انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:15pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 محصول جدید silicon device 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

سلام دوستان نظرتون راجع به این محصول جدید چیه؟ل
silicondevices.ir

شنبه 24 شهریور1397 - 3:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
babak-lashani نوشته است:
سلام دوستان نظرتون راجع به این محصول جدید چیه؟ل
silicondevices.ir

از اون قاب واسکلت ونوع آپشنهایی که بهش مینازه مشخصه اینم یه کلاه بردار دیگست یکی از دستگاهاش همون تی ال معروفه و اونیکی که خیلی خوبه فکر کنم فلزجوی خودمونه اونچه که ایشون بهش افزودن و سه صفحه هم در وصفش نوشتن :-? یعنی ال سیدی رنگی تعاملی.....حین کاوش توشب بزرگترین بلای جون اوپراتور میشه و نورش هم خود شخص رو آزار میده هم امنیت شخص رو به خطر میندازه وهم مصرف باطری رو و هم جیب ملت......اون اسکلت بندی هم واسه خودش خوبه چون علاوه بر اینکه به نظر میرسه که جنس لوله فلز هست خود دستگاه وباطری اون کاملا تو حوضه سنس لوپ قرار میگیرن واز اینا گذشته فکر نکنم با اون وهمه وزن سنگین رو دسته کسی بتونه بالای یک دقیقه اون رو برای کاوش صحیح و درست وهم سطح زمین نگه داره وچندین وچند مشکل دیگه که فقط باید کاوشگر بوده باشی وکلی تودل شب تو کوه وکمر خاک خورده باشی تا از روی تجربه به دست بیاری که هیچ کدام رو ایشون رعایت که نکردن هیچ بلکه در مواردی مورد تمسخر قرار دادن که نشان از کم بود تجربه واطلاعات ایشون در امر کاوش هست!خودتون تست کنید به هیچ عنوان هیچ کدوم از تصاویر روی صفحه سایت ایشون قابل کپی کردن وذخیره سازی نیست که مبادا با دقت بیشتر ماهیت کار آشکار بشه ودر آخر هم یه نمونه اون برد دوطبقه هست که معلومه طبق روال یه برد قدیمی مربوط به1970 (احتمالا همون تی ال ودوازده رگلاتوره ولامینوس ودیپ مستر وگلد اسکورپیون ودلتا واسپایسر وsx500 وامگا600و...................)هست وایشون هم با افزودن یه مدار نمایشگر با ال سیدی رنگی همون یه ذره قابلیت اون رو هم از بین بردن وصرفا سعی در ایجاد ظاهری عامه پسند وبه قول خودشون 2018 داشتن والا که پرونده وجزعیات ردیاب برای همه ما آشکاره و اون تصویر روی ال سیدی شبیه به صفحه رادار جز برای عوام فریبی کاربرد دیگری در رد یابی نخواهد داشت و اون چیپ که فکر کنم مربوط به فورمتر پرینتر لیزری باشه و ....... :-Q

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 24 شهریور1397 - 5:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متاسفانه از این دست افراد سود جو همه جا هستن و دنبال خالی کردن جیب ملت اند ، این کار روش اصولی داره و روش عامیانه ، و چون با طمع سرکار داره همیشه بزرگترین کلاه سر افرادی میره که با دید بسته و بدون تحقیق پیش میرن و دنبال این زلمزیبوها هستن . [-(

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

شنبه 24 شهریور1397 - 7:29pm
آواتار کاربر

اما خداییش من تازه یکی خریدم وزنش که شاید بگم ۴۰۰ گرم هم نیست باتری جداست از باکس اصلی نویزش فوق العاده پایینه که من واقعا خوشم اومد هسته مرکزی مدار هم آرم سری 32f105 هستش که خداییش تبلیغ نمیکنم اما هم عمق زنیش هم نویز و بالانسش عالیه و دارای ۳ حالت ردیاب نقطه زن و اسکنر هست و جدا از همه اینا فرکانس ر به صورت دستی وردیاب با دقت دهم هرتز تنظیم میشه و اینکه دسته و اسکلت و لوپ هم فلزی نیست اصلا و نور صفحه ام کاملا میتونین در حالت خاموش قرار بدین...من راضی ام خداییش

یکشنبه 8 مهر1397 - 3:27pm
آواتار کاربر

دوستان بهتر نبود اول کاملا این دستگاهو انالیز میکردین بعد نظر میدادین من باهاش کار کردم اصلا چیزایی که میگین خداییش درست نیست من به جرات میگم اولین مدار حرفه ای که تا حالا تو همه این مدارا و دستگاه های داخلی طراحی شده بهترینه چون اولا کاملا ۰ تا ۱۰۰ دیجیتال طراحی شده نقطه زنش فرکانس دستی قابل تنظیم با تنظیم فیلتر دیلی و قدرت پالس و تفکیک صوتی و vdi همچنین به صورت دو بعدی رنگی میتونه تصویر بده روی خود ال سی دی ...ردیابش هم خروجیش قدرت بالا و دقت با تغییر در حد میلی هرتز داره و اسکنر هم سنسور مگنتومتر مستقیما بهش وصل میشه و از طریق بلوتوث تو نرم افزار ویژولایزر میتونید اسکن بگیرید که به نظر من با این همه امکانات خوب و قیمت پایینش ارزش داره

یکشنبه 8 مهر1397 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب خدارو شکر که راضی هستین :YMPRAY:
اگه در نوشتار بنده دقت کنید متوجه میشید که صحبتم به عنوان کسی نیست که دستگاه رو دیده وتنها با توجه به نوع تبلیغات و روال معمول بازار زور بود!وانگهی انشالا که دستگاه همونی باشه که میخوای!!!اما در نهایت تنها وتنها تایید نهایی هر دستگاهی کار در محیط واقعی وگرفتن نتیجه مطلوب هست امیدوارم همونطور که تا این لحظه گزارش عملکرد دستگاه رو نوشتین براتون مقدور باشه وبتونید یک تست در محیط باز وزیر خاک هم بگیرید ونتیجه اون رو هم روشن وشفاف ودر صورت امکان به شکل فیلم همینجا بیان کنید تا هم اعتماد خود شما برای کار با اون بالا بره وهم اگر کارایی دستگاه در عمل خلاف گفته های بنده بود همینجا از شما وسازنده دستگاه وسایرین به خاطر اون عذرخواهی کنم @};-

یکشنبه 8 مهر1397 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
چقدر خوبه اول می خواهید نظر بپرسید و بعد با یک انتقاد ، کل مشخصات و مزایا دستگاه رو بیان می کنید .

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

چهارشنبه 17 مهر1397 - 3:00am

دستگاه خوبیه
من تهیه کردم
با آخرین آپدیتاش بگیرید حتماً
تا اساتید نظرشون چی باشه

پنج شنبه 19 مهر1397 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوست گرامی
در کلیات عملکرد دستگاه بحثی نیست تنها نکته وشبهه من اینه که طبق روال قلب اصلی دستگاه از مدارات رایج اینترنت که در اختیار همه قرار داره ویه ال سی دی روش گذاشته باشن نباشه وطراحی اون از پایه توسط خودشون صورت گرفته باشه و الا که با مبالغ به مراتب کمتر میشه اون مدار رو طبق شرایط وسلایق شخصی ساخت واستفاده کرد !؟ @};-

جمعه 20 مهر1397 - 3:40pm

من اکثر کیت های فلزیابی رو درست کردم
قلب این آرمه
بخش گیرنده اش هم فک کنم از آپ امپ سری AD استفاده شده
فرکانس و عرض پالس و خیلی از مشخصه های خروجی و ورودی بخاطر تایمرهای پیشرفته تر و دقیقتر ARM با دقت بالایی قابل کنترل و تغییره
حداقل تو مدارات مرسوم تا حالا این شکلی ندیدم
ردیابشم باز بخاطر تایمرهای آرم خیلی دقیق و با رزولیشن بالا قابل کنترله
ثباتش بخاطر گزینه SMART BALANCE ی که داره روی سطح زمین و پستی و بلندی و سنگ لاخ و بوته ها خیلی عالیه
فقط من از تفکیکش سر در نیاوردم :-\
با تفکیک فلزجو و چنس راحت تر کار میکردم

شنبه 21 مهر1397 - 10:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mirhossein و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure