دوباره روشن میشه دیلی باز میشه 150من فکر نمیکنم مدار از نظر فنی مشکلی داشته باشه فکر کردم ولم ده دور مشکل داره اونم چند بار عوض کردم اما بازم نشد لوپ فرکانس میاد داخلش صدا هم میده همه چی نرماله اما سنس نداره این فرضیه رو هم داشتم در مغازه داشتم ولوم رو تنظیم میکردم گفتم شاید داخل مغازه اهنی باشه اینطوره اما رفتم جای که هیچی نبود اما بازم نتیجه نداد اگر امکانش هست یک ایدی تلگرامی یک شماره ای چیزی از خودتون بزارید
خیلی برام جالب شده که فقط ایراد کارو در بیارم اصلا نمیتونم چیزی رو نصف ول کنم شایدحتی دوباره ای سی هارو در اوردم تمام ولتاژای که داخل پی دی اف را
هنما گفته بودید یکی یکی گرفتم ای سی هارو عوض کردم اصلا هیچ جوابی نمیده چکار کنم نمیدونم

با سلام وارادت خدمت شما @};-
لطفا یک پیام خصوصی برای بنده بفرستید.تشکر @};- @};-

سه شنبه 1 آبان1397 - 10:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان .بالاخره تونستیم این مدار رو راه بندازیم البته به کمک طراح عزیز مشکل من این بود که دوتا مقاومت رو ندیدم و جاشو اشتباه زده بودم

اما بعد از راهنمایی مهندس تونستم ایراد رو برطرق کنم و الانم داره درست کار میکنه خیلی ممنون از جناب مهندس فقط دوستان یک نکته در مونتاژ مدار دقت کنید

و از روی عکسی که خود مهندس قرار داده یکی یکی تست کنید

موفق باشید و سپاس گذارم از مهندس عزیز

پنج شنبه 3 آبان1397 - 12:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از طراح گلس یک سوال دارم و اون اینه که چجوری از سیگنال کویل نمونه برداری آنالوگ به دیجیتال می کنن؟
آیا بخش خاصی از موج رو تبدیل می کنین؟
سرعت ADC برای این کار کم نیست؟
با نمونه های دیجیتال چیکار می کنین؟ اگر جمع اشون کنین که میشه انتگرال گرفتن ولی نویز اش زیاده اگر میانگین بگیرین که تغییرات جزیی در میانگین گیری از بین میره و برد کم میشه
چجوری حلش کردین خلاصه

جمعه 4 آبان1397 - 7:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , sahra55 و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure