انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:55pm

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی
 دستگاه فلزیاب گلس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و ارادت خدمت همه دوستان عزیز و عرض تبریک بمناسبت عید غدیر خم همچنین آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه شما عزیزان @};- @};-
دوستان عزیز دستگاه گلس خدمت شما ارائه می گرددامیدوارم کمکی باشد برای کامل تر شدن دانش و تجربه دوستان گرامی . با آرزوی موفقیت شما دوستان
همچنین به دوستان عزیز توصیه می کنم بهترین دستگاه برای کارعملی دستگاه فلزجو ساخت استاد حمید عزیز می باشدزیرا این دستگاه کاملترین و بهترین دستگاه فلزیاب است .

پیوست:
دستگاه فلزیاب گلس.rar

فایل هگز ورژن 2 به تاریخ 4 فروردین 98:
پیوست:
gols-v2.hex

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 شهریور1397 - 5:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و درود خدمت مهندس فرهاد عزیز و گرامی قبل از هر چیز باید تشکر ویژه ای داشته باشم بخاطر نظر بلند جنابعالی و تبریک بابت این مداری که ارایه دادین انشاالله که همیشه سالم و موفق و موید باشید.

یکشنبه 10 شهریور1397 - 2:29am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

@};- درود بر دل بزرگ شما جناب فرهاد گرانقدر و زحمت بزرگی که در راستای تعالی علم و سرفرازی جوانان ایران زمین کشیدید .درود و سپاس بیکران نثار شما.امیدوارم همه بتوانیم دراین راه انسانیت علم حلم بزرگی را از استادمان جناب استاد حمید بیاموزیم.نفستان گرم :ymhug: :x

یکشنبه 11 شهریور1397 - 7:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و ارادت خدمت همه دوستان عزیزو همه بزرگواران انجمن که با محبت و لطف خود باعث دلگرمی بنده شده و مشو قم به ادامه این راه میباشند @};- @};-
دستگاه گلس قبلاً آماده شده بود و بنده خواستم روز عید غدیر در انجمن قرار دهم منتها از روز قبل از عید و همچنین دو روز بعد از هم هرچه تلاش کردم موفق نشدم و بالاخره روز شنبه موفق به انجام این کار شدم و دستگاه گلس در انجمن قرار گرفت و روز بعد هم مجددا چندین بار تلاش کردم که چند عکس از دستگاه در انجمن قرار دهم که متاسفانه موفق نشدم ضمن این که باعث شدم پستهای پرازلطف جناب روز پاک شود که بدین وسیله از ایشان عذرخواهی می نمایم مجددا هم ازجناب روز صمیمانه به خاطر محبتشان سپاسگزار هستم .ضمناً سعی می کنم در همین پست چند عکس از دستگاه قرار دهم تا دوستان بهتر بتوانند با دستگاه آشنا شوند فایل‌های دستگاه تا جایی که امکان داشته سعی کردم کامل باشد همچنین راهنمایی و قطعاتی که مورد نیاز بوده را در راهنما شرح
دادهام. با تشکر و آرزوی موفقییت برای همه @};- @};- @};-

یکشنبه 11 شهریور1397 - 1:01pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین فرهاد عزیز. @};-
تلاش شما هم از نظر فنی و هم چه بسا بیشتر بلحاظ عرضه و انتشار عمومی دسترنج خودتون قابل تقدیر هست. امیدوارم دوستان از حاصل کار بهره ببرن و شما هم علیرغم برخی کم توجهی ها این مسیر رو کماکان ادامه بدین.
در مورد عکس سعی کنین حجم تصاویر رو کمی پایین بیارین احتمالا مشکل حل میشه. البته نوع مرور گر و ابزار لازم برای ورود به انجمن (!) هم تاثیر گذار هست.

یکشنبه 11 شهریور1397 - 3:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و عرض ارادت خدمت استادگرانقدر مهندس حمید عزیز @};- @};- @};-
از محبت جنابعالی بی نهایت سپاسگزارم.انشاالله همیشه سلامت و تندرست باشید وبتوانیم از دانش شما بهرهمند شویم. @};- @};- @};-

یکشنبه 11 شهریور1397 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام فرهاد عزیز و تشکر از ارایه طرحتون

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 11 شهریور1397 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرهاد جان تو مدار کریستال استفاده نکردید؟!

دوشنبه 11 شهریور1397 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام کسی اینو ساخته سار که بدرد کاوش نمیخوره نمیشه این تغییرات رو روی سار انجام داد؟

دوشنبه 12 شهریور1397 - 7:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
سلام کسی اینو ساخته سار که بدرد کاوش نمیخوره نمیشه این تغییرات رو روی سار انجام داد؟

سلام
جسارتا علت عدم کارایی سار رو بفرمایید =((

دوشنبه 12 شهریور1397 - 8:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure