انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 9:33pm

پاسخ به موضوع  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 27  بعدی
 ردیاب MINOTOM 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز واقا مجتبی من این مدارو ساختم به مشکل برخوردم نتونستم مشکلشو رو پراگرام کردن حل کنم این مشکل برام پیش امد رو پراگرام u2ریمینینگ میاد میگه دفعات خاموش روش تموم شده باید پراگرام بشه چیکار کنم مشکلم حل شه من پراگرامر stk500پراگرم میکنم

یکشنبه 8 مهر1397 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هرکاری میکنم عکس بفرستم نمیشه مشکل من مثل مشکل اقای شکارچی صفحه ۱۱ اخرش هستش دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم

یکشنبه 8 مهر1397 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود دوست عزیز . از پروگرامری که مهندس حمید در مبحث فلزیاب فلزجو معرفی کرده استفاده کنید .

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

دوشنبه 8 مهر1397 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا مجتبی.اگه براتون زحمتی نیست تنظیمات فیوزبیترو برای stk500هم بگین مثل اقا حمید لااقل این همه هزینه کردیم جواب بگیریم در ضمن از پایا الکترونیک atmega328.چهارتا خریدم همه تقلبی پرگرام نمیشه رو پراگرامر خونده نمیشه خواهشنا واسه این مدار تو این بی پولی این همه هزینه کردیم لااقل جواب بگیریم ممنون اقا مجتبی لطفا به صفحه ۱۱مراجعه کنین من و اقای شکارچی تو اخر صفحه یک مشکل مشترک داریم

دوشنبه 9 مهر1397 - 7:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
من از پروگرامی استفاده میکنم که برای فلزجو استفاده شده و خیلی راخت هم ساختمش اما باز هم با مشکلی مثل مشکل شما برخورد داشتم که هر دو ای سی رو طبق راهنمایی اقا مجتبی پروگرام میکردم اما باز خطای دقعات می داد و راه نمی افتاد ولی مشکل من اینجوری حل شد که اول هر دو ای سی یک و دو رو پاک کردم و بعد اومدم برنامه شماره یک رو ریختم روی ای سی شماره یک و بعد روی ای سی شماره 2 هم برنامه key رو ریختم و فیوز بیت ها هم طبق راهنما و گذاشتم داخل دستگاه ردیاب و دقیقا همون نوشته که مربوط به انتقال قفل هم هست اومد بعدش فقط ای سی شماره دو رو برداشتم وبدون اینکه این دفعه پاکش کنم روش برنامه u2 رو با فیوز بیت های جدید ریختم و مشکل کاملا حل شد در مورد stk هم من قبلا باهاش کار کردم الان درست یادم نمیاد ولی داخل برنامش یه قسمتی بود که فیوز بیت ها رو به صورت 16 بیتی نشون می داد اونجا میشه دقیقا متوجه شد که فیوز بیت های این پروگرام به چه صورت هست

سه شنبه 10 مهر1397 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hasanzade نوشته است:
سلام دوست عزیز
من از پروگرامی استفاده میکنم که برای فلزجو استفاده شده و خیلی راخت هم ساختمش اما باز هم با مشکلی مثل مشکل شما برخورد داشتم که هر دو ای سی رو طبق راهنمایی اقا مجتبی پروگرام میکردم اما باز خطای دقعات می داد و راه نمی افتاد ولی مشکل من اینجوری حل شد که اول هر دو ای سی یک و دو رو پاک کردم و بعد اومدم برنامه شماره یک رو ریختم روی ای سی شماره یک و بعد روی ای سی شماره 2 هم برنامه key رو ریختم و فیوز بیت ها هم طبق راهنما و گذاشتم داخل دستگاه ردیاب و دقیقا همون نوشته که مربوط به انتقال قفل هم هست اومد بعدش فقط ای سی شماره دو رو برداشتم وبدون اینکه این دفعه پاکش کنم روش برنامه u2 رو با فیوز بیت های جدید ریختم و مشکل کاملا حل شد در مورد stk هم من قبلا باهاش کار کردم الان درست یادم نمیاد ولی داخل برنامش یه قسمتی بود که فیوز بیت ها رو به صورت 16 بیتی نشون می داد اونجا میشه دقیقا متوجه شد که فیوز بیت های این پروگرام به چه صورت هست

مرسی دوست عزیز stk500برای ریختن برنامه ای سی دو ایسی رو پاک میکنه بعد برنامه رو میریزه در ضمن پراگرامرو خودتون درست کردین اگه میشه مدارشو با هگز لطف کنین ما هم بسازیم استفاده کنیم والله اینقدر پرگرامرها گرون شد دیگه نمیشه امادشو خرید ممنون از لطفتون

سه شنبه 10 مهر1397 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان از پایا اتمگا۳۲۸نگیرین همه تقلبیه هیچ کدومشونو هیچ پراگرامری نمیشناسه تقلبیه و دونه ای۲۲۰۰۰تومن هم حساب میکنه تا چند روز پیش

سه شنبه 10 مهر1397 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
دوستان از پایا اتمگا۳۲۸نگیرین همه تقلبیه هیچ کدومشونو هیچ پراگرامری نمیشناسه تقلبیه و دونه ای۲۲۰۰۰تومن هم حساب میکنه تا چند روز پیش

دوست عزیز این احتمال هم هست سیستم شما ویروسی شده باشه و برنامه خوب اجرا نشده باشه برا بنده این اتفاق افتاده بود که با یه کامپیوتر دیگه برنامه رو ریختم.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 10 مهر1397 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان .
حسین جان برنامه براحتی روی میکرو رایت میشه فقط طبق گفته دوستمون آقای حسن زاده نباید اون کلیدی که روی میکرو رایت شده رو پاک کنید .
میکرو هم نمیدونم تقلبیش به چه صورتی هست من تا بحال به نوع تقلبیش روبرو نشدم

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

سه شنبه 10 مهر1397 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی اقا مجتبی ببینم چیکار میتونم بکنم از تمام دوستان ممنونم

سه شنبه 10 مهر1397 - 10:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeed020 و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure